Need for Speed™ Heat [DODI Re-Pack]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
kurulum da yzde 21 de takılıyor ya
Takılıyordan kastın hata mı veriyor yoksa hata vermeksizin ilerlemiyor mu?

Hata veriyorsa ve Utorrent'ten indirdiysen ''tekrar kontrol et'' yaptırabilirsin.Eksik dosya varsa indirecektir.Sorun bu değilse inen dosyanın yerini değiştir.Örneğin C'deyse başka bir diske atıp ordan çalıştırmayı dene.

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
Takılıyordan kastın hata mı veriyor yoksa hata vermeksizin ilerlemiyor mu?

Hata veriyorsa ve Utorrent'ten indirdiysen ''tekrar kontrol et'' yaptırabilirsin.Eksik dosya varsa indirecektir.Sorun bu değilse inen dosyanın yerini değiştir.Örneğin C'deyse başka bir diske atıp ordan çalıştırmayı dene.
yzde 20.1 de cas_04 dosyasın da takıldı ssd ile yukluyorum ve geriye kalan zaman da hareket etmiyor.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
yzde 20.1 de cas_04 dosyasın da takıldı ssd ile yukluyorum ve geriye kalan zaman da hareket etmiyor.
Hata vermiyorsa bile iptal edip varsa başka bir diskten yüklemeye çalış.Örneğin SSD'yi C ve D olarak 2'ye bölmüşsün diğerinde yüklemeyi dene.Veya diğer diskin HDD ise ordan yüklemeyi dene.Bu arada devam etmemesinin sebebi anti-virüs programı veya Defender da olabilir, kapalı olduklarından emin ol.

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
Hata vermiyorsa bile iptal edip varsa başka bir diskten yüklemeye çalış.Örneğin SSD'yi C ve D olarak 2'ye bölmüşsün diğerinde yüklemeyi dene.Veya diğer diskin HDD ise ordan yüklemeyi dene.Bu arada devam etmemesinin sebebi anti-virüs programı veya Defender da olabilir, kapalı olduklarından emin ol.
bir düzelme yok p2p direk inen versiyonu indiriyorum o daha stabil ben de sorun yaratmıyordu en azından.

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt