Torrent-Oyun | No Man's Sky NEXT GENERATION - [GOLDBERG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Bu oyuna steam'de sahibim. 75 tl indirimde kaçırmayıp bastım parayı ve aldım... ve daha bu güncelleme steam'e bile gelmedi. N'oluyor lan?
Eğer oyuna sahipsen bu update otomatik olarak zaten senin elinde. Bu yeni bir DLC veya ekstra bir content değil. Sadece graphic overhaul ve büyük bir oranla konsol için yapılmış bir update.

Daha detaylı bilgiyi burda bulabilirsin.

https://store.steampowered.com/newshub/app/275850/view/2945877682910402166

Burda böyle yazılması sadece son versiyon olduğunu belirtmek için yapılmıştır.

Eğer oyuna sahipsen bu update otomatik olarak zaten senin elinde. Bu yeni bir DLC veya ekstra bir content değil. Sadece graphic overhaul ve büyük bir oranla konsol için yapılmış bir update.

Benim kastettiğim şey burada paylaştığınız güncellemenin doğruluğunu sorgulamak değil. Bu sitenin böylesi bir yamuk yaptığını takip ettiğim 1-2 yıl içerisinde hiç görmedim.

Beni şaşırtan ve bir o kadar da güldüren şey oyunun orjinaline sahip olduğum halde güncellemenin steam'den önce buraya inmiş olması :D Artık her ne kadar bekleniyorsa, hemen sızdırmışlar.

Benim kastettiğim şey burada paylaştığınız güncellemenin doğruluğunu sorgulamak değil. Bu sitenin böylesi bir yamuk yaptığını takip ettiğim 1-2 yıl içerisinde hiç görmedim.

Beni şaşırtan ve bir o kadar da güldüren şey oyunun orjinaline sahip olduğum halde güncellemenin steam'den önce buraya inmiş olması :D Artık her ne kadar bekleniyorsa, hemen sızdırmışlar.
Sözü geçen update 28 Ekim 2020 tarihinde gelmiş Steam'e. Tam 2 hafta sonra (11 kasım 2020'de) bu crack çıktı. Aynı gün içinde kırılan yüzlerce oyun varken, uzun bile sürmüş diyebilirim. Ama büyük ihtimalle bu bekleyiş, oyunun kırılamamasından değil, bunun bir update olmasından kaynaklanmıştır. İlk oyun 12 Ağustos 2016 kırıldı. Çıkış tarihinden sadece 3 gün sonra. Sürekli yeni oyunlar çıkarken, talebe yetişmek adına sadece büyük updateler için patch veya crack çıkıyor (DLC'ler hariç tabiki). Tabii artık internet yüzünden hıza o kadar alıştık ki, 2 hafta çok geliyor artık. Yine de size hak veriyorum. Forum admin'leri yıldırım hızında paylaşımlar yapıyorlar.

hocam bunu indirmeye çalıştım ama olmadı eşlere bağlanıyor dedi kaldı yenileme imkanın var mı?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
hocam teşekkürler ama birisi zip sıkıntılı çıktı diğeri de fitgirl 50 de kaldı ikisini de denedim ama olmadı codex var mıdır?
Zip olan repack'siz yalın hali zaten.Hatta crack gerektirmeyen GOG versiyonudur.Sıkıntılı olan tarafı neresi anlamadım, biraz daha net yazarsan yardımcı olmaya çalışırım.Zip'i açmakta sorun yaşıyorsan rar programında bir sorun vardır, kaldırıp yeniden yüklemen gerekiyor.Alternatif torrent istersen aşağıdakini deneyebilirsin.

>> [10,5 GB] No.Mans.Sky.Next.Generation-GOG.zip.torrent

Ekli dosyalar

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt