Nintendo Wii U Emulatör Rehberi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

aeygames

Kıdemli Yetkili
Ynt: Nintendo Wii U (Cemu Emulator ve Zelda Botw) Kurulum Rehberi

Eline emeğine sağlık. Bu kadar uğraşmışsın. thanks:.

ISKA

Seviye 13

aeygames' Alıntı:
Eline emeğine sağlık. Bu kadar uğraşmışsın. thanks:.
Sağolun uğraştırdı ama değdi.Umalım da çoğu kişi yararlansın :thumbup:

kolpaspor

Torrent-Oyun.com

Kardeşim bu emulatör olaylarında yeni sayılırım da bu aşağıda yazan sistemle zelda falan açabilir miyim stabil şekilde oynayabilir miyim acaba. Çok güzel konu olmuş ayrıca ellerine sağlık.

aeygames

Kıdemli Yetkili

ISKA' Alıntı:
Sağolun uğraştırdı ama değdi.Umalım da çoğu kişi yararlansın :thumbup:
Şimdi aklıma geldi de bu emulatöre klavye-mouse ekleme var mı? İlla gamepadle mi oynamak zorundayız.

ISKA

Seviye 13

kolpaspor' Alıntı:
Kardeşim bu emulatör olaylarında yeni sayılırım da bu aşağıda yazan sistemle zelda falan açabilir miyim stabil şekilde oynayabilir miyim acaba. Çok güzel konu olmuş ayrıca ellerine sağlık.
Sağolun.Evet oynayabilirsiniz.Yaklaşık 3 hafta kadar önce yapılan bir Zelda botw testine baktım gtx 950 ile ortalama 35-55 fps arası oynanabiliyor.Tabi o zaman 1.11.4 sürümü vardı şimdiki sürüm ile daha iyi bir performans alabilirsiniz

aeygames' Alıntı:
Şimdi aklıma geldi de bu emulatöre klavye-mouse ekleme var mı? İlla gamepadle mi oynamak zorundayız.
Evet var.Onuda eklemeyi düşünüyorum da yarın artık 4 buçuk saat sürdü bu rehberi hazırlaması.Yarın sakin kafayla onada bir bakayım özellikle zelda klavye mouse ile oynanıyor ama kendim denemedim açıkçası deneyip, test edeyim eğer olumlu ve kontrolleri kullanışlı olursa mutlaka konuyada eklerim

kolpaspor

Torrent-Oyun.com

ISKA' Alıntı:
Sağolun.Evet oynayabilirsiniz.Yaklaşık 3 hafta kadar önce yapılan bir Zelda botw testine baktım gtx 950 ile ortalama 35-55 fps arası oynanabiliyor.Tabi o zaman 1.11.4 sürümü vardı şimdiki sürüm ile daha iyi bir performans alabilirsiniz
Çok sağol dostum teşekkür ederim ilk fırsatta denerim her açtığımda dua ederim
Allah klavyeye basan parmaklarına zeval vermesin ;) ;) ;D

vay be bu kadar uğraşılmış bir konuyu teşekkür etmeden geçmek istemedim. dener miyim bilmiyorum ama mutlaka birilerinin işine yarayacaktır. bu arada başka oyunlar da oynanabiliyor mu?

aeygames

Kıdemli Yetkili

ISKA' Alıntı:
Evet var.Onuda eklemeyi düşünüyorum da yarın artık 4 buçuk saat sürdü bu rehberi hazırlaması.Yarın sakin kafayla onada bir bakayım özellikle zelda klavye mouse ile oynanıyor ama kendim denemedim açıkçası deneyip, test edeyim eğer olumlu ve kontrolleri kullanışlı olursa mutlaka konuyada eklerim
Tamam. Testin sonucunu bekleyeceğim. Tekrardan konu için teşekkürler. :thumbup:

ISKA

Seviye 13

kolpaspor' Alıntı:
Çok sağol dostum teşekkür ederim ilk fırsatta denerim her açtığımda dua ederim
Allah klavyeye basan parmaklarına zeval vermesin ;) ;) ;D
Amin cümlemize ;D

TRueLeGenD' Alıntı:
vay be bu kadar uğraşılmış bir konuyu teşekkür etmeden geçmek istemedim. dener miyim bilmiyorum ama mutlaka birilerinin işine yarayacaktır. bu arada başka oyunlar da oynanabiliyor mu?
Çok sağolun güzel yorumunuz için.Evet oynanabiliyor.Şimdilik bizzat test ettiğim oyunlar rehberdeki 2 oyun haricinde Xenoblade Chronicles test ettim 30 fps stabil oynanabiliyor Bayonetta pcye gelmeden önce emulatorde denedim oda oynanıyor onun haricinde deneyeceğim oyunlar bayonetta 2 splaton Mario Tennis: Ultra Smash Super Mario 3D World Super Mario Maker Super Smash Bros. U ve aklıma gelmeyenler çoğu genel olarak oynanabilir oyunlar özellikle şimdi aklıma gelmedi luiginin bir oyunu var oynanabilir onu çok merak ediyorum bugün indirip deneyebilirim.En azından zelda botw bir şans verin derim oyunun mekanikleri açık dünyası inanılmaz güzel ve sürükleyici bir oyun.Oyundan sırf zevk almak için ağaçlara tırmanıp manzarayı izliyorum ve elma topluyorum.Adamların düşünce yapısı çok farklı.Yani ben şuana kadar neredeyse hiçbir oyunda bir ağaca tırmanma görmedim ve gerçekten çok iyi tasarlanmış bu sadece bir örnek daha neler var neler

aeygames' Alıntı:
Tamam. Testin sonucunu bekleyeceğim. Tekrardan konu için teşekkürler. :thumbup:
Rica ederim inşallah umduğunuz gibi bir performans alırsınız

Library_367158

Oha, başımdan döndü resmen! :eek: :D
ADAMSIN [✔]

ISKA

Seviye 13

Sehmus Talay' Alıntı:
Oha, başımdan döndü resmen! :eek: :D
ADAMSIN [✔]
Eyvallah işini görür umarım 8)

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'

Çok güzel bir konu olmuş emek çok fazla teşekkürler :thumbup:

ISKA

Seviye 13

naCrimed' Alıntı:
Çok güzel bir konu olmuş emek çok fazla teşekkürler :thumbup:
Rica ederim çok sağolun. :thumbup:

Lloth

Torrent-Oyun.com

Eline,emeğine sağlık.

sadlkaslfjksa

The World Can't Be Changed With Pretty Words Alone

Eline sağlık bayağı iyi olmuş. Gaza geldim de Xenoblade Chronicles'a mı başlasam diyorum ama sonra daha Wind Waker, Prince of Persia, Blood and Wine duruyor diyorum kendi kendime. Bunlar bitsin FF6 ile beraber Xenoblade'e başlarım.

Lovely Eclair etiket atarsınız demiştin.

ISKA

Seviye 13

Splash | T-O' Alıntı:
Eline sağlık bayağı iyi olmuş. Gaza geldim de Xenoblade Chronicles'a mı başlasam diyorum ama sonra daha Wind Waker, Prince of Persia, Blood and Wine duruyor diyorum kendi kendime. Bunlar bitsin FF6 ile beraber Xenoblade'e başlarım.

Lovely Eclair etiket atarsınız demiştin.
Mesajda gönderdim o arkadaşa unutmamak için.Sağolun yorumunuz için

Forumda şöyle konu açacak 8-10 adam daha olsun sırtı yere bu gelmez forumun. Bu tür konuların artması dileğiyle. Konu için teşekkürler biraderim eline sağlık çok bilgilendirici olmuş. :thumbup:

ISKA

Seviye 13

uzımakıreverse' Alıntı:
Forumda şöyle konu açacak 8-10 adam daha olsun sırtı yere bu gelmez forumun. Bu tür konuların artması dileğiyle. Konu için teşekkürler biraderim eline sağlık çok bilgilendirici olmuş. :thumbup:
Estağfirullah abi çok sağol yorumun için :thumbup:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt