Need For Speed Heat [P2P] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
ilk başlarda bende virüssüz sanıyordum çoğu oyunumda virüssüz indirmişimdir ama bunda virüs çıktı yeminle cidden şaşırdım bir kurun pc nize sonra bir taratın ve soruma cevap alabilirsem sevirim başka repack önerir misiniz

Need For Speed Heat[P2P]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: P2P

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 31 GB

:pccikistarihi: 27.12.2019

:pcnot: İstek üzerine oyunun tam sürümü eklenmiştir RePack indirmek istemeyenler indirebilir.

:pcnot: Setup değil dosya halinde inecektir oyunu kurmak istediğiniz klasörü indirme işlemine başlamadan seçin.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Seçkin sokak yarışçıları arasında kendinize yer edinme yolunda şehrin görevi kötüye kullanan polis kuvvetlerine karşı geleceğiniz heyecan verici bir yarış deneyimi olan Need for Speed™ Heat’te gündüz çalışın, gece risk alın.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: FX-6350 or equivalent / Core i5-3570 or equivalent
Ekran Kartı: Radeon 7970/Radeon R9 280x or equivalent / GeForce GTX 760 or equivalent
Bellek: 8 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 50 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Ryzen 3 1300X or equivalent / Core i7-4790 or equivalent
Ekran Kartı: Radeon RX 480 or equivalent / GeForce GTX 1060 or equivalent
Bellek: 16 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 50 GB

:pcoyunfragmani:

Eğer oyuna girmeme sorunu yaşarsanız bu sorunu çözmek için bir dosya paylaşıldı onu mutlaka uygulayın

1-) Önce Crack işlemini uygulayın
2-) İkinci adım ise paylaştığım dosyayı Oyunun dosya dizinine kopyalayıp yapıştırın ve pt-BR.reg dosyasını çalıştırarak kayıt defterine ekleyin.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

oyunları nasıl indiriyoruz acaba?

selamlar. oyunu indirdim. origin games klasörüne aktardım. ancak nasıl giriş yapılıcak originin korsan oyunlarına hiçbir fikrim yok ? needforspeedheat yazılı dosyaya basıyorum hiçbir şey olmuyor. needforspeedheattrial isimli dosyaya basınca da origin açılıyor ve kod istiyor. yönlendirir misiniz nasıl yapıcağım konusunda. @yasinakbulutTR

selamlar. oyunu indirdim. origin games klasörüne aktardım. ancak nasıl giriş yapılıcak originin korsan oyunlarına hiçbir fikrim yok ? needforspeedheat yazılı dosyaya basıyorum hiçbir şey olmuyor. needforspeedheattrial isimli dosyaya basınca da origin açılıyor ve kod istiyor. yönlendirir misiniz nasıl yapıcağım konusunda. @yasinakbulutTR
Lütfen herhangi bi bilgisi olan veya yetkili kişilerden biri cevaplayabilir mi

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
peki çalışan crack var mı ve o crack bu indirdiğim korsan versionuyla çalışıcak mı?

ve hazır sizi yakalamışken forza horizon 4 indirsem bu işlemciyle çalışır mı? onun için hangi versionu indirmem gerekir
Başka crack yok ne yazık ki. Forza soruna gelirsek onda bir problem olmaz sanırım fakat Windows 10 x64, ve sürümün 1903 veya 1909 olması gerekiyor.

Başka crack yok ne yazık ki. Forza soruna gelirsek onda bir problem olmaz sanırım fakat Windows 10 x64, ve sürümün 1903 veya 1909 olması gerekiyor.
özelden düzgün çalışan bi link atma şansınız var mı peki? çok zahmet veriyorum biliyorum ancak büyük bi oyun indiricem sanırım ve yine çalışmaması riskine karşılık yardımınızı rica ediyorum

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
özelden düzgün çalışan bi link atma şansınız var mı peki? çok zahmet veriyorum biliyorum ancak büyük bi oyun indiricem sanırım ve yine çalışmaması riskine karşılık yardımınızı rica ediyorum
Forza Horizon 4: Ultimate Edition [v 1.397.978.2 + DLCs]

Buyur bunu indirebilirsin

Ekli dosyalar

Kayıt defteri işlemini de yapmama rağmen oyun açılmıyor. görev yöneticisinden takip ediyorum 10 saniye çalışıyor gözüküyor sonra bir anda yok oluyor.

Merhaba Sayın Admin Ben oyunu indirdim torrentten winrar dan klasöre çıkarttım c diskine kopyaladım crack ve sizin oyun eğer açılmazsa diye ek dosyaları da kopyaladım ama oyun açılmadı
Windows 10 64 Bit Pro İşletim Sistemi
8 GB RAM
Pentium(R)Dual-Core CPU E6500 @ 2.94 Ghz 2.93 Ghz
Amd HD Radeon 7350 Ekran Kartı
Bilgilendirme Yaparsanız Sevinirim,İyi Çalışmalar

selamun aleykum arkadaşlar bende bu oyunu indirdim crack yaptım ama enterdan sonrası bi türlü açılmıyor oyundan atıyor nedeni nedir acaba

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt