Nintendo Wii U Emulatör Rehberi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13
Shader Cache İndirmek İçin (Zelda Botw):
TIKLAYIN

kısmını açamıyorum ne yapmalıyım
Kaldırılmış nedense. En son wii u usb helper için de title keyi kaldırdılar. Bulursam konuya link olarak ekleyeceğim shader cacheyi. Önümüzdeki günlerde üşenmezsem eğer konuyu güncelleme niyetim var. Bekleme süresi olduğu için güncelleyememiştim konuyu. Alıntılayıp haber ederim sizi.

ApeXe

Seviye 1
rahatsız ediyor isem affola çok bir bilgim yok
The Legend of Zelda: Breath of the Wild [EUROPE] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Wii U
konusundaki torrenti indirmem yeterli mi oynamak için

ISKA

Seviye 13

ApeXe

Seviye 1
Son olarak indirdiğimiz "dcac9927" rar içerisindeki "dcac9927.bin" dosyasını "cemu_1.11.5\shaderCache\transferable" içerisine atın. demişsiniz dcac9927 rar nerde bulamadım

ISKA

Seviye 13
Dün sorduğunuz shader cache oydu işte. Kaldırmışlar her yerden linkleri nedense. Onu atmadan direkt olarak oyunu çalıştırmayı bir deneyin bakalım. Kendisi oluşturabilir o dosyayı ve gerek kalmaz ama emin değilim.

ApeXe

Seviye 1
peki biraz daha uğraşacağım tekrardan rahatsız ettiysem kusura bakmayın kurulum işlerinde yeniyim biraz

kolpaspor

Torrent-Oyun.com
Alta not alayım da kaybolmasın bi ara yaparım diye aşağı ineyim dedim sayfa in in bitmedi neredeyse vazgeçecektim. Ben inerken üşendim sen hazırlarken üşenmemişsin emeğine sağlık valla helal olsun..

ApeXe

Seviye 1
burdan yapamadım ama başka bir siteden setup olarak indirdim daha kolay oldu ama bu seferde fps sorunu var nasıl yükseltirim emu'nun versiyonu 1.11.4

ISKA

Seviye 13
En son 1.15.6 sürümü çıktı. Temiz kurulum yapmanızı öneririm. O sürüm eski. İşlemciniz ve ekran kartınız nedir? Cemu'da işlemciyi çoğunlukta kullanıyor. İşlemci daha önemli.

ApeXe

Seviye 1
En son 1.15.6 sürümü çıktı. Temiz kurulum yapmanızı öneririm. O sürüm eski. İşlemciniz ve ekran kartınız nedir? Cemu'da işlemciyi çoğunlukta kullanıyor. İşlemci daha önemli.
işlemci : Intel(R) Core(TM) i7-4700HQ CPU @ 2.40 GHz (8 CPUs), - 2.4 GHz
ekran kartı : NVIDIA GT 750 M

işlemci : Intel(R) Core(TM) i7-4700HQ CPU @ 2.40 GHz (8 CPUs), - 2.4 GHz
ekran kartı : NVIDIA GT 750 M
İşlemciniz emulatör için maalesef zayıf kalıyor. Sizin sisteminize benzer bir sistemle birkaç kişi test etmiş.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ISKA

Seviye 13
Yuzu emulator rehberi konusu gelecek mi senden? Böyle konular işe yarıyor da.
Yuzu'nun bence daha çok zamanı var. Cemu bile henüz stabil değil maalesef. I7 8700k aşağısı kurtarmıyor stabil 1080p 60 fps için. Kısmet bakalım, niyetim var da ne zaman olur artık bilmiyorum.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt