No Man's Sky [Repack xatab] [v 2.61] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

No Man's Sky Desolation[xatab]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: xatab

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 6.00 GB

:pccikistarihi: 23-07-2020

:pcnot: Ne gibi yenilikler geldiğine buradan bakabilirsiniz

:pcnot: Oyunun sürümü v2.61

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Klasik bilim kurgudan sevdiğimiz macera ve hayal gücünden esinlenen No Man's Sky, size eşsiz gezegenler ve yaşam formlarıyla dolu, sürekli tehlike ve aksiyonla dolu bir galaksi sunuyor.

No Man's Sky'da her yıldız, her biri hayatla dolu gezegenlerin yörüngesindeki uzak bir güneşin ışığıdır ve seçtiğiniz herhangi birine gidebilirsiniz. Yükleme boşluğu ve sınırlama olmaksızın derin uzaydan gezegensel yüzeylere sorunsuz bir şekilde uçun. Prosedürle oluşturulan bu sonsuz evrende, başka hiçbir oyuncunun daha önce görmediği ve belki de bir daha asla göremeyeceği yerler ve yaratıklar keşfedeceksiniz.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
İşlemci: Intel Core i3
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan​

:pcoyunfragmani:

TORRENT İNDİRME LİNKİ

Torrent- Tıkla İndir

cellat211

Gasai Yuno
tek başına çok sıkıcı bir oyun hamachi falan olsa burdan birileriyle oynamak isterdim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt