Nox Emülatör Gmail Hesabı Bağlama

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Merhaba ben bilgisayarıma Nox player yükledim emülatör ayarları da yaptım, google play store'a girince gmail hesabı istedi bende telefonumda kullandığım oyunlarım her şey bu gmail hesabıma bağlı sorunsuz tüm kitaplığım oyunlarım görünüyor ama kayıtlı ilerlemem görünmüyor. Bir oyun yüklediğim zaman satın aldığım bir oyunu kitaplığımda görüyorum ama emülatörden indirmeye yüklemeye çalıştığım zaman satın almaya yönlendiriyor oysa aynı gmail hesabı açık ve oyunlarım görünüyor. Ücretsiz bir oyunumu yüklediğim zaman da beni sıfırdan başlatıyor çözümü var mı acaba?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Sadece playstore gerekmiyor diye biliyorum (yanlışım varsa düzeltin).Diğer gerekli programların ismini uygulamalarımdan bakıp anlayabilirsin belki.İsimleri aklıma gelmiyor şuan.Bu arada Google Playstore'la bağlantılı bir isimlere sahipler.

Sadece playstore gerekmiyor diye biliyorum (yanlışım varsa düzeltin).Diğer gerekli programların ismini uygulamalarımdan bakıp anlayabilirsin belki.İsimleri aklıma gelmiyor şuan.Bu arada Google Playstore'la bağlantılı bir isimlere sahipler.
Bluestacks indirdim onu bağladım tüm hesaplarımı o şekilde çözdüm gibi en azından ücretli oyunlarda verileri eşitleme diye olay var bulut kayıtları sanırım o şekilde bazı ücretsiz oyunlarda böyle bir özellik yok bu yüzden sıfırdan oynama durumundayım pc için ama sorun da değil o kadarı teşekkür ederim :D

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Bluestacks indirdim onu bağladım tüm hesaplarımı o şekilde çözdüm gibi en azından ücretli oyunlarda verileri eşitleme diye olay var bulut kayıtları sanırım o şekilde bazı ücretsiz oyunlarda böyle bir özellik yok bu yüzden sıfırdan oynama durumundayım pc için ama sorun da değil o kadarı teşekkür ederim :D
Rica ederim, sorun çözüldüğüne göre konu kilit.
Bu arada konuya ekleme yapacağın bir durum olursa mesaj atman yeterli, konuyu tekrar aktif ederim.
İyi forumlar.

Arkadaşlar bir ricam daha olacaktı bu Bluestacks'de ücretsiz oyunların bazılarında reklamlar çıkıyor çok fazla rahatsız edici onları kapatmanın bir yolu var mı veya wi-fi nasıl kapatıyoruz emülatörde bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt