Nelerden ilham alırsınız?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Bir şeylerle uğraşırken nelerden ilham alırsınız?
(Müzikle uğraşıyorum, bazen tıkandığım oluyor bu yüzden farklı fikirlere ihtiyaç duyuyorum...)

LeeOnRoad

Quam pulchra dies; Gloria, gloria perpetua.
Direk kendimden ilham alıyorum. Aklımın derinliklerine inince çok ilham verici şeyler bulabiliyorum.

SnGrandMs

Herşeyin bir sebebi var peki ya sonsuzluk
Ne için ilham alacağımız, ilham alabileceğimiz şeylerin farklılaşmasını sağlar. (bu alıntı değildi)
Aslında neredeyse yaptığımız her şey hayata bir anlam katmak için veya anlam arayışı için yapılıyor Hayatın anlamı kimisi için sevdiği insanlar, kimisi için tarih yazmak,kimisi için dünyayı değiştirmek,kimisi için güzel bir ormanda ovada veya kutuplarda uyanıp sadece hayatını idame ettirmek,kimisi için(ben) hiçbir anlamı yok sadece devam ediyor yaşa ve öl bugün(The Grey)

Benim ilham aldığım şeyler şunlar; yıldızımız güneş ile dünyanın aynı karedeki görüntüsünden,doğadan ve yavaş çekim doğa görüntülerinden, mesela kanat çırpan sinek kuşu,suyun yüzeyine damlamasından(anlayamazsınız:p),şimşek çarpmaları,gün batımında turuncu bulutlardan, hafif rüzgarlı havalardan, ışığın suda kırılması,en çok ise gece yıldızlara bakmak ve hızlı çekime alınmış mevsim görüntülerinden

İlk aklıma gelen şeyi yazmadan geçemeyeceğim bu biraz garip doğa deyince insanın aklına bitkiler dağlar akarsular filan geliyor sanki şehirler ve insanların yaptığı şeyler doğada bulunan maddeleri kullanarak yapılmıyor ;)

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt