Odam için rgb led

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Sa beyler.Odanın perde asma yerinin arkasına led düşünüyorum internette bir sürü var çipli falan diyor anlamadım.Anlayan varsa bakabilir mi benim için.Bir de kumandalı olursa kullanımı kolay olur.Ayrıca sese duyarlılar varmış onlar nasıl olur sizce

Metaldaqqer

Torrent-Oyun.com
Şu 5 metrelik kumandalı ledler iş göreüyor. 2 yıldır kullanıyorum daha bozulmadı

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
Hocam işte o yüzden almadım bir dünya seçenek var kimi 3 çipliymiş kiminde 5050 falan yazıyo anlamadım o yüzden açtım konuyu
Edit:https://tr.aliexpress.com/item/2011622279.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5a6e4c4df9B4bg
Beyler bu çok iyiymiş de aliexpressden gelene kadar
Hocam 3 çip dediği işte 3 farklı renk veriyor R[ed]G[reen]B[Blue] tek renk ledler tek çip olursa az 3 çip olursa ışığı daha çok verir fark bu yani googledan istediğin rgb modelini alabilirsin

çin mi? tabutcu abileri görür gibiyim :D
AA o da vardı onu hiç düşünmedim abi bak :D
Hocam 3 çip dediği işte 3 farklı renk veriyor R[ed]G[reen]B[Blue] tek renk ledler tek çip olursa az 3 çip olursa ışığı daha çok verir fark bu yani googledan istediğin rgb modelini alabilirsin
Sağolasın hocam attığım linkteki çok iyide çinden işte :(

Edit:https://www.hepsiburada.com/led-ser...TRİK&wt_gl=cpc.6822.shop.nelk.yapi-market-ssc bu nasıl beyler

led güzelde onun adaptörü lazım kumandalı olan modeller var istersen onlara bak boşa masraf edersin

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
dostum al bitane renk değiştiren ampul hiç uğraşma sonuçta ikiside aynı işlevi görcek ayrıca renkleri telefondanda değiştirirsin

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt