TO Haber | NVIDIA’nın Bulut Tabanlı Oyun Sistemi GeForce Now Kullanıma Açıldı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
haber_-_duyuru.jpg

NVIDIA’nın beklenen bulut tabanlı oyun sistemi sonunda beta sürecini tamamlayarak tüm kullanıcılara açıldı. Şirket, NVIDIA GeForce Now’ın kayıtlarını açtı ve iki farklı üyelik seçeneği sundu.

Gelecekte birçok oyuncuyu yüksek performanslı bilgisayar satın almaktan kurtaracak teknoloji, adım adım hayatımıza girmeye başladı. Bulut tabanlı oyun sistemlerinden biri olan NVIDIA GeForce Now, bugünden itibaren beta sürecinden çıkarak tüm kullanıcılara açıldı.
NVIDIA GeForce Now, içinde bulundurduğu sayısız oyunu platforma üye olan tüm kullanıcılara açtı. Platforma üye olan kullanıcılar, dilerlerse herhangi bir ücret ödemeden bulut sistemi üzerinden oyunlarını oynayabilecekler. Elbette ücretsiz üyeliğe sahip olacak oyuncuların ücret verenlerden bir farkı bulunacak.

NVIDIA GeForce Now'da iki farklı üyelik seçeneği bulunuyor:

NVIDIA GeForce Now, Free (Ücretsiz) ve Founders (Kurucular) olmak üzere iki farklı üyelik seçeneğine sahip. Free üyeliği, adından da anlaşılabileceği üzere kullanıcılardan herhangi bir ücret talep etmezken Founders üyeliği, şu anda indirimli olarak 12 ay boyunca 5,49 Euro (yaklaşık 36 TL) ücret talep ediyor.

NVIDIA GeForce Now’da ücretsiz paketi seçen kullanıcılar, bulut sistemine standart erişim sağlayabiliyor, yani sistemde sıra varsa bu sırayı beklemeleri gerekiyor. Ayrıca ücretsiz kullanıcılara yalnızca 1 saatlik süre tanıtıyor. Öte yandan Founders paketinde muhteşem özellikler kullanıcıları bekliyor.

NVIDIA’nın bulut tabanlı oyun platformunda Founders üyeliğini seçen kullanıcılar, oyunlara öncelikli erişim sağlayabiliyorlar, yani sıra beklemeden dilediği an oyun oynayabiliyorlar. Bununla birlikte kullanıcılar, NVIDIA’nın RTX teknolojisini kullanabiliyor ve süre konusunda hiçbir sıkıntı çekmiyor.

90 günlük ücretsiz deneme imkânı:

Bununla birlikte NVIDIA GeForce Now’ın Founders üyeliğini seçen kullanıcılar 90 gün boyunca hiçbir ücret ödemiyor. Üç aylık deneme sürecinin ardından hizmeti devam ettirmek isteyen kullanıcılar, NVIDIA’nın kampanyalı fiyat tarifesine göre ücret ödeyerek hizmet almaya devam ediyor.

NVIDIA GeForce Now’ı hemen denemek isterseniz bu bağlantıya tıklayarak NVIDIA’nın programını indirebilirsiniz.

Listelenen oyunları oynamak için bu oyunları daha önceden Steam gibi satış platformlarında satın almış olmanız gerekiyor. NVIDIA GeForce Now’da ‘Oyna’ seçeneğine bastıktan sonra sizden bu oyuna sahip olduğunuz bir hesaba giriş yapmanız isteniyor.

iyibirisi

Darbeli Matkap
benim internet hızım 8 mbite kadar ama eve 5 mbit falan geliyor. Oynanır mı bu sistemde?

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
Bilgisayarda denedim. 24 mbps ile gayet akıcıydı. Destiny 2 oynadım tak diye girdi. Video izliyor gibiydim, bir bilgisayar havası vermiyor. Ancak gayet akıcı ve güzeldi. -Özellikle akıcı- Düşük bütçeli bir bilgisayara sahip arkadaşlar ve çok boyutlu oyunları indirmek istemeyenler için gayet güzel bir uygulama. ARTIK HERKES WİTCHER 3 OYNAYABİLECEK!!!!!!!!

Son düzenleme:
85 mbps internetimden 50 mbps sini kullanıyor. Şuan oyun deneme imkanım olmadı Sunucu için sıra bekletiyor. Edit: Ağ sorunu diye diye çileden çıkardı. Video izlemek gibi aynı. İyi bir seviyeye gelmesi için 2 yılı var gibi.
1581095313559.png

1581095953216.png

Son düzenleme:

Darryl Messer

Darryl Messer
Sistem oturunca belki artık bizlerin sistem toplamasına gerek kalmayacak sadece Monitör için para harcarız.

sistemin yaptığı analizde 49 mbit bile çıksa uygunsuz veriyor. Ayrıca şahsen pek beğenmedim. Çünkü 100mbit internetim var ve yinede 50mbit görüp sınırlandırıyor (ayarlardan özel yada yarışçı seçsem dahi ) hem 50mbit isteyip hemde 50mbitte sınırlandırması bir garip, belki ilerde güncellenir. 2cisi witcher 3ü deniyim dedim hızlı hareketlerde, anlarda, gecikme yaşadım. lag olayı ve görüntü pikselleşmesine denk geldim rahatsız edici bir performans sundu ara sıra. çok olmadı ama yinede rahatsız etti. ayrıca monitörüm 2k olduğu için bende ekran küçük kaldı :)

Tabi çok parada değil 35 - 40 tl gibi birşey, ama oyunun olması gerekiyor..

Son düzenleme:
hocam ben birsey sorcam bende rainbow siegge var bu programı girdim oyuna actım benden cd -key istedi ben oyunu steamde aldım cd -key falan yok nasıl olcak uplay cd key istiyo

lacosteq

Torrent-Oyun.com
güzel hoşda ama steam üzeri sıkıntı oldu ya istedigim oyunu oynayamıcam şuan steam istiyor ama ginede çok güzel program

Gamer41x

Torrent-Oyun.com
4K HDR seçeneği yok. Bu durumda Google Stadia daha cazip geliyor. 1080p oynamak isteyen tercih edebilir ama teknolojinin bu kadar ilerlediği bir dönemde en azından 2K oynamak ister insan.

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
mesele kingdomcome delivarence mi ne onu oynamak istiyom steami istiyo giriyom satın alma sayfasına atıyor oyun bizde yoksa oynayamıyomuyuz yani

bugün 8 megabitlik internetle çok dandik bir bilgisayarda girmeyi denedim. internet yüzünden çok umudum yoktu ama bir denemek istedim. witcher 3 açtım ve çok şaşırdım. hiç takılma veya bağlantı sorunu falan olmadı. tabi en yüksek ayarlarda bile grafikler çok güzel gelmedi gözüme ama bu internetle normal bence. tek sıkıntı ücretsiz 1 saat giriliyor sonra tekrar sıraya alıyor.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
bugün 8 megabitlik internetle çok dandik bir bilgisayarda girmeyi denedim. internet yüzünden çok umudum yoktu ama bir denemek istedim. witcher 3 açtım ve çok şaşırdım. hiç takılma veya bağlantı sorunu falan olmadı. tabi en yüksek ayarlarda bile grafikler çok güzel gelmedi gözüme ama bu internetle normal bence. tek sıkıntı ücretsiz 1 saat giriliyor sonra tekrar sıraya alıyor.
Peki 1 saat tekrar sıraya alıyor ya bekleme süresi ne kadar?

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Emektar
o zaman saçma yani hem oyuna para vercen hem bu sisteme stadia ile farkı ne oldu peki
stadia daha pahalı
stadia da ücretsiz seçeneği olup olmayacaği henüz belli değil
stadia da steam kütüphaneni oynayamıyorsun, hepsini baştan satın alman gerek

daha sayılır, temelde farklı şeyleri amaçlayan platformlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt