Need for Speed™ Heat [DODI Re-Pack]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

kedipit10u7

Torrent-Oyun.com
gençler bir sorum var umarım yardımcı olabilirsiniz. Swap Car kısmı neden açılmıyor????

melihcrazy

Torrent-Oyun.com
Beyler garaja girdim çıkış yapılmıyor Exit Garage Solunuk gri şeklinde ne sorunlu oyunmuş sürekli oyun içi takılmalar oluıyor rtx 2070 i5 9600k 16 gb ram var. :)
(oyun gerçekten keyifli ama şu garajdan çıkma bugunu çözemedim bir de fps takılmaları olmasa on numara)

arkadaşlar oyunu 2 gündüroynuyorum 11 levele geldim ama yeni araba alamıyorum sorun ne olabilir ne yapmam gerek yardımcı olabilir misiniz

spasmex97

Atın intikamı
oyunu indirdim fakat başlatınca görev yöneticisinde görülüp daha sonra kapanıyor oyun açılmıyor fx işlemcilerle mi alakalı

HongTuyet

Torrent-Oyun.com
Merhaba,

Oyunu indirdim ve istenilen oyun yoluna kurulumu gerçekleştirdim.

Ancak oyun açılırken bir süre siyah ekranda kaldıktan sonra mavi ekran hatası veriyor ve PC yeniden başlıyor.

Sistem özellikleri:

İ7 - 8750 H
8 GB Ram
1050Ti

Yardımlarınız için teşekürler.

erdem_61500

Torrent-Oyun.com
araç yarış - spor arasında ama asfaltta bile kalkarken patinaj çekiyor. gazı sonuna kadar veriyor. acaba lastikleri mi değiştirmeliyim, elite+ arabanın tüm parçaları.ferrari yada mercedes alınca da yada off road arabası alınca da sürekli rallye nası uygun yapayım arabayı illa bi detay vardır.

2-bazı yarışları bitirdiğimde yanında tik oluyor bazısında olmuyor. bende sadece kıvırcık saclı kızın veya diye kişilerin davet ettiği yarışları oynuyorum. eğer normal yarışları bitirdiğimde yanına tik koymazsa oyun bitmez ki . genelde normal yarışlarda 4-6 tuşlarına basarak 2 farklı yarışı aynı yerde oynayabildiğini gösteriyor o yüzden mi tik koymuyor acaba. ama ben 2sini de bitiriyorum yine tik koymuyor. ayrıca arac puanlarının arasında benim aracımın yarış stili graiksel olarak gösteriyor bu neden orda gözüküyor. yarışın hangi tür araca göre oldugu yarışlarda yazmıyor ama.

comandanokeke

Torrent-Oyun.com
merhaba arkadaşlar,
oyunu indirdim kurdum siyah ekran da biraz bekliyorsun ve ekran geliyor ama şöyle bir problemim var oyundaki görüntü ayarlarını ultrada oynamama rağmen görüntü kalitesi sanki win98 gibi gösteriyor ve görüntüde böyle pikselleri kötü net değil bu konuda destek rica ederim

Zeonn

Torrent-Oyun.com
merhaba arkadaşlar,
oyunu indirdim kurdum siyah ekran da biraz bekliyorsun ve ekran geliyor ama şöyle bir problemim var oyundaki görüntü ayarlarını ultrada oynamama rağmen görüntü kalitesi sanki win98 gibi gösteriyor ve görüntüde böyle pikselleri kötü net değil bu konuda destek rica ederim
Üstte ki arkadaşın attığı fotoğraftaki gibi yollarda çimenler var ve grafikler ultra ayarlarda full çözünürlükte bile piksel piksel görünüyor. Bir çözümü var mı yoksa diğer sürümü mü indirip deneyelim?

comandanokeke

Torrent-Oyun.com
grafik sorununu çözdüm. geforce experience indirdim oradan optimal ayarları düzenlersen sorun çözülüyor.

Görüntü kalitesi bu oyunda düşük mü yoksa bana mı öyle geliyor. Heryer siyahımsı ve detaylar çok zayıf. Ultra ayarlarda oynuyorum .Ekran kartım Rx590

Darryl Messer

Darryl Messer
Sorunlu bir versiyon.

Ayrıca çok fazla fps düşmesi ve takılma sorunu yaşadım.
Orijinal oyundada oluyordu güncelleme ile düzeltildi.
Görüntü kalitesi bu oyunda düşük mü yoksa bana mı öyle geliyor. Heryer siyahımsı ve detaylar çok zayıf. Ultra ayarlarda oynuyorum .Ekran kartım Rx590
Oyun son aldığı güncellemelerle grafik sorunları giderildi şuan gayet güzel gözüküyor. benim Ekran kartıda RX590. <3
Ayrıca korsan oynayan arkadaşlara sabır versin. Güncellemeler bildiğim kadarıyla kırılmıyor.

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
önceden ne güzeldi crack atardın çat çalışırdı şimdi 50 tane sorun çıkıyor hele forza beni deli etti bi ara o nasıl kırma ya kırma daha iyi valla
benim pc de nfs de çalışmadı forza da... sonra baktım ki nfs işlemci seçiyo benim işlemci amd fx işlemciydi... şimdi yeni bi pc topladım nfs çalıştı hatta bi daha deniyorum şu anda yine çalıştı amaaa gel gelelim forzaya sistem değiştirdim ona rağmen yine çalışmadı :) deniyorum bakalım olacak mı

Sessizkartal

I dont trust words, I trust actions.
Optimizasyon sorunları ile yine ilk sırayı alan bir oyun. Sistemin 2 GTA 5 açar ama gelir bu oyunda FPS yerler de olur..

DroidArtworx

Vİ VERİ VENİVERSUM VİVUS VİCİ
Oyun hiç bir şekilde yanıt vermiyor ve çalışmıyor,linki daha önce kayıt etmiştim,dün gece indirmek nasip oldu,bu gün kurulumunu yaptım ve sonuç = 0 , yönetici olarakta denedim ama hayır kesinlikle çalışmıyor ekranda kıpırdama dahi yok

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt