Nintendo Wii U Emulatör Rehberi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

RehberTkn

Sadece Dinlemeyi Seven
@lSKA cemunun 1.15.10 versiyonu çıkmış ona göre de günceleyebilir misin konuyu konuda ki video telif yemiş ya da kaldırılmış galiba

ISKA

Seviye 13
@lSKA cemunun 1.15.10 versiyonu çıkmış ona göre de günceleyebilir misin konuyu konuda ki video telif yemiş ya da kaldırılmış galiba
Teşekkürler, haber verdiğiniz için. Güncelledim. Nintendo telif atmış.
Bu arada ayın 24 ya da 26sında vulkan desteği gelecek ve performans ciddi oranda artar diye ümit ediyorum. Çok geç kalındı gelmesi ama olsun.

RehberTkn

Sadece Dinlemeyi Seven
Teşekkürler, haber verdiğiniz için. Güncelledim. Nintendo telif atmış.
Bu arada ayın 24 ya da 26sında vulkan desteği gelecek ve performans ciddi oranda artar diye ümit ediyorum. Çok geç kalındı gelmesi ama olsun.
Ya usta ben i5 7400 ve 1050 ti 4 gb li 8 gb li ram ile açtığımda cpu sıcaklığı 90 dan aşağı inmiyo youtubeden ayni sistemli testleri izliyom adamların 65 70 ten yukarı çıkmıyo sabit 30 fpsli testleri bi türlü anlayamadım bunu

ITECH66

''Gwynbleidd''
Bu emulatorle Zelda Botw'yi bitirdim 70 saat falan oynadım 30fps'ye nadiren düştü onun dışında 40-60 arası gezindi .Şu sıralar da küçük kardeşimle Super Mario 3D World oynuyorum onda da 60 sabit alıyorum zaten ."Shader"lar yüklendikten sonra pek bi fps düşüşü olmuyor.Konu için teşekkürler,deneyin derim.

ISKA

Seviye 13
Ya usta ben i5 7400 ve 1050 ti 4 gb li 8 gb li ram ile açtığımda cpu sıcaklığı 90 dan aşağı inmiyo youtubeden ayni sistemli testleri izliyom adamların 65 70 ten yukarı çıkmıyo sabit 30 fpsli testleri bi türlü anlayamadım bunu
Vallahi pek bilgim yok maalesef. Ancak bu emulatör çoğunlukla işlemciyi kullanıyor. Cemudan cpu ayarlarını düşürmeyi denerseniz belki faydası olur. Ayarlarda bazı denemeler yapıp test edin.

RehberTkn

Sadece Dinlemeyi Seven
Hocam Yuzu Emulator ilgili video eklendi. BSoD kanalında ing bilmeyenler için buna ben de dahilim bir inceleme veya rehber hazırlayabilir misin acaba

ISKA

Seviye 13
Hocam Yuzu Emulator ilgili video eklendi. BSoD kanalında ing bilmeyenler için buna ben de dahilim bir inceleme veya rehber hazırlayabilir misin acaba
Şu sıralar pek vakit bulamıyorum. 1-2 aya kısmetse tekrar hazırlayacağım.
Aslında konu hazırda duruyordu ne güzel, konuyun düzenleyim derken resimlerin tamamı silindi anlamadığım bir şekilde. Şu vulkan desteği gelecek yeni sürümde. O geldiğinde de hazırlarsam çok iyi olacak. Çünkü stabil olarak Zelda botw oynanmıyordu. Ancak 8700k gibi işlemciler stabil çalışıyordu. Umarım şu vulkan desteğiyle daha az işlemci ve ram kullanarak performansı da artırırlar. Herkes rahatça oynar.

Murusti

Torrent-Oyun.com
Ynt: Nintendo Wii U (Cemu Emulator ve Zelda Botw,Mario Kart 8) Kurulum Rehberi

Denedim bugün evet.Genel olarak oynanabilir.Yapamadığım tek şey mouse kullanımı biraz ağır sadece o kadar.Tüm tuşlar istenilen yerlere atanabiliyor.Sadece mouse ile etrafa bakma hızını ayarlayamadım nedense bir türlü.1 saat kadar oynadım ama keyif aldığımı söyleyebilirim okla falan aim alırken çok çok iyi sadece etrafa bakarken biraz ağır o kadar oda belki ayarlanıyordur ama çözemedim.Yarın belki konuya ekleyip hazırlayabilirim ya da aşağıda vereceğim videodan sizde ekleyerek yapabilirsiniz.Çok zor değil 5 dakikalık bir kurulumu var
Klavyeyle ayarını nasıl yapıyoruz

Murusti

Torrent-Oyun.com
Mause ayarını birtürlü yapamadım arkadaslar zahmet olmazsa biri anlatabilirmi

MR. Geralt

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar son sürüm yayınlandı mı? Şu an cemu 1.17.4 var baya performanslı onla oynamak istiyorum. USB helper ile acayip yavaş iniyor yardımcı olursanız sevinirim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt