TO Haber | NVIDIA’nın Bulut Tabanlı Oyun Sistemi GeForce Now Kullanıma Açıldı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ZeuS

* G a M e R *
Emektar
Bu sistemi kullanabilmek için steam hesabınız olmalı ve oynamak istediğiniz oyunu satın almalısınız. Şimdilik bize biraz maliyetli gibi gözüküyor. Bir oyuna 250 TL verip 35-40 TL ile aylık abone olarak oynamak biraz pahalıya geliyor.

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
Bu sistemi kullanabilmek için steam hesabınız olmalı ve oynamak istediğiniz oyunu satın almalısınız. Şimdilik bize biraz maliyetli gibi gözüküyor. Bir oyuna 250 TL verip 35-40 TL ile aylık abone olarak oynamak biraz pahalıya geliyor.
Her oyunu korsan oynuyorsan pahalı tabi. Ama iyi bir internetin var, bu sistem de yerine oturduğunda bilgisayara vereceğin paraya göre gayet hesaplı. Ayrıca hiç oynayamamaktan iyidir. Her oyunu çıkınca oynayayım gibi bir hevesin yoksa da genelde indirime giriyor oyunlar. Geçen dmc 5, (yanlış hatırlamıyorsam) 120 liraydı. Tabi bunlar tartışmaya açık ve yeni gelişen konular, teknolojiler. Bekleyip göreceğiz.

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
Adam normal tv standart bir tv boxla shadow war oynuyor , zekice.Yani bilgisayara bile gerek yok monitör veya tv bile yeterli tek başına.

gams

Torrent-Oyun.com
kütüphanesi kısıtlı, oyun seçeneklerini arttırdığı zaman çoğu oyuncunun iyi sistem derdi ortadan kalkacak ve vazgeçilmez bir platform olacaktır.

bayram_20

Oyun Delisi..

bayram_20

Oyun Delisi..
Hız 16 ping 40-50 arası diyor bunlara yeter diyor ama sadece ona öyle diyor.

Herkez sadece oyun ücreti ve abonelik ücretini dahil etmiş ancak bu işin içinde birde internet var Ben 16 MB kullanıyorum 100 TL, bana önerdiği ayar 1280x900 gibi birşey . Benim internet masrafımı iyice artırmam gerek ki ben bunu kullanabileyim, ki ben internet faturamı düşürmeyi düşünmekteyim. Eğer tek oyun yada 1-2 oyun oynanıcaksa ( 1-2 yıl gibi bir süre ) Değer yok her ay 3-4 oyun civarı olursa 1-2 yılda PC fiyatı na yaklaşıyor, tabi gene aralarında 2000 TL civarı gider farkı olur tamamen kendi durumunuzla alakalı bana bu şekliyle uygun değil. 3 Sene önce aldığım PC artık idare etmiyor umarım kısa zamanda gelişir.

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Emektar
Herkez sadece oyun ücreti ve abonelik ücretini dahil etmiş ancak bu işin içinde birde internet var Ben 16 MB kullanıyorum 100 TL, bana önerdiği ayar 1280x900 gibi birşey . Benim internet masrafımı iyice artırmam gerek ki ben bunu kullanabileyim, ki ben internet faturamı düşürmeyi düşünmekteyim. Eğer tek oyun yada 1-2 oyun oynanıcaksa ( 1-2 yıl gibi bir süre ) Değer yok her ay 3-4 oyun civarı olursa 1-2 yılda PC fiyatı na yaklaşıyor, tabi gene aralarında 2000 TL civarı gider farkı olur tamamen kendi durumunuzla alakalı bana bu şekliyle uygun değil. 3 Sene önce aldığım PC artık idare etmiyor umarım kısa zamanda gelişir.
knk biraz alakasız olcak ama 16mbit dışında ek bir hizmet almıyorsan 100 tl biraz kazık gibi :(

hke.king

Games Are My Life :)
knk biraz alakasız olcak ama 16mbit dışında ek bir hizmet almıyorsan 100 tl biraz kazık gibi :(
Altyapı yoksa bu fiyatlar mecbur oluyor. Bizde altyapı var 100 Mbps+Sinema Paketli Uyduya 85 TL ödüyoruz fakat yakın zamanda bi akrabam bağlatmak istedi tüm sağlayıcılar en fazla 16 önerebiliyodu fiyat olarak da kazıktı hepsi 105 TL gibi bi rakama bağlattı mecbur.

Altyapı varmış 55 e kadar verebiliyorlardı ben en düşük olanı nı aldım , yukarı mahalledeki arkadaşım 8 mbs i 85 e kullanıyor . Benim fatura ya modem de dahil yani modem siz 80 TL olması lazım. 1 sene öncesinde en fazla 8 mbs alabiliyorduk .

Altyapı yoksa bu fiyatlar mecbur oluyor. Bizde altyapı var 100 Mbps+Sinema Paketli Uyduya 85 TL ödüyoruz fakat yakın zamanda bi akrabam bağlatmak istedi tüm sağlayıcılar en fazla 16 önerebiliyodu fiyat olarak da kazıktı hepsi 105 TL gibi bi rakama bağlattı mecbur.
Hangi şirket merak ettim benim ki Turktelekom 1 senelik tahhütlü 100 mbs 159 TL civarı idi .

hke.king

Games Are My Life :)
Altyapı varmış 55 e kadar verebiliyorlardı ben en düşük olanı nı aldım , yukarı mahalledeki arkadaşım 8 mbs i 85 e kullanıyor . Benim fatura ya modem de dahil yani modem siz 80 TL olması lazım. 1 sene öncesinde en fazla 8 mbs alabiliyorduk .

Hangi şirket merak ettim benim ki Turktelekom 1 senelik tahhütlü 100 mbs 159 TL civarı idi .
Kablonet hocam 100 Güldüren Kampanya gibi bi ismi vardı sanırım kampanyanın, normalde 95 TL fakat geçmeden önce Kablonet kullandığımız için sanırım 85 TL'ye düştü, taahüt 24 ay.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt