Torrent-Oyun | NECROMUNDA - Hired Gun [GOG_DRM-Free] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
NECRO KAPAK SON.png

NECROMUNDA - Hired Gun [GOG_DRM-Free]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: GOG+FLT (v 0.58333 + DLC)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: -21,4 GB

:pccikistarihi: -01.06.2021

:psnot: 64 bit ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1222370/Necromunda_Hired_Gun/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Necromunda'nın kanlı ekosistemini acımasız bir kiralık silah olarak dengelemek için bir suç ve yolsuzluk okyanusunda gezinin. Para iyi, köpek sadık ve silah güvenilir - ama avdan sağ çıkabilecek misin? Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40,000'in en kötü şöhretli kovan şehrinin en karanlık noktalarında geçen, hızlı tempolu, şiddetli ve heyecan verici bir FPS oyunudur.

Doğru fiyata en kötü şöhretli gangerleri ve mutantları ortadan kaldırın. Cephaneliğiniz genişleyen bir cephanelik. Vücudunuz, duvarlarda koşmak ve uçurumların üzerinden atlamak için bir düzine özelleştirilebilir güçlendirme ile geliştirildi. Siber mastiff'iniz, sizin için düşmanları koklayacak ve öldürecek, kıskaç kancanız ise devasa ortamlarda hızlı ve çevik geçişe izin verecek.

Warhammer 40.000 evreninde bağımsız, hızlı tempolu bir FPS
Yükselt ve sadık siber mastiffinle birlikte savaş

Sonsuz silah ve güçlendirme özelleştirmesi
Ödül toplarken yükseltin, ilerleyin ve seviye atlayın

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu oyunda her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Sıkça Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik
:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_1.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU (5,5 saat)

:psnot:
İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
İlk torrent adından da anlaşılacağı üzere kurulum gerektiren setup'lı, 2. torrent ise kurulum gerektirmeyen setup'sız sürümdür.Repack'ler dahil olmak üzere aralarında hiçbir fark yoktur.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

Necromunda - Hired Gun 001 512 x 512 PNG.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
ellerinize sağlık , sistem imzamda yazıyor rahat oynayabilir miyim
Teşekkür ederim.Oyunun optimizasyonu ne kadar iyi yapılmış bilmiyorum ama aşağıdaki sistem gereksinimleri baya düşük görünüyor.Senin sistem ile karşılaştırınca rahat oynarsın diye tahmin ediyorum.Tabi çok yüksek ayarlarda vs. değil.

Arkadaşlar ben ne zamandır korsan oyun indirmeden aslında yine indirmezdim ama bir kaç oyun almak istediğimden bu oyunu korsan oynamak istiyorum fitgirl ve gog arası kararsız kaldım fitgirle mining kullanıyor diyen var dogru mu

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Arkadaşlar ben ne zamandır korsan oyun indirmeden aslında yine indirmezdim ama bir kaç oyun almak istediğimden bu oyunu korsan oynamak istiyorum fitgirl ve gog arası kararsız kaldım fitgirle mining kullanıyor diyen var dogru mu
Hayır mining yaptığına dair bir bilgi yok. Yaptığını da zannetmiyorum kullanan çok var. Ama yine de tavsiyem DODI Repack indirmeniz olur. Fitgirl hata verebiliyor. Zaten şimdi baktım da konuya Fitgirl sürümü eklenmemiş gerek de yok zaten DODI varken.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Mining yaptığı kesin ve kanıtlı olsa kendim kullanıp siteye eklemem, öyle düşün.Yine de hiçbir şekilde Fitgirl kullanmanı önermem.Genelllikle DODI de aynı boyutlara düşürmeyi başarıyor, bu oyunda da bu şekilde olduğu için Fitgirl eklemeyi gerek görmedim.Gerek yükleme ekranlarındaki sorunları olsun, gerek diğer repacker'lara göre yavaş yüklüyor olması olsun, bu sebeplerden dolayı şahsen tavsiye etmediğim bir repacker.İyi oyunlar.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt