Torrent-Oyun | NieR REPLICANT - ver.1.22474487139 - (DENUVO'SUZ) [CODEX] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
NIER KAPAK 1+DODI.png

NieR REPLICANT (ver.1.22474487139) (DENUVO'SUZ) [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - DENUVO'SUZ [v1.0.3.0 = build 7396468]
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 18,4 GB

:pccikistarihi: -23.04.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1113560/NieR_Replicant_ver122474487139/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:
hakkında (2).png

Sonsuza kadar yaşayacak bin yıllık bir yalan...

NieR Replicant ver.1.22474487139..., daha önce yalnızca Japonya'da yayınlanan NieR Replicant'ın güncellenmiş bir sürümüdür.

Eleştirmenlerce beğenilen başyapıt NieR:Automata'nın türünün tek örneği prequel'i keşfedin. Şimdi modern bir yükseltme ile ustaca canlandırılan görselleri, büyüleyici bir hikayeyi ve daha fazlasını deneyimleyin!

Kahraman, uzak bir köyde yaşayan nazik bir genç adamdır. Kara Karalama'ya ölümcül şekilde hastalanan kız kardeşi Yonah'ı kurtarmak için, tuhaf bir konuşma kitabı olan Grimoire Weiss ile birlikte "Mühürlü ayetler"i aramak üzere yola çıkar.

NieR Replicant hikayesini batıda ilk kez kahramanın gözünden bir kardeş olarak deneyimleyin.

Ünlü yönetmen YOKO TARO (Drakengard / NieR:Automata), besteci Keiichi Okabe (TEKKEN / Drakengard / NieR:Automata) ve yapımcı Yosuke Saito (DRAGON QUEST X / NieR:Automata) dahil olmak üzere orijinal yıldızlardan oluşan ekip geri dönüyor.

Uzak, uzak bir gelecekte, insanlık yok olmanın eşiğinde.
Kara karalama hastalığı ve garip canavarlar dünyayı tehdit ediyor.
İyi kalpli genç bir çocuk, küçük kız kardeşine bir söz verir.
Sonsuza kadar yaşayacak bin yıllık bir yalan...

NieR dünyasının arkasındaki gerçeği ortaya çıkarın ve bu karanlık, dolambaçlı hikayede her şeyi sorgulamaya hazırlanın.
Hastalık ve korkunç dehşetlerle boğuşan harap bir dünyada beklenmedik bir müttefik grubuyla birlikte yolculuk yapın.
NieR:Automata bestecisi Keiichi Okabe tarafından yeni kaydedilen büyüleyici bir ikonik film müziği.
Korkunç düşmanlarla içten, benzersiz şekilde özelleştirilebilir bir kılıç oyunu ve güçlü sihir karışımıyla savaşın.
Karakterinizin büyüsünü, becerilerini ve silahlarını Kelimelerin gücüyle özelleştirin.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
NieR Replicant ver.1.22474487139… kan, şiddet, suç eylemleri ve öldürme dahil olmak üzere oyunun belirli alanlarında yetişkinlere yönelik sahneler ve tema, güçlü bir dil içerir.

:sistem_gereksinimleri:
NİER.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU
(Ortalama 12-13 saat)

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2.Torrent adından da anlaşılacağı üzere alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!

son.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Rica ederim, keyifle oynaman dileğiyle.

Bu arada oyunu daha önce oynamış veya oynayacak arkadaşlar oyunla ilgili bilgi verirlerse sevinirim.Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama günümüz oyunlarına kıyasla oyunun grafikleri çok iyi değil sanki.

Gambit

One man's fun is another's hell
Rica ederim, keyifle oynaman dileğiyle.

Bu arada oyunu daha önce oynamış veya oynayacak arkadaşlar oyunla ilgili bilgi verirlerse sevinirim.Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama günümüz oyunlarına kıyasla oyunun grafikleri çok iyi değil sanki.
Sanırım Remastered şeklinde olmuş. Fazla üstüne gitmemişler grafik konusunda .
İlk başlarda sıkıcı sonra açılan bir oyunmuş düşmesini şahsen bekliyordum denemek lazım :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sanırım Remastered şeklinde olmuş. Fazla üstüne gitmemişler grafik konusunda .
İlk başlarda sıkıcı sonra açılan bir oyunmuş düşmesini şahsen bekliyordum denemek lazım :)
Ben de remastered yaptılar diye biliyorum ama bana sanki çok da iyi bir remastered gibi gelmedi açıkçası.Bildiğim kadarıyla remastered, eski grafikleri yenilemek oluyor ama konuyu hazırlarken gördüğüm oynanış videoları ve ekran görüntüleri pek de yenilenmiş grafik izlenimi vermedi bana.Ben de düşmesini bekliyordum da konu hazırlarken dikaktimi çekti işte.Neyse DODI Repack çıkınca müsait bir zamanda ben de indirip denerim artık.Yorum için teşekkürler.

Elinize sağlıkkk. Türkçe altyazı varsa ekleyebilir misiniz?
Türkçe dil desteği ve ücretsiz bir yaması yok oyunun.Ücretli olarak Anonymous'un yamasını kullanabilirsiniz.Belki ilerde yapay zeka çevirisi de yapılabilir.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Teşekkürler efenim, sistem gereksinimlerini biraz abartmışlar gibi ama bakalım.
Rica ederim dostum.Evet, dışardan görünen grafiklerine oranla sistem gereksinimleri biraz fazla gibi duruyor.DODI Repack'le grafik/performans dengesini test edeceğim, bakalım istendiği kadar var mı.

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt