Need For Speed Heat [P2P] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Need For Speed Heat[P2P]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: P2P

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 31 GB

:pccikistarihi: 27.12.2019

:pcnot: İstek üzerine oyunun tam sürümü eklenmiştir RePack indirmek istemeyenler indirebilir.

:pcnot: Setup değil dosya halinde inecektir oyunu kurmak istediğiniz klasörü indirme işlemine başlamadan seçin.

:pcnot: AMD FX işlemcilerde oyun çalışmaz

:pcnot: Crackte sorunlar olabilir, yeni sürüm geldiğinde paylaşılacaktır!

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Seçkin sokak yarışçıları arasında kendinize yer edinme yolunda şehrin görevi kötüye kullanan polis kuvvetlerine karşı geleceğiniz heyecan verici bir yarış deneyimi olan Need for Speed™ Heat’te gündüz çalışın, gece risk alın.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: FX-6350 or equivalent / Core i5-3570 or equivalent
Ekran Kartı: Radeon 7970/Radeon R9 280x or equivalent / GeForce GTX 760 or equivalent
Bellek: 8 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 50 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Ryzen 3 1300X or equivalent / Core i7-4790 or equivalent
Ekran Kartı: Radeon RX 480 or equivalent / GeForce GTX 1060 or equivalent
Bellek: 16 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 50 GB

:pcoyunfragmani:

Eğer oyuna girmeme sorunu yaşarsanız bu sorunu çözmek için bir dosya paylaşıldı onu mutlaka uygulayın

1-) Önce Crack işlemini uygulayın
2-) İkinci adım ise paylaştığım dosyayı Oyunun dosya dizinine kopyalayıp yapıştırın ve pt-BR.reg dosyasını çalıştırarak kayıt defterine ekleyin.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

4weSoMe

Bilgi kuvvettir. Hayatta En Hakiki Mürşit İlimdir.
ne farkı var repackla bunun arasında ?

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
repack sürümde grafikler düşürülüyor mu ?
RePack gurupları oyunun gereksiz multiplayer dosyalarını ve fazla olan dillerini silerek sıkıştırıp setup haline getiriyorlar.

''Bazı'' repack gurupları ara sahnenin kalitesini düşürebilir veya silebilir fakat bu her repack gurubu için geçerli değil.

Anlayacağınız oyunun grafik kalitesini düşürme gibi bir seçenekleri bulunmuyor :)

Ve oyunun dosyalarını sıkıştırdıkları için yüklemesi standart versiyona göre biraz daha uzun sürebilir onun dışında grafiksel veya oyunun oynanışına etki edecek bir durum yok.

RePack gurupları oyunun gereksiz multiplayer dosyalarını ve fazla olan dillerini silerek sıkıştırıp setup haline getiriyorlar.

''Bazı'' repack gurupları ara sahnenin kalitesini düşürebilir veya silebilir fakat bu her repack gurubu için geçerli değil.

Anlayacağınız oyunun grafik kalitesini düşürme gibi bir seçenekleri bulunmuyor :)

Ve oyunun dosyalarını sıkıştırdıkları için yüklemesi standart versiyona göre biraz daha uzun sürebilir onun dışında grafiksel veya oyunun oynanışına etki edecek bir durum yok.
teşekkür ederim

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
oyun da biraz optimasyon sorunu var ve ikinci upload edilen dosyaları ana dizine atın oyun sorunsuz çalışıyor ellerine saglık kardeşim.

öncelikle ellerinize ve emeğinize sağlık demek istiyorum.
ama oyun FH4 ten sonra iğrenç geldi sürüş dinamikleri berbat belki de sürüş olarak en kötü nfs oyunu olabilir. Forza Horizon bence çitayı çok yükseltti..
buradan yetkili kişilere kendimce ufak bir sitemde bulunmak istiyorum hala supra dlc si gelmedi başka yerleden indirip oyunu oynamayı denedim ama başaramadım.. :)
gene buradaki sürümü indirip supra dlc sinin gelmesini bekleyeceğim..

navolta

Torrent-Oyun.com
Bu crack yüzünden etraf fena karışmış durumda.

Crackin asıl sahibi Codex ve crack aslında tam crack değil, yani henüz deneme aşamasında. Bazı Windows 10'lu sistemlerde hata verebiliyor. Anladığım kadarıyla Codex'in testerlara yolladığı cracklerden biri.

Olay ise şu (anladığım kadarıyla anlatacağım):
Codex bu cracki test etmesi için testerlara yolluyor ve aralarından bir beyinsiz cracki P2P'e sızdırıyor. Crack henüz tamamlanmadığı için crack dosyaları içindeki bilgiler çok açık, öyle ki sıradan kullanıcılar bile bu bilgilere ulaşabiliyor.

İnsanların tahmini de şu yönde; bu bilgiler Denuvo vb. koruyucuların da eline geçtiği için, artık Codex ve CPY gibi büyük grupların işi daha da zorlaşacak.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt