Torrent-Oyun | Observer: System Redux - Digital Deluxe Ed. [GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
redux kapak1.png

Observer: System Redux - Digital Deluxe Ed. [GOG]
(-Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: System Redux Versiyonu (Digital Deluxe Edition)

:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 11,6 GB

:pccikistarihi: 10.11.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

Satın almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
https://www.gog.com/game/observer_system_redux_deluxe_edition
https://store.steampowered.com/app/1386900/Observer_System_Redux/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

WELCOME TO THE FUTURE
The year is 2084. The future has turned out much darker than anyone could imagine. First, there was the Nanophage. A digital plague that killed thousands upon thousands of those who chose to augment their minds and bodies.
Then came the War, leaving both the West and the East decimated and shattered. With no one left to seize power, corporations took over and forged their own crooked empires.

You are a tool of corporate oppression. Feared and despised, you hack into the darkest corners of your suspects’ minds. You creep into their dreams, expose their fears, and extract whatever your investigation may require.

You are an Observer.

BECOME A NEURAL DETECTIVE
You play as Daniel Lazarski, an elite investigator of the future portrayed by late cyberpunk icon Rutger Hauer. As an Observer, you hack into the minds of suspects to extract clues and evidence. Anything they felt, thought, or remembered can and will be used to solve your case.

EAT THEIR DREAMS
Using a device known as the Dream Eater, hack into the minds of the dead and dying to relive their final moments, to explore their fears and obsessions. Delve into these twisted neural mazes and search for clues that will help you find the elusive killer. But beware: the deeper you go, the greater the risk of losing your own sanity.

TAKE IN THE ATMOSPHERE OF 2084
Enter a world ravaged by war and cyber-plague, where life is cheap and hope is scarce. Where most people will do anything to escape their grim existence. Virtual realities, mind-altering drugs, neural implants - pick your poison and drift away into a blissful oblivion. But remember, no matter how deep you go, you can never hide from an Observer.

Veteran Observers can dive deeper into this dystopian reality thanks to three brand-new side cases to solve. “Errant Signal”, “Her Fearful Symmetry” and “It Runs in the Family” add another layer of depth to the game’s story while exploring thought-provoking themes of a future that soon might become our present.

On top of that, System Redux offers expanded gameplay, which includes new game mechanics, new secrets to find, redesigned stealth, additional neural interrogations, and quality-of-life improvements made with the help of the Observer community.

Newcomers get the chance to experience one of the most thrilling cyberpunk stories in all its next-gen glory: boasting 4K resolution, upgraded textures, new animations, models and effects, and transformed with jaw-dropping Ray-Tracing and HDR lighting.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
This Game may contain content not appropriate for all ages, or may not be appropriate for viewing at work. Frequent violence, gore, and general mature content.

:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_29.png

:oyunfragmani:

UZUN OYNANIŞ VİDEOSU

NOT:
İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir (eklenecek olanlar).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

Observer System Redux Logo.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Türü: Korku-gerilim.
Konusu: Gizemli ölümleri araştıran bir dedektif polisi oynuyoruz.Bu arada oyunun sonlarına doğru haddinden fazla jump-scare koymuşlar haberin olsun.Ama bir süre sonra gereksiz ve saçma gelmeye başlıyor bu jump-scare'lar.

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
eline saglık kardeşim akıyorsun gene ama bu da yürüme simulatör herhalde ah nerede eski korku fps oyunları Call of Cthulhu,Condemned 2,evil within,(resident evil demeyin fps değil o)gibi.

Transient Ghost

Ekip Lideri
eline saglık kardeşim akıyorsun gene ama bu da yürüme simulatör herhalde ah nerede eski korku fps oyunları Call of Cthulhu,Condemned 2,evil within,(resident evil demeyin fps değil o)gibi.
Yürüme simülasyonu diyip geçme SOMA gibi hikayesiyle etkileyen birçok oyun bulman mümkün.Örneğin What Remain of Edith Finch (korku değil), Stanley Parable (korku değil), Firewatch (korku değil) ve Layers of Fear 1-2 bu türün en güzel örnekleridir.En azından SOMA'yla bir ısınma turuna başlamanı tavsiye ederim.Kendini yavaş yavaş bir bilim-kurgu filmindeymiş gibi hissedeceksin.Ha bir de Alien Isolation var.Amnesia'ya yakın en gerilimli oyun odur herhalde.

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
Yürüme simülasyonu diyip geçme SOMA gibi hikayesiyle etkileyen birçok oyun bulman mümkün.Örneğin What Remain of Edith Finch (korku değil), Stanley Parable (korku değil), Firewatch (korku değil) ve Layers of Fear 1-2 bu türün en güzel örnekleridir.En azından SOMA'yla bir ısınma turuna başlamanı tavsiye ederim.Kendini yavaş yavaş bir bilim-kurgu filmindeymiş gibi hissedeceksin.Ha bir de Alien Isolation var.Amnesia'ya yakın en gerilimli oyun odur herhalde.
soma ve firewatch 2 defa bitirdim alien isolation 2 defa. Benim kastım korku oyunu yapıyorlar ama en azından 1 tane silah verseler tadından yenmez o anki öfkeni kusacan da bu tarz oyunlar da kacmaktan baska sansın yok demek ıstedıgım o kanka.

Transient Ghost

Ekip Lideri
soma ve firewatch 2 defa bitirdim alien isolation 2 defa. Benim kastım korku oyunu yapıyorlar ama en azından 1 tane silah verseler tadından yenmez o anki öfkeni kusacan da bu tarz oyunlar da kacmaktan baska sansın yok demek ıstedıgım o kanka.
Dostum o zamanda bir süre sonra o korkuyu stresi üzerinden atmış oluyorsun, oyun korkudan aksiyona dönmüş oluyor.Mesela ben RE 2 oynarken korku oyunu oynadığımı pek hissedemedim.The Evil Within'ın da başı hariç gerilim kısmını çoktan atlatmıştım (2. oyununda gerilim bile yok).Oynamadım ama kime sorsan RE 7'de de benzer bir durum var.Oyun bir yerden sonra yaratık avlamaya dönüyor.Ama ben de isterim oynadığım bir gerilim-korku oyununda elimizde bir silah olsun, kaçarak veya saklanarak oynadığımız korku oyunlarını o kadar sevmiyorum.SOMA'yı da sırf hikayesi için oynamıştım.Korku kısmı çok fazla değildi.Ama Alien gibi oyunların korkuyu iyi yansıtma sebebi bana göre silahsız olup çaresiz kaldığımız ve strese girdiğimiz anlardı.Bu arada oynamadıysan Blair Witch'i de tavsiye ederim.

Güzel ve ilginç bir oyun. 2017 civarlarında satın almıştım, remake'in orjinalinden nerdeyse hiçbir farkı yok. Eğer daha önce oynayan varsa tekrar oynamınızı tavsiye etmem. Sadece bir kaç yan görev eklenmiş o kadar. Hatta açıkçası ilk defa oynuyacak arkadaşlara bile eski versiyonu'nu daha çok tavsiye ederim.
Transient Ghost'un da dediği gibi bir çok gereksiz Jump scare eklenmiş redux versiyonunda. Oyunun orjinali çok daha doğal bir gameplay sunuyor.

Paylaşım için teşekkürler ve indiren arkadaşlara iyi oyunlar!

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt