No Mans Sky NEXT [CODEX] |FULL| Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim

No Mans Sky NEXT [CODEX]
⠀⠀ FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 9.28 GB

:pccikistarihi: 24 Temmuz 2018

:pcnot: 64 bit işletim sistemi ve DirectX 11 uyumlu ekran kartı gerektirmektedir.
:pcnot:Şuan da son sürüm bu olarak gözükmektedir. (v1.5)

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Joe Danger isimli oyunla birlikte kendini gösteren bağımsız oyun stüdyosu Hello Games, No Man's Sky ile birlikte keşfetme üzerine yoğunlaşıyor. Sadece dört kişiden oluşan Hello Games'in yeni nesil projesi No Man's Sky'da her şey keşfedilebilir. Birden fazla gezegenin yer aldığı yapımda her gezegenin kendi ekosistemi bulunuyor. Yıldızlar, dağlar, denizler, gezegenler, kısacası her şey No Man's Sky'da keşfedilebilir olarak karşımıza çıkıyor.

Atlas Rises ile oyuna yaklaşık 30 saatlik ana hikayenin yanı sıra birçok yan görev ekleyen güncelleme, aynı zamanda galaksinin çeşitli noktalarındaki portalları kullanarak gezegenler arasında çabucak seyahat etmemizi sağlıyordu. Oyunun yenilenen görev sistemi kapsamında uzay istasyonlarındaki temsilcilerden özel ve ödüllü görevler alabiliyorduk.

NEXT, gezegen keşfi, inşa etme, uzay savaşı, yarış, keşif ve daha fazlası için küçük bir grubun takım oluşturmasını sağlıyor. Ayrıca NEXT güncellemesi ile oyunu birinci veya üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanabileceksiniz.

:surum:

Kod:
Next Update ;

Multiplayer
Team up a small team of friends and explore the universe together, or be joined by random travelers.
You can help friends to stay alive, or prey on others to survive. 
Tiny shelters or complex colonies that you build as a team are shared for all players. 
Fight as a pirate or a wingman in epic space battles with friends and enemies. 
Race exocraft across weird alien terrains, creating race tracks and trails to share online.
Character customisation allows you to personalise your appearance.

Visual Overhaul
The game is fully playable in third or first person, both on-foot and in ship.
Planetary rings and improved space visuals make space more beautiful than ever
Dramatically improved planetary terrain generation, ground textures, water and clouds bring the environment to life.
Significantly more detail added to ships, NPCs and buildings.

Unlimited Base Building
Bases can now be built anywhere on any planet.
Dramatically increased base building complexity and size limits.
Hundreds of new base parts.
Own multiple bases.

Command Freighters
Assemble and upgrade a fleet of frigates and command them from the bridge of your freighter.
Send your fleet out to into the universe, or deploy them to help you as you explore a specific system.
Improved freighter base building allows a truly custom capital ship.
Invite your friends aboard and take on challenging multiplayer missions from the Galactic Commision Station on your bridge.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows® 7 , Windows® 8 , Windows® 8.1 (Sadece 64 Bit!)

İşlemci: Intel Core i3 (3.20 GHz) veya üstü

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: 2 GB nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870

DirectX: 11

Boş Alan: 10 GB

:pcoyunfragmani:

https://www.youtube.com/watch?v=e5d5Mo-Gw_U​

Ekli dosyalar

byrock2000

Torrent-Oyun.com
Ynt: No Mans Sky NEXT [CODEX] |FULL| Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

Bu kadar çok gezegeni ve ekosistemi nasıl yapmışlar acaba?

komes6189

Torrent-Oyun.com

teşekkürler. arkadaşlarımızla beraber oynayabiliyoruz mu acaba?

Bu oyun baya ses getirmişti ama ben pek anlayamadım survivor tarzı bişey mi bu oyun ? sürekli ağaç kes odun kır taş parçala craft yap ev bark yap mantığında bişey mi ?

Oyunun multiplayer cracki çıkmış. Cs.rin.ru sitesinden birisi kırmış.
Deleted.

EpycValen

Crystal Coder ♥
Web sitesi
store.steampowered.com

byrock2000' Alıntı:
Bu kadar çok gezegeni ve ekosistemi nasıl yapmışlar acaba?
PROCEDURAL isimli çok bilinen bir sistem. Bir kod bloğu oluşturuyorsun kendince. Önce rastgele harita çiziyor, sonra önceden hazırlanmış yeryüzü temasını ekliyor, sonra rastgele ağaç sayısı oluştur ve ağaçları yerleştir vs. Bütün sistemi kodlar kendince yerleştiriyor, yapımcı sadece yerleştirilen kodu yazıyor. Procedural sistemin en iyi yanı eğer el ile yapman 1 yılını alacaksa, 1 ayını Procedural sistemi yazmaya harcıyorsun, 1 saniyede Procedural sistem senin istediğin şeyi oluşturuyor. 9 ay kardasın. Bir diğer iyi yanı ise el ile yerleştirildiğinden daha iyi görüntüsü oluyor çünkü rastgele yerleştirilmiş.

blackoca' Alıntı:
Bu oyun baya ses getirmişti ama ben pek anlayamadım survivor tarzı bişey mi bu oyun ? sürekli ağaç kes odun kır taş parçala craft yap ev bark yap mantığında bişey mi ?
Survival tarzı evet. Malzeme topluyorsun, Craft ve Build var. Sadece bunlar da değil, farklı gezegenler ve farklı canlılar da var. NPCler var görev alabilirsin, eşya satın alabilirsin marketlerden vs. Geniş çaplı bilim kurgu hayatta kalma oyunu diyebiliriz.

komes6189' Alıntı:
teşekkürler. arkadaşlarımızla beraber oynayabiliyoruz mu acaba?
~ßluèMooN~' Alıntı:
Oyunun multiplayer cracki çıkmış. Cs.rin.ru sitesinden birisi kırmış.

Fitgirl sürümünde Multiplayer mevcut. Dün gece düştü kendisi. CODEX uyumlu olması lazım MP crackin.

Aslında reklamlarıyla ve vaatettiklerini karşılamamalarından dolayı bu kadar sevilmedi bir baksanız güzel ve eğlenceli bir oyun denemenizi tavsiye ederim :thumbup:

Nesbo

Torrent-Oyun.com

Dünyanın en iyi balonudur kendisi.No man sky'yı steam'den 120 tl'ye aldığım günü dün gibi hatırlıyorum.Keşke zamanı geriye sarabilsem :'(

ITECH66

''Gwynbleidd''

Bana kalırsa oyun çıktığından beri oldukça güzel farklı gezegenleri farklı ekosistemi farklı ve güzel bir atmostferi var optimizasyonu hariç mükemmel bir oyun müzikleriyle beraber sizi havaya sokuyor.

fetahmetkaya

Torrent-Oyun.com

Güvenilir bir multiplayer crack atacak olan var mı? Virüs veya başka şeyler olmadığından emin olan bir arkadaş.

ryu 3

Torrent-Oyun.com

belki başka bir gezgine-kâşife raslarım diye evrende deliler gibi dolaşıp keşfettikleri gezegenleri kendi adına tescilledikten sonra bide başkmışlar ki:

-" Buda NEEEEEEEEEEE!!!!!! nedemek bu oyun online değil, siz online olduğunu söylemiştiniz"

diye aylar sonra geliştirici tarafından keklendiklerini (kazıklandıklarını) anlayan oyuncu kitlesinden oluşan bir oyundur kendisi :)

Bana göre oyunu boşver, belki binlerce oyuncuyu kekleme başarısını göstermiş son zamanların en iyi geliştiricisi oldular.

Lloth

Torrent-Oyun.com

Sahtekarlığın eş anlamlısı :thumbup:

eylül

Maksimum Östrojen

Nesbo' Alıntı:
Dünyanın en iyi balonudur kendisi.No man sky'yı steam'den 120 tl'ye aldığım günü dün gibi hatırlıyorum.Keşke zamanı geriye sarabilsem :'(
Bence de hata yapmışsınız. Hele ki oyun ilk çıktığında vasat haldeydi. oysaki oyun çıkmadan önce çok reklamı yapıldı.

Buna benzer parasını haketmeyen birçok oyun biliyorum; PREY ve THİEF bunlardan bazıları.

MrSI

Torrent-Oyun.com

MP crack ile denedim ve rastgele bir yere girdim. Bir kişiyle beraber başladık oyuna. İlk başlarda ne kadar İngilizce konuşsak da sonunda kendisi Türk çıktı :D Oyun gerçekten üstüne çok şey katmış.

alicee99

Torrent-Oyun.com

multiplayer crack de paylaşır mısınız birde arkadaşımla oynayabiliyor muyum yoksa rastgele birisi ile mi ?

emrecan123

Torrent-Oyun.com

Türkçe yama var mı ?

Staryxz33

Story Based Games <3

MrSI' Alıntı:
MP crack ile denedim ve rastgele bir yere girdim. Bir kişiyle beraber başladık oyuna. İlk başlarda ne kadar İngilizce konuşsak da sonunda kendisi Türk çıktı :D Oyun gerçekten üstüne çok şey katmış.

Hocam direk bu konudakini indirip mi oynadınız yoksa üstüne bir şeyler mi eklediniz? Yoksa başka yerden mi indirdiniz yazar mısın mp için hangisini indireyim?

Lúthien

Gazi Üni - BM

Staryxz33' Alıntı:
Hocam direk bu konudakini indirip mi oynadınız yoksa üstüne bir şeyler mi eklediniz? Yoksa başka yerden mi indirdiniz yazar mısın mp için hangisini indireyim?
Bunu indir ama crack yapma. Crack linkini ilk sayfada bir arkadas atmisti. Adminler silmis ama alintilayan arkadastan tiklanabiliyor. Seri ol. Gorup kaldirirlar simdi.

Relmon

Her türlü Yardım için P.M atabilirsiniz.

Şu sıralar yeni sistemimde denemek istediğim oyunlarımın arasındaydı. Bir oynayalım bakalım. İlk çıkışında vasat olan oyunu ne yapmışlar. Teşekkürler paylaşım için. :))

Staryxz33

Story Based Games <3

Lúthien' Alıntı:
Bunu indir ama crack yapma. Crack linkini ilk sayfada bir arkadas atmisti. Adminler silmis ama alintilayan arkadastan tiklanabiliyor. Seri ol. Gorup kaldirirlar simdi.
Dostum çok teşekkür ederim crackin linki de elimde saol

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt