Need for Speed™ Heat [DODI Re-Pack]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

THΞ DΛRK FΞΛR

it's over
Emektar

Need for Speed™ Heat [DODI Re-Pack]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: DODI Re-Pack

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 21.53 GB

:pccikistarihi: 27.12.2019

:pcnot: Crackte sorunlar olabilir, yeni sürüm geldiğinde paylaşılacaktır!

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Seçkin sokak yarışçıları arasında kendinize yer edinme yolunda şehrin görevi kötüye kullanan polis kuvvetlerine karşı geleceğiniz heyecan verici bir yarış deneyimi olan Need for Speed™ Heat’te gündüz çalışın, gece risk alın.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: FX-6350 or equivalent / Core i5-3570 or equivalent
Ekran Kartı: Radeon 7970/Radeon R9 280x or equivalent / GeForce GTX 760 or equivalent
Bellek: 8 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 50 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Ryzen 3 1300X or equivalent / Core i7-4790 or equivalent
Ekran Kartı: Radeon RX 480 or equivalent / GeForce GTX 1060 or equivalent
Bellek: 16 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 50 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Valla yabancı sayfalara şöyle bir göz attım ve genel olarak oyunun 30 gb olarak yayınlanan "Need.For.Speed.Heat.Deluxe.Edition.Origin.Rip-InsaneRamZes" sürümü ile ve paylaşılan 163mb lık crack dosyası ile (win 10 "1903" ve "1909" ) sürümler de sorunsuzca çalıştığını belirtmişler..

Bazı kullanıcılar 1909 ile siyah ekranda kaldıklarını dile getirmişler ve bu kullanıcılardan bazıları ise şu yazılanlar ile siyah ekran sorununu çöze bilmişler.. Artık ne kadar doğru bilemiyorum..

if you want to change language to english, edit reg file From pt_BR to en_US. Then run reg file. Then game ^^

Bu ise kanıtı;

"EA account currently logged in does not have access to the installed language for this game."
i run the registry file ( inside the crack ) i renamed it to pt-US for english language
it works for me

Yukarıdaki muhabbet ile uğraşmak istemeyenler için düzenlemiş log dosyası

Download:
https://www2.zippyshare.com/v/LczrqbAz/file.html

Bunlar ise başka bir kullanıcıdan gelen yorumlar;

Crack is originally intended to work with game version v1.0.59.46514 but as confirmed by others it also works with v1.0.59.53950 probably cuz this version might have little changes over the old one. But I would recommend anyone to use it with the intended game version. Windows 10 1909 works fine.

Diğer bir yorum.

I tested the crack and it works only on day one release
and yes , updates v1.4 and v1.5 doesnt work , crashes on start screen

Ve diğer bir kullanıcı yorumu..

Downloaded the dodi one, game runs like ass but at least it works on 1903 had to update the driver as well!

Fitgirl ün olumsuz olarak dile getirdiği yorum ise ;

I was planning to release the repack for it with size of 16.2 GB, but my tests on two machines with Windows 10 1909 didn't go well. Sorry, no repack with this crack. Let's hope some scene group will make a proper. Plus the game was updated at least once since initial release.

Edit: Oyunu indiren farklı bir kullanıcıdan gelen yorum ve görsel..

Confirmed! Dodi repack works on 1909

Son düzenleme:

Sekar

Baykuştan Korkumuz Yok! Biz Ki, Şahinler Sürüsü.
Allah'ım bu gerçek mi :eek::eek:
Nasıl mutlu oldum :D

aliozan_123

Torrent-Oyun.com
Valla yabancı sayfalara şöyle bir göz attım ve genel olarak oyunun 30 gb olarak yayınlanan "Need.For.Speed.Heat.Deluxe.Edition.Origin.Rip-InsaneRamZes" sürümü ile ve paylaşılan 163mb lık crack dosyası ile (win 10 "1903" ve "1909" ) sürümler de sorunsuzca çalıştığını belirtmişler..

Bazı kullanıcılar 1909 ile siyah ekranda kaldıklarını dile getirmişler ve bu kullanıcılardan bazıları ise şu yazılanlar ile siyah ekran sorununu çöze bilmişler.. Artık ne kadar doğru bilemiyorum..

if you want to change language to english, edit reg file From pt_BR to en_US. Then run reg file. Then game ^^

Bu ise kanıtı;

"EA account currently logged in does not have access to the installed language for this game."
i run the registry file ( inside the crack ) i renamed it to pt-US for english language
it works for me

Yukarıdaki muhabbet ile uğraşmak istemeyenler için düzenlemiş log dosyası

Download:
https://www2.zippyshare.com/v/LczrqbAz/file.html

Bunlar ise başka bir kullanıcıdan gelen yorumlar;

Crack is originally intended to work with game version v1.0.59.46514 but as confirmed by others it also works with v1.0.59.53950 probably cuz this version might have little changes over the old one. But I would recommend anyone to use it with the intended game version. Windows 10 1909 works fine.

Diğer bir yorum.

I tested the crack and it works only on day one release
and yes , updates v1.4 and v1.5 doesnt work , crashes on start screen

Ve diğer bir kullanıcı yorumu..

Downloaded the dodi one, game runs like ass but at least it works on 1903 had to update the driver as well!

Fitgirl ün olumsuz olarak dile getirdiği yorum ise ;

I was planning to release the repack for it with size of 16.2 GB, but my tests on two machines with Windows 10 1909 didn't go well. Sorry, no repack with this crack. Let's hope some scene group will make a proper. Plus the game was updated at least once since initial release.

beyler oyunu indirdim oyun bu sürümde calisiyor skidrow un sitesinden yükledigim versiyonda siyah ekranda kaliyordu indirmek isteyenler gönül rahatligiyla indirebilir.

Son düzenleme:

Darryl Messer

Darryl Messer
Şakamı bu 47 gün sabrettim dedim başlarım böyle işe aldım 2 gün önce ben bu oyunu. Şimdi crack diyorlar. Hayatım komediden ibaret. Paylaşım için teşekkürler yinede. Orijinalde en azından telefondan modifiye edip pc ye aktarabilme imkanı vs şeyler var.

cıhee

Torrent-Oyun.com
nfs2/nfs porsche/underground2 geriye kalan nfs serisi bende heycan yaratmıyor. aşırıya kaçmış renkler nitro yoksa araç çok yavaş gidiyor hissiyatı var videoda öyle görünüyor. benim için indirilmeye deymez

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt