Need For Speed Heat [P2P] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

recep38

Torrent-Oyun.com
işlemcimi soran arkadaş i5 9400f ama işlemciyle alakası yok sorunsuz oynuyorum repack kurdum

normal 30 gb olanda bende tepki vermedi repack kurdum çalıştı işlemciyle alakası yok benim işlemcide intel 9400f repack sağlam arkadaşlar yalnız ultra ayarda 1070 ti var bende 2k da anca yetiyo :D

yok kardeş, oyunun bu sürümünü indirmeyin, setupa sahip bir sürümü indirin açılmıyor kesin olarak açılmıyor.
bendede açılmadı bu sürüm haklı arkadaş :D

oyun çalışıyor 1 haftadır oynuyorum ancak yarışlardan önce ya da sonra oyundan atma sorunu oluyor sürekli girip çıkıyorum oyuna artık zevk almıyorum bu lanet oyundan ama paybackten kat kat daha güzel orası kesin

evoniq

Seviye 1
origin seems to be running No communication with orange is possible

hatası alıp duruyorum deliricem
yardımcı olursanız sevinirim

colu

Torrent-Oyun.com
Oyunda takılma ve bazen de kasmalar oluyor bazende karıncalanıyormuş gibi oluyor düşük grafiklere almama rağmen fark etmiyor böyle bir sorunla karşılaşan varsa çözüm yolu önerebilir mi?
pc i5 9400f
16 gb 2666 ddr4
gıgabyte gtx1060 6gb
240gb SSD

mustafa418

Torrent-Oyun.com
Gece yarışlarında yolda çok IA araçları var bir de polis kovalamacası eklenince araba sürüş zevki azalıyor yüksek grafikli trafic racer mı oynuyorum yoksa need for speed mi anlam veremedim arada araba modifiye etmek için giriyorum bir kaç yarış yapıp çıkıyorum.

hasolin

Torrent-Oyun.com
bu indirdiğim oyunda setup dosyası yok oyunu nasıl açıyoruz acaba indirdiğim dosyaların içine crack dosyasındakileri attım oyun açılmıyor

Bombeli

Torrent-Oyun.com
Rusça oldu bir arkadaş daha sormuş acaba değiştirmek mümkün mü yoksa sileyim mi ?

Arkadaşlar forum çöp olmuş. ben sizlere yardımcı olayım.
Oyuna tıkladığında cevap alamayanlar, oyunun dilini değiştiremeyenler, oyunu hata verenler
RE PACK sürümü indirip kurun. Hiçbir hata vs vermeden temizce oynayabilirsiniz.

Oyunu sıfırdan kuracaklar direk RE PACK sürümünü indirip kursun ve oynasın.
P2P yi kurup sıkıntı yaşayanlar oyunu kaldırıp,. Çalıştır'a regedit yazarak SOFTWARE - EA GAMES - NEED FOR SPEED HEAT dizinini silip , REPACK sürümü temizce kurun.
Herkese iyi oyunlar

recep38

Torrent-Oyun.com
oyun çalışıyor 1 haftadır oynuyorum ancak yarışlardan önce ya da sonra oyundan atma sorunu oluyor sürekli girip çıkıyorum oyuna artık zevk almıyorum bu lanet oyundan ama paybackten kat kat daha güzel orası kesin
oyundan atma sorunu windowsunla alakalı dostum eğerki repack kurduysan bende atma olmadı 1 kere bile bu sürümü neden yayınladılar bilmiyorum çalıştıran yoksa kaldırılmalı

recep38

Torrent-Oyun.com
Oyunda takılma ve bazen de kasmalar oluyor bazende karıncalanıyormuş gibi oluyor düşük grafiklere almama rağmen fark etmiyor böyle bir sorunla karşılaşan varsa çözüm yolu önerebilir mi?
pc i5 9400f
16 gb 2666 ddr4
gıgabyte gtx1060 6gb
240gb SSD
hangi çözünürlükte takılmalar oluyor bende 1070ti var hatta arkadaşımda 1080ti var polis geleceği zaman takılmalar oluyor sistemimiz aynı hatta işlemci anakart ram ekran kartın yetersiz bu oyuna söyleyim 2k da ultrada 60 fps alıyorum ben gayet akıcı sadece polis ilk bi geleceği zaman takılma oluyor az bişey karıncalanma hiç olmadı msı afterburner la bak bakım fps değerlerine ve ısı değerlerine fps kaçlara düşüyor karıncalanmada veya donmalarda

Bu sürümü yükledim çalışıyor ancak ağaçlar çalılar vb şeyler yollarda alttan çıkıyor repack indirsem bu çözülür mü yoksa başka birşey mi yapmam lazım
Sistem
amd ryzen r5 1600
amd rx580 8gb
8gb ram

merhaba repack olarak corepack kullanıyordum mükemmeldi fakat kapanmış site çok üzüldüm fitgirl indirdim bitcoin virüsü bulaştı bana sağlam virüssüz biir repack önerir misiniz???

R.g mechanic, elamigos, xatab veya bildiğiniz başka var mı ve bunlar virüssüz mü teşekkürler

Web sitesi
www.facebook.com
merhaba repack olarak corepack kullanıyordum mükemmeldi fakat kapanmış site çok üzüldüm fitgirl indirdim bitcoin virüsü bulaştı bana sağlam virüssüz biir repack önerir misiniz???

R.g mechanic, elamigos, xatab veya bildiğiniz başka var mı ve bunlar virüssüz mü teşekkürler
fitgirlden bitcoin virüsü kapman imkansız dostum sahte siteden indirmişsindir

RUBENム

war. war never changes.

En az 60 tane oyun indirmişimdir Fitgirl'den. Piyasadaki en iyi Repackerlardan birisidir. Virüs falan kapman imkansız. Yanlış siteden indirmiş olabilirsin.

En az 60 tane oyun indirmişimdir Fitgirl'den. Piyasadaki en iyi Repackerlardan birisidir. Virüs falan kapman imkansız. Yanlış siteden indirmiş olabilirsin.
imkansız hocam fitgirl kendi sitesinden indirdim size mi inanim kendime mi inanim trajen yakaladım kaç tane durduk yere bunu yazamam dimi

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt