Torrent-Oyun | Oddworld - Soulstorm (v1.07) (+Repak'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oddworld kapak 3-repack'ler 2.png

Oddworld - Soulstorm [CODEX]
(+Repak'ler)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: -Epic Store (v1.07)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 17,4 GB (değişkenlik gösterebilir)

:pccikistarihi: 06.04.2021

64 bit işletim sistemi gerektirir!

İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
https://www.epicgames.com/store/tr/p/oddworld-soulstorm

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Bu yepyeni macerada Abe'in destansı hikâyesi kırılma noktasına ulaşıyor

Oddworld: Soulstorm, zanaat, yağma, platform ve gizlilik unsurlarını içeren patlayıcı bir aksiyon macera oyunudur. Abe'i ve kalkışmayı engellemek için propagandadan kaba kuvvete ve ölümcül şiddete kadar elindeki tüm zengin imkânları kullanacak karşıt bir güce karşı yapılan imkânsız bir kaçışın hikâyesi.

Yanlışlıkla bir kalkışmayı başlatan ve Mudokon'lara, Magog Cartel ile gezegenin hâkimine karşı verdikleri özgürlük mücadelesinde öncülük etmesi gereken isteksiz bir kahraman olan Abe olarak oynuyorsun.

O hazır olsa da olmasa da tüm Mudokon türünün kaderi Abe'in eylemlerine bağlı. Kaderini kabullen ve toplum değişimini canlandır ya da başarısız olarak tüm ırkın yok oluşuna tanıklık et. Seçim senin.

Devasa sinematik ölçeği ve nefes kesen görsellere sahip 2.9D ortamları keşfet. İkmalleri yağmala, silahlar yap, bulmacaları çöz ve tüm takipçilerini sağ salim özgürlüğe kavuştur.

Oddworld: Soulstorm Özellikleri

Aksiyon Macera Platform Oyunu:
Platform türünü RYO unsurları ekleyerek geliştiriyor ve oyuncunun agresif veya pasif bir şekilde istediği gibi oynamasını sağlıyor.

Anlatım:
İnsanlığın ironilerine ışık tutan farklı bir mizah anlayışı sunan, karanlık bir hikâye.

2.9D:
Ekranı yana kaydırarak ilerlenen geleneksel platform unsurlarıyla sınırlı kalmak yerine, dünyaya dâhil olarak keşfedilebilen dev ölçekli destansı ortamlar.

Quarma:
Quarma, oyundaki eylemlerini yansıtan bir özelliktir ve Abe ile takipçilerinin nihai kaderini etkiler.

Yağma Ekonomisi:
Kaynak toplamak için düşmanları gasp et, dolapların içindekileri topla ve çöp kutularını ara. Bunları otomat makinelerinde takas ederek oyundaki birçok görevin üstesinden gelmen için sana daha fazla yöntem sunan ürünleri elde et.

Zanaatkârlık:
Yağmalanan kaynakları ve otomat makinesi ürünlerini kullanarak karakterlere ve engellere karşı silah veya araç olarak kullanacağın eşyaları yarat.

Birlikten Kuvvet Doğar:
Ne kadar çok takipçiyi kurtarırsan ayaklanma o kadar güçlü olur. Yarattığın eşyaları takipçilerine hediye et. Agresif veya pasif olmalarına sen karar vereceksin.

Oynanış:
Yoğun aksiyonlu platform türü, gizlilik ve platform bulmacalarıyla bir araya geliyor. Yakıp yıkabilir, patlatabilir veya etrafından dolaşmayı deneyebilirsin, ancak her turdaki ölümcül ortamlara ve düşmanlara karşı dikkatli ol.

Liderlik Tabloları:
Tüm seviyeler skor sistemi, liderlik tabloları ve rozetler sunuyor.

:sistem_gereksinimleri:
1617720767375.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:
İlk iki torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

psnot.png

Son Torrent (EGS-Rip) oyunun kurulum gerektirmeyen yüklenmiş hali olup son sürümüdür (v1.07).Son torrent hariç geri kalanı ilk kırılan v1.04000 sürümdür, bilginize.

türkçe.png

Türkçe Yama Linki: https://www.torrent-oyun.com/thread...-hizli-indir-download-pc.538640/#post-4635507

SoulstormLogo.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Conan

Torrent-Oyun.com
oyun içi ayarlar kısmında bazı yazılar BAD KEY olarak gözüküyor.mesela settings yerine bad key yazıyor.
bir de türkçe dil seçeneği olsaydı diğer oyundaki gibi iyi olurdu.

Son düzenleme:
Benimde 1999 da askerdeyken oynadığım bir oyundu grafikler harika oynanış harika birde Türkçe yaması var arkadaşlar yeni çıkmış daha ne olsun sizlerinde eline sağlık bu site bir başka...:)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Benimde 1999 da askerdeyken oynadığım bir oyundu grafikler harika oynanış harika birde Türkçe yaması var arkadaşlar yeni çıkmış daha ne olsun sizlerinde eline sağlık bu site bir başka...:)
Güzel yorumunuz ve Türkçe yama bilgisi için teşekkür ederim ancak Türkçe yamayı şahsen bulamadım.Kayanğının linkini atarsanız sevinirim.Uygunsa konuya da ekleyeceğim.

Rica ederim, iyi oyunlar.

birakinbeni

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar klavye tuşlarını ayarlayamıyorum nasıl yapıcağımızı bilen varmı eski oyuna göre değişmiş tuşlar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
ps2 de buna benzer bi oyun oynamistim bence bu denenmeli tesekkurler paylasim icin
Rica ederim, iyi oyunlar.

arkadaşlar klavye tuşlarını ayarlayamıyorum nasıl yapıcağımızı bilen varmı eski oyuna göre değişmiş tuşlar
Oyun içi ayarlarda değiştirilemiyorsa (''Controls'' veya ''Key Bindings'' diye bir sekme olması lazım), başka bir yerden değiştirebileceğini sanmıyorum.

CAZZ50

Torrent-Oyun.com
Sorunlu bir oyun, 2-3 günde bir yeni bir yama çıkıyor. 1.05 yamasının hemen ardından daha yayınlanmayan 1.06 yaması var ve 1.07 yama çalışması başlamış. Oyunun heryeri hata dolu...

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
güncelleme.png

Oyunun v1.06000 sürümü eklenmiştir (EGS-Rip_setup'suz).Repack'siz ilk 2 torrent ve DODI & FitGirl Repack'leri v1.04000'lü sürümdür.Onların güncellenmeleri şimdilik söz konusu değil.İyi oyunlar.

>> [17,4 GB_EGS-Rip (setup'suz)] (v 1.06000) Oddworld Soulstorm (2021).torrent

türkçe.png

@nothing_else nikli arkadaşın bilgilendirmesi üzerine Türkçe yama eklenmiştir.
Yamayı bizzat denedim.Türkçe karakter sorunu haricinde bir sıkıntısı yok.Bir tek ana menüde sırıtıyor bu sorun.

Not: v1.04000'de denenmiştir.Bu, sonraki sürümlerde çalışmayacağı anlamına gelmez.
Not 2: Bad Key yazıları oyundaki bir sorun olmakla beraber işlevsel olarak bir sorun teşkil etmemektedir.
>> Yama: https://dosya.co/sd7unugdiqjq/Oddworld_SoulstormV1.2.7z.html
Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı “Oddworld Soulstorm\soulstorm_Data” dizinine kopyalayın.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

ReneStrike

Torrent-Oyun.com
Epic de görünce ne heyecanlandım yahu. Biraz daha uygun olsa satın alacaktım çünkü duygusal bir bağım var bu oyunla. İlk oyunu belki de severek oynadığım tek platform oyunuydu. Abe'nin kardeşlerini kurtarmaya çalışırdık, gençken ne uğraştım o oyunun bölümleriyle yahu. Ölüp ölüp tekrar denerdim, merak ederdim bir sonraki sahnede nasıl bir sinematik gelecek ne çıkacak karşıma? Yıllardır oyun oynuyorum ilk defa bir platform oyununa bu kadar seviniyorum, buna duke nukem hayranı bir eril olarak onun hiç oynamadığım platform oyunu da dahil

FCKDRM

Torrent-Oyun.com
Öncelikle oyunun menü dilinin sorunlu olması pc de dilin türkçe olmasında kaynaklı eğer Windows 10 dilini İngilizce yaparsan sorun düzeliyor ve ayrıca oyunun v1.7 sürümü çıktı ve codex yine update daha atma reddit ortamına codex bu update işini artık gevşetmeye başladı her neyse ben oyunun v.1.7 sürümünü moderetöre özel den atacam eğer uygun görürse paylaşır herkese keyifli oyunlar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
güncelleme.png

Oyun 14 Nisan tarihli v1.07 sürümüne güncellenmiştir.Güncel halini aşağıdaki kurulum gerektirmeyen EGS-Rip torrent'inden indirebilirsiniz.Sadece update dosyası bulunmamaktadır, lütfen update sormayınız.Ayrıca repack versiyonları konuda da belirttiğim gibi ilk kırılan sürümdür.
İyi oyunlar.

>> [17,4 GB_EGS-Rip (setup'sız)] (v1.07) Oddworld Soulstorm.torrent

Ekli dosyalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt