Torrent-Oyun | NINJA GAIDEN - PC Master Collection (3 OYUN) [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Katılım
Kas 24, 2019
Mesajlar
6,940
Beğeniler
8,948
Puanları
113
#1
ninja kapak SON+Repack.png


NINJA GAIDEN - PC Master Collection (3 OYUN) [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC


:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Master Collection - PC (3 OYUN)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)


:psboyut: - (3,5 GB) - (4,1 GB) - (3,3 GB)

:pccikistarihi: -10.06.2021

:psnot: 64 bit ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1580780/NINJA_GAIDEN_Master_Collection_NINJA_GAIDEN/:oyungoruntuleri:
:oyunhakkinda:

Not: Bu ürün "NINJA GAIDEN: Master Collection" ve "NINJA GAIDEN: Master Collection Deluxe Edition"a dahildir. Tek olarak satın alınamaz.
Not: Özellikli içerik hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi web sitesini ziyaret ediniz.
NINJA GAIDEN: Master Collection Hakkında

Bu tek başlıkla, NINJA GAIDEN serisinden 3 oyunun keyfine varın.

Her başlık orijinal sürümlerle aynı, aksiyonun en hızlı halini sağlarken, hatırladığınız kadar da eğlencelidir.
Dehşet verici düşmanlarla ateşli dövüşleri dört gözle bekleyin!
Ryu Hayabusa'ya ilave olarak Ayane, Rachel, Momiji ve Kasumi olmak üzere 4 başka karakter de oynanabilir. Favori karakterlerinizle, değişimli olarak dövüşen bir ekip oluşturabilir ve dövüş sırasında oynanabilir karakterleri kolaylıkla değiştirebilirsiniz.
※Bu başlıkta yer alan kadın kahramanlar orijinal versiyonlardakilerle aynıdır. Ayrıca, oynanabilir karakterler ve sahneler (modlar) her başlıkta farklılık gösterir.


Daha önce her oyun için çıkan tüm oyun modları ve DLC kostümler bu tek sete dahildir. Ryu Hayabusa'ya ilaveten, diğer herbir karakterin de aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı kostümü mevcut olduğundan, hangi kıyafeti tercih ederseniz edin aksiyon dolu dövüşlerin keyfine varacaksınız.

■ Dahil olan Başlıklar
NINJA GAIDEN Σ
NINJA GAIDEN Σ2
NINJA GAIDEN 3: Razor's Edge


※NINJA GAIDEN Σ2'de çevrimiçi çoklu oyuncu seçeneği, "TAG MISSIONS" için mevcut değildir.
※NINJA GAIDEN 3 Razor's Edge'e “Shadow of the world” “Clan battle” dahil değildir.
 Çevrimiçi çoklu oyuncu seçeneği “ninja trials” için mevcut değildir.
※"NINJA GAIDEN Σ2" ve "NINJA GAIDEN 3: Razor's Edge" Geleneksel Çince olarak da mevcuttur.
NINJA GAIDEN Σ (Sigma) Hakkında
Batılılaşmış bir Japonya'da ruh-dünya motifleriyle ve daha fazlasıyla bezenmiş güzel sahnelerde Hayabusa style ninja sanatlarını devralan genç ninja "Ryu Hayabusa" ile eşsiz göz kamaştırıcı teknikler sergileyebilme imkanına ilaveten oyun, aksiyon oyunları tutkunlarının mutlaka oynaması gereken özelliklerle doludur.


■ Destansı hikayenin keyfine "Hero Mode" ile kolayca varabilirsiniz
"Hero Mode" zorluk ayarı seçildiğinde, health durumunuz düştüğünde Hero Mode tetiklenir. Hero Mode ile otomatik olarak müdafaaya geçecek ve kaçacaksınız ve istediğiniz sayıda ninpo başlatabileceksiniz. Sıradan aksiyon oyuncuları bile düşmanın ayağını kaydırmak ve oyunu ilerletmek için ele geçirilmeden kurtulmanın kahramanca heyecanını hissedebilecekler. Tabii ki, sağlam oyuncuları memnun edecek difficulty modları da mevcuttur.
NINJA GAIDEN Σ2 (Sigma 2) Hakkında
Efsanevi kılıç "Dragon Sword" u devralan ninja Ryu Hayabusa'ya dönüşün ve yeniden dünyanın her yerindeki dövüşlere göğüs gerdiğiniz yüksek hızlı ninja aksiyonunu yaşayın.
Ayrıca oyun, oyuncunun sıkıştığı durumlarda otomatik olarak müdafaaya geçeceği ve kaçacağı bir mod olan "Hero Mode" gibi ek özelliklerle doludur.


■ "NINJA RACE" de hız, ölüm kalım meselesidir
"NINJA RACE", yüksek hızlı dövüşlerde mücadele ederken, süre sınırlaması içinde harita genelinde yarışmanızı gerektirecek bir moddur. Bu modda, peş peşe yendiğiniz düşmanların sayısı "Kill Combo" olarak kabul edilir ve yüksek bir Kill Combo sayısını bir araya getirdiğinizde, saldırı gücünüz önemli ölçüde artar. Ayrıca, oyunda ilerlerken hızlandırıcı ve zaman artırıcı ögeler toplama imkanınız olduğundan, aralıksız olarak saldırmak, düşmanları olabildiğince hızlı bir şekilde yenmek ve ögeleri toplamak stratejiniz için çok önemli olacaktır.


■ Hayabusa ile birlikte, 3 kadın kahraman göz kamaştırıcı şekilde dövüş alanında hızla ilerliyor
"NINJA GAIDEN" serisinden kadın kahramanlar, "Ayane", "Rachel" ve "Momiji" oynanabilir karakterler olarak boy gösteriyor. "TAG MISSIONS" ile oyuncular Hayabusa ve 3 kadın kahraman arasından 2 karakter seçebilir ve görevler tamamlandıkça 2 oynanabilir karakter arasında geçiş yapabilirler.
NINJA GAIDEN 3: Razor's Edge Hakkında
En yüksek hızlı ninja aksiyonu geri döndü! Oyun hem en uç noktada "meydan okuma" hem de aynı derecede "başarı duygusu" sunar. Serinin en cezbedici yüksek hızlı aksiyonunu yaşayın.


■ Ryu Hayabusa'nın yanı sıra Ayane, Kasumi ve Momiji de dövüşe katılıyor!
Ana karakter "Ryu Hayabusa" nın yanı sıra 3 kadın ninja "Ayane", "Kasumi" ve "Momiji" de oynanabilir karakter olarak kullanılabilir. Bu karakterler yalnızca "Chapter Challenge" hikaye görevleriyle sınırlı değildir - 3 karakter de "NINJA TRIALS" için kullanılabilir. Ayrıca "NINJA GAIDEN" serisinin kadın kahramanı Ayane'ın bir de özel hikayesi var.


■ Sürekli tetikte olmanızı gerektiren nefes kesen dövüşler
Dövüşlerden daha da fazla keyif almak isteyen serinin tutkunları için özel bir aşama olan "Tests of Valor" dahil edilmiştir. Her bölümde, "Test of Valor" alanlarına geçit olarak hizmet eden gizli Crystal Skulls vardır. Bu alanlara girince, oyuncuların "NINJA GAIDEN" serisinin en acımasız ve en güçlü düşmanlarına göğüs germelerini gerektiren dövüşler gerçekleşir.


■ Karakterlerin yükseltilmesi, yeniden oynama isteğini artırır!
Dövüşlerde alınan "Karma" ve daha fazlasını kullanarak gizli "Golden Scarabs" toplayan oyuncular, karakterlerini yükseltmek için yeni weapons ve ninpo kilitlerini açabilir. Tabii ki uyguladığınız yükseltmeler 2. kez ve art arda oynanan oyunlara aktarılabilir. Kilidi açılabilecek hamleler arasında, herhangi bir düşman saldırısını atlatmanızı sağlayan "Cicada Surge", sağlık durumunuzu iyileştirmeniz için Ki miktarınızı tüketmenizi sağlayan "Meditation" gibi seride yeni hamleler vardır.


YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu Oyun, her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde izlenmesi uygun olmayan içerikler içerebilir: Sık Şiddet veya Kan
:sistem_gereksinimleri:

sigma.png
:oyunfragmani:

OYNANIŞ VİDEOLARI (3 OYUN)İlk 3 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Normalinden farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
İlk 3 torrent sırasıyla Ninja Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2 ve Ninja Gaiden 3 Razors Edge oyununu içermektedir.Sonraki eklenecek repack torrent'leri de bu şekilde sırasıyla eklenecektir.Torrent isimlerine bakarak da hangi oyun olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

Screenshot_7.png


ninja 1.png

 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
Katılım
Tem 29, 2012
Mesajlar
3,286
Beğeniler
243
Puanları
63
#2
sanırım rezalet bir port olmuş bugün okudum ne doğru düzgün çözünürlük ayarlama varmış ne grafik kalitesi ayarlama klavye mouse desteği bile yok sürekli penceri modda açılıyomuş sanırım hiç uğraşılmamış
 
Katılım
Mar 30, 2020
Mesajlar
317
Beğeniler
254
Puanları
63
#3
Oyun dmc gibi dövüş mekanikleri falan ama gtx 970 ekran kartı isteyecek ya da 1060 isteyecek grafik nerede bunda :D
 

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Katılım
Kas 24, 2019
Mesajlar
6,940
Beğeniler
8,948
Puanları
113
#4
sanırım rezalet bir port olmuş bugün okudum ne doğru düzgün çözünürlük ayarlama varmış ne grafik kalitesi ayarlama klavye mouse desteği bile yok sürekli penceri modda açılıyomuş sanırım hiç uğraşılmamış
Steam sayfasına göre sadece ilk oyunun klavye-mouse desteği yokmuş, konuya da bilgisini ekledim.

Pc için ekstra bir şey yapmadıkları apaçık belliyor bu arada.Düzgün çalışmıyorsa o daha vahim bir durum.
 

AykutB

GET OVER HERE!
Katılım
Kas 12, 2013
Mesajlar
710
Beğeniler
49
Puanları
28
#7
Oyunu yorumlayan birkaç kişi oyunun çok zor olduğunu, dark soulstan beter, bir tarafı yiyen oynasın diye belirttiğini gördüm. Cidden o kadar zor bir oyun mu? Ayrıca, oyunun görüntülerine bakınca o kadar da grafikli olmadığını görüyorum. Sistem gereksinimlerini çok fazla vermişler gibi, en iyisi denemek.
 

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Katılım
Kas 24, 2019
Mesajlar
6,940
Beğeniler
8,948
Puanları
113
#8
Oyunu yorumlayan birkaç kişi oyunun çok zor olduğunu, dark soulstan beter, bir tarafı yiyen oynasın diye belirttiğini gördüm. Cidden o kadar zor bir oyun mu? Ayrıca, oyunun görüntülerine bakınca o kadar da grafikli olmadığını görüyorum. Sistem gereksinimlerini çok fazla vermişler gibi, en iyisi denemek.
Kime göre, neye göre? Örneğin bana göre Dark Souls çok zor bir oyunsa başka birine göre olmayabilir.Ya da grafikleri bana göre yetersizse başka birine göre yeterli olabilir vs. vs. Dediğin gibi en iyisi deneyip kendimiz görmek.

Bu arada GhostRunner ve Vampyr'in de zor olduğunu söyleyenler oldu ama şahsen zevk ala ala bu iki oyunu oynayabildim.Yani yorumlar üzerinden değerlendirmemek lazım.
 

AykutB

GET OVER HERE!
Katılım
Kas 12, 2013
Mesajlar
710
Beğeniler
49
Puanları
28
#9
Kime göre, neye göre? Örneğin bana göre Dark Souls çok zor bir oyunsa başka birine göre olmayabilir.Ya da grafikleri bana göre yetersizse başka birine göre yeterli olabilir vs. vs. Dediğin gibi en iyisi deneyip kendimiz görmek.

Bu arada GhostRunner ve Vampyr'in de zor olduğunu söyleyenler oldu ama şahsen zevk ala ala bu iki oyunu oynayabildim.Yani yorumlar üzerinden değerlendirmemek lazım.
Tabii ki haklısınız. Benim için souls oyunları zor geliyor. Böyle tek yemek vs. sinir ediyor. Türkçe yamaları çıkınca indirip bakayım o zaman. Oyun da güzel duruyor zaten.
 

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Katılım
Kas 24, 2019
Mesajlar
6,940
Beğeniler
8,948
Puanları
113
#10

Ekli dosyalar

£s£®

daima umut
Katılım
Ağu 25, 2013
Mesajlar
8
Beğeniler
0
Puanları
1
#11
oyunlar gayet iyi ilk oyun da ilerlemeyi kaydetmiyor .fakat her üç oyunuda şu an ps3 kollarıyla gayet iyi oynuyorum----
 

BlacJJack

Torrent-Oyun.com
Katılım
May 11, 2012
Mesajlar
930
Beğeniler
17
Puanları
18
#12
Tabii ki haklısınız. Benim için souls oyunları zor geliyor. Böyle tek yemek vs. sinir ediyor. Türkçe yamaları çıkınca indirip bakayım o zaman. Oyun da güzel duruyor zaten.
Oyunu indirip bir baktım oyunun zorluğu tamamen senin karakteri nasıl kullandığınla alakalı. Eğer karakteri harbiden ninja gibi seri kullanabilirsen hiçbi' zorluğu yok. Ama karakteri hızlı kullanmak bayağı bi' zor souls oyunlarından ayrılan yönü de bu oyunun. Düşmanlar zor değil karakteri hızlı bir şekilde hareket ettirip kombolar çıkarmak çok zor.

Birde tam ekran yapamayan arkadaşlar varsa oyunun penceresini en üste sürükleyip bıraksınlar tam ekran oluyor.
 

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Katılım
Kas 24, 2019
Mesajlar
6,940
Beğeniler
8,948
Puanları
113
#15

ak617

Torrent-Oyun.com
Katılım
Nis 1, 2013
Mesajlar
18
Beğeniler
1
Puanları
3
#16
BEN GAİDEN 3 RAZOR EDGE Yİ İNDİRDİM,SADECE CODEX DOSYALARI GÖRÜNÜYOR,KURULUM DOSYASI YOK,NASIL KURUP OYNAYACAM?
 

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Katılım
Kas 24, 2019
Mesajlar
6,940
Beğeniler
8,948
Puanları
113
#17
BEN GAİDEN 3 RAZOR EDGE Yİ İNDİRDİM,SADECE CODEX DOSYALARI GÖRÜNÜYOR,KURULUM DOSYASI YOK,NASIL KURUP OYNAYACAM?
Sfv uzantılı dosya haricindekileri seçip sağ tıklayıp, aşağıdaki 2. ss'te gösterdiğim gibi ''extract here'' veya Winrar'ınız Türkçe ise ''buraya çıkart'' seçeneğinden tüm dosyaları o dosya konumuna çıkarılıp birleşmesini sağlayabilirsiniz.Rar dosyalarını da daha sonra silebilirsiniz ancak doğru yaptığınızdan emin olduktan sonra.Eğer Winrar kullanmıyorsanız (indirmeniz gerekiyor) veya dosya türü Winrar'ı desteklemiyorsa, herhangi bir tanesine sağ tıklayıp ''birlikte aç''tan başka ''bir uygulama seç''e tıklayarak bu dosya türünün sürekli Winrar ile açılmasını sağlayabilirsiniz.

1624103569487.png Screenshot_1.png

Bu arada mesajlarınızı küçük harflerle yazarsanız sevinirim.
 

ak617

Torrent-Oyun.com
Katılım
Nis 1, 2013
Mesajlar
18
Beğeniler
1
Puanları
3
#18
Sfv uzantılı dosya haricindekileri seçip sağ tıklayıp, aşağıdaki 2. ss'te gösterdiğim gibi ''extract here'' veya Winrar'ınız Türkçe ise ''buraya çıkart'' seçeneğinden tüm dosyaları o dosya konumuna çıkarılıp birleşmesini sağlayabilirsiniz.Rar dosyalarını da daha sonra silebilirsiniz ancak doğru yaptığınızdan emin olduktan sonra.Eğer Winrar kullanmıyorsanız (indirmeniz gerekiyor) veya dosya türü Winrar'ı desteklemiyorsa, herhangi bir tanesine sağ tıklayıp ''birlikte aç''tan başka ''bir uygulama seç''e tıklayarak bu dosya türünün sürekli Winrar ile açılmasını sağlayabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 246962 Ekli dosyayı görüntüle 246963

Bu arada mesajlarınızı küçük harflerle yazarsanız sevinirim.
winrar ve daemon tools lite sanal sürücü programı ile kurdum okey ama oyuna girmeye çalıştığımda steam a yönlendiriyor.Crack dosyası hangisi ?crack yapmam lazım.

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)


ben klavye mouse ile oynayamıyorum 3'ünü de. Hiçbir tuş yok şu an
aynen bendede öyle.sen halledebildinmi bu sorunu?
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Katılım
Kas 24, 2019
Mesajlar
6,940
Beğeniler
8,948
Puanları
113
#19
winrar ve daemon tools lite sanal sürücü programı ile kurdum okey ama oyuna girmeye çalıştığımda steam a yönlendiriyor.Crack dosyası hangisi ?crack yapmam lazım.

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)aynen bendede öyle.sen halledebildinmi bu sorunu?
Oyuna crack gerektiği durumlarda indirilen dosyayla birlikte gelir genelde.Crack dosyasının ismi Codex veya crack diye yazması gerekiyor.Eğer yoksa gerek olmadığı için veya virüs programınızın silmesinden dolayı görmüyor olabilirsiniz.

Tuş sorunu da oyunun kendisinden kaynaklı bir sorun (orijinal sürüm dahil), yapabileceğimiz bir şey yok.

EDIT


Dediğim gibi CODEX adında bir dosya varmış, bu dosyanın içindekilerle oyunu crackleyebilirsin. @ak617
1624115080135.png
 

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt