Nintendo Wii U Emulatör Rehberi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
The_Legend_of_Zelda_Breath_of_the_Wild_REPACK_EUR_WiiU-VENOM Indirdim fakat key istiyor her yolu denedim biktim artik bir cozumunu bulan varmi bu keyin yardim etsin

ISKA

Seviye 13
@ISKA

Güncellemeleri Yaptıktan Sonra Güncelleme Dosyalarını Silsem Sıkıntı Olur mu
Onu denedim, herhangi bir sıkıntı olmamıştı diye hatırlıyorum. Şöyle yapın. Güncelleme bittikten sonra güncelleme dosyalarını bir yere yedekleyip emulatörden tanıttığınız güncelleme klasörünü silin ve oyuna girip oyunun sürümüne bakın. 1.5.0 olması lazım en güncel hâli. Ekstra olarak kurmadan önce Cemu klasörüne bakın. Boyut artmışsa eğer güncellemeyi direk Cemu emulatörünün bulunduğu klasöre yapmıştır. Yüksek ihtimalle de güncellemeyi emulatörün klasörüne kuracaktır.

megahels

Torrent-Oyun.com
Onu denedim, herhangi bir sıkıntı olmamıştı diye hatırlıyorum. Şöyle yapın. Güncelleme bittikten sonra güncelleme dosyalarını bir yere yedekleyip emulatörden tanıttığınız güncelleme klasörünü silin ve oyuna girip oyunun sürümüne bakın. 1.5.0 olması lazım en güncel hâli. Ekstra olarak kurmadan önce Cemu klasörüne bakın. Boyut artmışsa eğer güncellemeyi direk Cemu emulatörünün bulunduğu klasöre yapmıştır. Yüksek ihtimalle de güncellemeyi emulatörün klasörüne kuracaktır.
Teşekkürler birkaç sorum daha olacak
Nes remix indirdim bi bildirim çıkıyor hiçbirşey seçemiyorum
bir de zelda:botw'un her açılışta shaderları taraması normal mi ve gtx1080 i5 8600k kullanmama rağmen 60 fps alamıyorum

ISKA

Seviye 13
Teşekkürler birkaç sorum daha olacak
Nes remix indirdim bi bildirim çıkıyor hiçbirşey seçemiyorum
bir de zelda:botw'un her açılışta shaderları taraması normal mi ve gtx1080 i5 8600k kullanmama rağmen 60 fps alamıyorum
İlk sorununuzun cevabı hakkında bilgim yok. Evet, normal. Bende de ilk yüklemeden sonra diğer yüklemelerde ortalama 5-15 saniye arası yükleme yapıyor. Yükleme yapması iyi. Eğer yükleme yapmasa oyun içindeyken yapsa durumu rpcs3 emulatör gibi olurdu. Ps3 emulatöründe misal oyunlar rahat bir şekilde çok zor oynatıyor. Sürekli shader cache compiling yapıyor. Bu da oyun zevkini inanılmaz ölçüde azaltıyor. Benim de 1070 ve i7 6700k var ancak sabit olarak 60 fps alamıyorum. 60 olduğum zaman da oluyor ama genellikle 40-55 arası değişim gösteriyor. Özellikle çimenli arazilerde fps inanılmaz derece düşüyor. Şu anda rahatlıkla 1080p 60 fps oynamak için en az i7 8700k ve 16 gb ramli bir sistem gerekiyor. 8 gb iken test ettiğimde oyunu ortalama 6-7 gb ram yiyordu. Şu anda ise 16 gb ram varken bile 10-12 gb arası ram yiyor. Bu cemu emulatörde ps3 emulatörde olduğu gibi işlemci daha ön planda ama ps3 emulatörden çok çok daha iyi çünkü pc mimarisi kullanıyor. Zamanla daha düşük sistemle rahatlıkla oynanacaktır ama şimdi maalesef zamanı değil. Yuzu emulatörde daha da iyi olma olasığı var. Mario Odyssey neredeyse playable oldu ve 110 fpsye kadar çıkabiliyor 1080p'de. Zelda botw da çok yolu var switch emulatörün. Uzun lafın kısası rahatlıkla oynayabilmek için bir süre daha beklemeniz gerekecek. Oyun kısa da değil çünkü ortalama 49-179 saat arası bir oynanış süresi var.

Agregoor

Torrent-Oyun.com
İlk sorununuzun cevabı hakkında bilgim yok. Evet, normal. Bende de ilk yüklemeden sonra diğer yüklemelerde ortalama 5-15 saniye arası yükleme yapıyor. Yükleme yapması iyi. Eğer yükleme yapmasa oyun içindeyken yapsa durumu rpcs3 emulatör gibi olurdu. Ps3 emulatöründe misal oyunlar rahat bir şekilde çok zor oynatıyor. Sürekli shader cache compiling yapıyor. Bu da oyun zevkini inanılmaz ölçüde azaltıyor. Benim de 1070 ve i7 6700k var ancak sabit olarak 60 fps alamıyorum. 60 olduğum zaman da oluyor ama genellikle 40-55 arası değişim gösteriyor. Özellikle çimenli arazilerde fps inanılmaz derece düşüyor. Şu anda rahatlıkla 1080p 60 fps oynamak için en az i7 8700k ve 16 gb ramli bir sistem gerekiyor. 8 gb iken test ettiğimde oyunu ortalama 6-7 gb ram yiyordu. Şu anda ise 16 gb ram varken bile 10-12 gb arası ram yiyor. Bu cemu emulatörde ps3 emulatörde olduğu gibi işlemci daha ön planda ama ps3 emulatörden çok çok daha iyi çünkü pc mimarisi kullanıyor. Zamanla daha düşük sistemle rahatlıkla oynanacaktır ama şimdi maalesef zamanı değil. Yuzu emulatörde daha da iyi olma olasığı var. Mario Odyssey neredeyse playable oldu ve 110 fpsye kadar çıkabiliyor 1080p'de. Zelda botw da çok yolu var switch emulatörün. Uzun lafın kısası rahatlıkla oynayabilmek için bir süre daha beklemeniz gerekecek. Oyun kısa da değil çünkü ortalama 49-179 saat arası bir oynanış süresi var.
Suoer Mario Odyssey oynayabiliyor muyuz şu an?

ISKA

Seviye 13
Suoer Mario Odyssey oynayabiliyor muyuz şu an?
Oynarsınız ama yüksek ihtimalle oyunu bitiremezsiniz, crash verecektir. Yuzu da bad demişler oyun için. Daha zamanı var Mario Odyssey'in. Diğer marioların çoğu oynanabilir durumda. 2-3 tanesini test etmiştim. 1080p 60 fps çok rahat bir şekilde oynanabiliyor.
Kendiniz incelersiniz sitelerini ve ilgili videoyu.
https://yuzu-emu.org/game/

megahels

Torrent-Oyun.com
@ISKA Usta Oyun İndiricektim ancak usb helperı açarken böyle olup kapanıyor nasıl çözebilirim
cemuuu.PNG

kesici000

Torrent-Oyun.com
i7 3770 ve gtx 1070 ile 35-40 fps de oynayabiliyorum shader pack zar zurt hepsi kurulu boşuna 60 fps hayali kurmayın 60 fps almanız için aşırı iyi bi işlemciniz olması lazım

ThE bEsT

Hiç Kimse.
@ISKA sen naaptın?
Helal.

O videoyu konuya ekleyebilirsin.

Bu arada zeldanın son sürüm linki varmıdır hocam? yoksa verdiğin linklerde var mı?

ISKA

Seviye 13
@ISKA sen naaptın?
Helal.

O videoyu konuya ekleyebilirsin.
Bu arada zeldanın son sürüm linki varmıdır hocam? yoksa verdiğin linklerde var mı?

Onu da şu videoda anlatıyor.
Program kapatıldı sonra tekrar patchleyerek çalışır hâle getirdiler.
Şunu indirin:
https://github.com/FailedShack/USBHelperInstaller/releases/tag/1.0

Kurulumu basit. Videoda da anlatıyor. Title key için de şunu gerekli yere yapıştırırsınız.
http://wiiu.titlekeys.gq/
Sürüm aynı bu arada. 1.5.0 olması lazım dlcler ile birlikte. Güncelleme gelmedi hiç. En son 2 ya da 3 ay önce bakmıştım. Eskisi gibi pek bakmıyorum emulatörlere. Ümidim kalmadı en azından Cemu için fakat son sürümlerde söylendiğine göre daha da iyileştirilmiş. Gerisi siz de.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt