Need for Speed™ Heat [DODI Re-Pack]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Hocam eğer dosyayı seed etmeye devam edersek internet hızımız etkilenir mi ? Yani atıyorum internet hızımız 15 gb kotalı ben x bir oyunu 3 hafta seed edersem internetimi bitirir mi ?
Mantık olarak veriyi karşıya iletiyoruz hocam. Upload ediyoruz. Yani download olarak kotana bir etkisi olacağını sanmıyorum.

BNGtoprak

Torrent-Oyun.com
herkeze merhabalar. Intel sistemden amd ye yeni geçiş yaptım.
amd radeon rx580 ile oyunun ultra ayarlarda hatta high ayarlarda bile eşşek gibi takılması sizce normal mi ? amd sistemlere çok yabancıyım yeni öğreniyorum. eski sistemimle çatır çatır oynuyordum :(
yada oyunun grafik kalibrasyonunda mı bir sıkıntı var acaba...
bilgisi olan yardım edebilirse çok sevinirim..
şimdiden teşekkürler :)

hasanyigen

Torrent-Oyun.com
Payback'e daha başlayamadım. En son 2015'i bitirmiştim. Fena değildi. Payback ve bundan pek ümitli değilim ama bakalım. Şans vereceğim.
Payback gerçekten boş bir oyun ama bu öyle değil konusu oynanışı modifiyesi benim hoşuma gitti. Tabii underground most wantedla karşılaştırılamaz orası ayrı.

Payback gerçekten boş bir oyun ama bu öyle değil konusu oynanışı modifiyesi benim hoşuma gitti. Tabii underground most wantedla karşılaştırılamaz orası ayrı.
Underground ve Most wanted tamam efsaneydi ama artık geçmişi geçmişte bırakmak lazım. Kime NFS desem ooo Most wanted çok iyi diyor. Bende biliyorum fakat geçmişe takıldıkları için çoğu insan yeni oyunların güzel yanlarını göremez oldular. Heat bana kalırsa gayet güzel bir oyun olmuş. Arabalara Tuning ayarları ve modifikasyonu doğru yaptıktan sonra arabanın güzel gitmemesi için hiç bir sebep kalmıyor.

sdrylmz

Torrent-Oyun.com
Origin seems... hatasını aldıktan sonra tamam diyorum siyah ekranda durup kapanıyor. Dosyadan crack çıkmadı. Bi çözüm bulan varsa ya da yapmayı ataldığım bişey varsa yardımcı olur musunuz. Oyunu yükledim sadece başka bişey yapmadım.

Kimin ne dediği belli değil yorumlarda. Oyun çalışıyor mu çalışmıyor mu ?
Daha bunu sormadan crack arayanlar yorum yazıyor. Oyun çalışıyor demek crack var demek zaten .

ceronima64

Torrent-Oyun.com
iyi günler oyunu indirmek istiyorum ama ındırme lınkını bulamadım yardımcı olursanız sevınırım

ΛLPOS

∞ SpAwN & DREΛM ∞
FX işlemcilerde tepki dahi vermiyor ve sanırım yakın zamanda gelen güncelleme ile neredeyse tüm işlemcilerde farklı sorunlar çıkartmaya başlamış sırf forumda bulunsun diye eklemek yerine sağlam versiyon gelince paylaşsanız bence daha iyi olur boşu boşuna indirip heveslenmesin insanlar ayrıca vakit kaybı :rolleyes:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt