Torrent-Oyun | Nioh 2 - Complete Edition [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

muratcao1

Torrent-Oyun.com
Ben de dodi indirdim rusçayı düzelttim fakat gamepadimi algılamıyor orjinal xbox 360 gamepadi var ve çalışıyor test ettim ne yapabilirim ?

İlkinden çok daha kanser hale getirmişler oyunu allah belalarını versin

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ben de dodi indirdim rusçayı düzelttim fakat gamepadimi algılamıyor orjinal xbox 360 gamepadi var ve çalışıyor test ettim ne yapabilirim ?
Gamepad'i birkaç yıl içinde aldıysan orijinal olmama olasılığı yüksek.Piyasada neredeyse orijinal Xbox 360 gamepad'i yok, hepsi imitasyon (araştırıp kendim de aldım).Sorunun çözümüne gelecek olursak aşağıdaki videoda gösterildiği gibi x360ce programı ile gamepad'i oyuna tanıtman mümkün olabilir.

Öyle bir imkan varsa oyunun oyun içi ayarlarından yapılabilir anca.Oraları biraz kurcalarsan bulabilirsin.
Malesef oyle bir ayar henuz yok ama yakin bir zaman icinde gelicek olan bir patch'te getireceklerini soyluyorlar. Ayarlardan komut tuslarini degistirebiliyorsunuz, ama kisayollari hala konsol karakterleriyle gosteriliyor malesef.

Bu arada hocam, tam okumadim paylasiminizi, kusura bakmayin eger yazdiysaniz ama bu surumde coop oluyor mu?

Ben oyunu satin aldim kirilsada internet ustunden oynanmaz diye, oynaniyorsa buyuk uzuntu :D

longec12

Torrent-Oyun.com
Oyun güzel olmuş eskiye göre daha zor diyemem sadece çeşitlilik arttığı için karışıklık olarabilir biraz. Yeni skill sistemi daha güzel olmuş. Yeni eklenen silahları seçersen dikkatli olun yeni olduğu için eski oyunu oynyanlar özellikle onları seçicekler ama çokta başarılı olmamışlar. Silah seçimi çok önemli ve bunla beraber seçeceğiniz feral yani shift formunda dönüştüğünüz karakterde burada çok önemli. Özellikle düşman kırmızı şekilde saldırdığında counter yapmak için kullandığınız yetenekler her feralde farklı şekilde ve kullanımlarıda çok farkediyor. Bir tanesi çok uzaktan counter yapabilirken bir tanesi çok yakın mesafeden counter yapabilirken bir tanesi dash atarak counter yapabiliyor tabi bunun yarar ve zararları mevcut oyun oynama tarzınıza göre seçmeniz gerekli. Yeni başlayanlar için tavsiyem çift kılıç ve mızrak kulalnabilirler çift kılıçla insansı düşmanları çok rahat şekilde öldürebilirsiniz savunmalarını ve staminalarını indirmek için çok ideal bir silah. Yaratık benzeri düşmanlar içinse mesafeli ve ister hızlı ister yavaş olarak kullanmalaı için mızrak öneriyorum. Mutlaka ölmüş düşmanların mezarlarını (yerde kırmızı içinde kılıç olan) aktif edip onlarla savaşın buradan elde ettiğiniz kupalar sonrasında çok işinize yarayacak.

Önemli not bu ikiye ayrılan sopa benzeri şuan ismini hatırlamadığım bir silah var oyun başı için tavsiye etmiyorum. Beni pişman etti açıkcası :D

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Malesef oyle bir ayar henuz yok ama yakin bir zaman icinde gelicek olan bir patch'te getireceklerini soyluyorlar. Ayarlardan komut tuslarini degistirebiliyorsunuz, ama kisayollari hala konsol karakterleriyle gosteriliyor malesef.

Bu arada hocam, tam okumadim paylasiminizi, kusura bakmayin eger yazdiysaniz ama bu surumde coop oluyor mu?

Ben oyunu satin aldim kirilsada internet ustunden oynanmaz diye, oynaniyorsa buyuk uzuntu :D
Bilgi için teşekkürler dostum.Maalesef co-op ve online gibi ekstra özellikler devamlı değiştiği için ve yapılması kullanıcı için uğraştırıcı olduğu için (yapamayınca çok soruluyor) pek paylaşma taraftarı değilim ki bu oyun için online veya co-op crack yapıldı mı bilmiyorum açıkçası.

Edit: Aşağıdaki sitede sitede sadece co-op fix'i paylaşılmış, ;D isteyen fix'i oradan indirebilir.Şimdiden iyi oyunlar.

SemihAlagoz

MuptezelSemy
Klavye ayarları olmadan hiçbirşey yapamıyorsunuz indircekler boşuna indirmesin ben geri sildim mecbur, klavye ayarları veyahut türkçe yama gelene kadar bekleyin derim ayarlar olmadan oynanmıyor.

f0ze45

Torrent-Oyun.com
Paylaşılan torrentlerde ki oyun son güncel versiyon mu ? Klavye tuş sorunu düzelmişti son güncellemede.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Paylaşılan torrentlerde ki oyun son güncel versiyon mu ? Klavye tuş sorunu düzelmişti son güncellemede.
Siteye eklenen bu versiyon yanılmıyorsam Steam'e gelen güncel versiyondu.Konudaki ''Oyun Hakkında'' bilgilerinde de önemli bilgiler mevcut.

1617883703962.png

Konudaki torrent'lerin sürümü v1.25.Üstüne 2 update daha çıkıp repack'lenmiş.Şimdi repack'len 2 farklı sürümü de paylaşıyorum.Dediğim gibi klavye sorunu konudaki sürümle de çözülmüş olabilir kırılan son sürüm (v1.26 veya v1.27) ile de çözülmüş olabilir.Net bir bilgi veremeyeceğim maalesef.

>> [31,0 GB_Xatab] (v1.26 + DLCs) Nioh 2 - The Complete Edition.torrent
>>
[29,8 GB_Chovka] (v1.27.01 + DLCs) Nioh 2 - The Complete Edition.torrent

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
İndirecek arkadaşlar için, klavye ayarları 1.27de eklendi. Hemen üstümde bulunan 29.8GBlık torrenti indirip oynayabilirsiniz.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt