Torrent-Oyun | NBA 2K22 - NBA 75th Anniversary Edition [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Oyun bu şekilde career modda çalışıyor arkadaşlar. Yükleme sonrası "verify" yaparken yaklaşık 3 dosyayı eksik buldu bende ama tahminimce yaptığımız ve iptal ettiğimiz değişiklikler yüzündendir. Metallica16'ya teşekkürler:)

Kurulum sorunu çözüldü ama bu sefer ara sahnelerde donuyor. İlk başlangıçta donmasın diye direk takımla sözleşme imzaladım bu seferde maç sonu dondu. Acaba o eksik dosyalar ara sahne dosyası mı ?

Kurulum sorunu çözüldü ama bu sefer ara sahnelerde donuyor. İlk başlangıçta donmasın diye direk takımla sözleşme imzaladım bu seferde maç sonu dondu. Acaba o eksik dosyalar ara sahne dosyası mı ?
Galiba:( Sanırım fg_09.bin dosyasını değiştirince eksilen dosyalar ara sahneler olabilir. Peki mahallede oynayabildin mi? Benim asıl hedefim o açıkçası.

Günceleme: oyun esnasında neighborhood'a girmeye kalkarsanız connection fail diyip sizi ana menüye atıyor. tekrar kaldığınız yerden career devam etmeye kalkınca da hata veriyor maalesef. ara sahnelerde sorun yok ama devamlı oynayamayız anlaşılan bu modu.

Günceleme: oyun esnasında neighborhood'a girmeye kalkarsanız connection fail diyip sizi ana menüye atıyor. tekrar kaldığınız yerden career devam etmeye kalkınca da hata veriyor maalesef. ara sahnelerde sorun yok ama devamlı oynayamayız anlaşılan bu modu.
Career devam etmek istediğinde bağlantı hatası diyor değil mi ? Ara sahneler de donma yok mu ?

Career devam etmek istediğinde bağlantı hatası diyor değil mi ? Ara sahneler de donma yok mu ?
Ara sahneler ve sinematik geçişlerde hiç sorun yaşamadım ama oyuncu adı ne yazarsam yazayım player olarak kalıyor. bir süre sonra da connection fail veriyor ve ana menüye dönüyor. tekrar girmeye kalkınca connection fail diyip hiç sokmuyor artık.

Beytullah

Torrent-Oyun.com
fitgirl sürümünü indirdim my career modunda oyuncumu geliştirme puanlarımı kullanmak istediğimde calculating upgrade cost plase try again in a few moments diyor nedir bunun sebebi çözümü

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
fitgirl sürümünü indirdim my career modunda oyuncumu geliştirme puanlarımı kullanmak istediğimde calculating upgrade cost plase try again in a few moments diyor nedir bunun sebebi çözümü
My Career'i 'korsan' oynamanın sınırı da o kısım oluyor galiba.Herhangi bir yerde çözümü mevcut değil maalesef.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Selamlar iyi akşamlar bende hala 97.6'da takılıp geliyor yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı ?
Yaşadığınız sorun Fitgirl Repack'in yükleme ekranında uzun süre takılması ise aşağıdaki adımları uygulayın veya başka bir torrent deneyin.

• Başka bir yere kurmayı dene.Örneğin C'ye kuruyorsan D'ye, D'ye kuruyorsan C'ye kurmayı dene.
  • Gerekli boş alanın haricinde en az 10-20 GB daha boş alan olduğundan emin ol (oyundan oyuna göre değişir, mümkün olduğunca fazla olmalı).
  • Oyun yüklenirken pc'yi yormamaya dikkat et (gerekiyorsa yükleme esnasında kullanma).
  • Sanal belleği 2 kat arttırmayı dene.
  • Kullanıcı adında Latin harfler haricinde harfler varsa bu harfler olmadan yeniden adlandır (İ-ı-ğ-ü-ö-ş-ç).
  • UAC'ı geçici olarak devre bırak (Kullanıcı Hesap Denetimi).Asla uyarma olarak ayarlanabilir.
  • Unarc.dll nerde varsa bulup çok ayrı bir yere taşı (System32'de vs. vardır-silme önerilir).
  • Yükleme yaptığın dosya veya kurulum için oluşacak dosya ismi mümkün olduğunca kısa olmalı.
  • Setup'un uyumluluğunu Windows 7 olarak ayarlayıp yönetici olarak çalıştır.
  • Mümkünse arkada çalışan hiçbir uygulama olmasın (tarayıcı dahil).
  • Yükleme esnasında hiçbir koruma aktif olmamalı (sorumluluk size aittir).
  • Oyunun dosyaları eksiksiz olmalı (Utorrent'ten 'tekrar kontrol et' yapabilirsin).
  • Pc'ndeki bütün C++ Redistributable'lar eksiksiz olmalı (Windows 10 update'lerini kontrol edin).
  • Kurulumu 'Güvenli Mod'da çalıştır.
  • Son olarak aşağıdaki adımları da uygula.
  • FitGirl (özellikler gif).gif

Yaşadığınız sorun Fitgirl Repack'in yükleme ekranında uzun süre takılması ise aşağıdaki adımları uygulayın veya başka bir torrent deneyin.

• Başka bir yere kurmayı dene.Örneğin C'ye kuruyorsan D'ye, D'ye kuruyorsan C'ye kurmayı dene.
  • Gerekli boş alanın haricinde en az 10-20 GB daha boş alan olduğundan emin ol (oyundan oyuna göre değişir, mümkün olduğunca fazla olmalı).
  • Oyun yüklenirken pc'yi yormamaya dikkat et (gerekiyorsa yükleme esnasında kullanma).
  • Kullanıcı adında Latin harfler haricinde harfler varsa bu harfler olmadan yeniden adlandır (İ-ı-ğ-ü-ö-ş-ç).
  • UAC'ı geçici olarak devre bırak (Kullanıcı Hesap Denetimi).Asla uyarma olarak ayarlanabilir.
  • Unarc.dll nerde varsa bulup çok ayrı bir yere taşı (System32'de vs. vardır-silme önerilir).
  • Yükleme yaptığın dosya veya kurulum için oluşacak dosya ismi mümkün olduğunca kısa olmalı.
  • Oyunun dosyaları eksiksiz olmalı (Utorrent'ten 'tekrar kontrol et' yapabilirsin).
  • Pc'ndeki bütün C++ Redistributable'lar eksiksiz olmalı (Windows 10 update'lerini kontrol edin).
  • Ekli dosyayı görüntüle 249830
Teşekkür ederim problem çözüldü . Fakat şimdi de şöyle bir şey yaşıyorum my career karakterimi yaratıyorum arada ki sahne geçiyor ekrana ricky gelir gelmez donup kalıyor hiçbir şekilde geçmiyor bilen çıkar büyük ihtimalle .

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Teşekkür ederim problem çözüldü . Fakat şimdi de şöyle bir şey yaşıyorum my career karakterimi yaratıyorum arada ki sahne geçiyor ekrana ricky gelir gelmez donup kalıyor hiçbir şekilde geçmiyor bilen çıkar büyük ihtimalle .
Rica ederim, şahsen o sorunla ilgili bir bilgim yok maalesef, umarım dediğin gibi bilen biri çıkar.İyi oyunlar.

arkadaşlar kurulum yaparken isdone.dll hatası alıyorum bir türlü çözemedim. Yardımcı olabilecek biri var mı ? Şimdiden teşekkür ederim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
arkadaşlar kurulum yaparken isdone.dll hatası alıyorum bir türlü çözemedim. Yardımcı olabilecek biri var mı ? Şimdiden teşekkür ederim.
Aşağıdaki adımları uygulayabilir veya Fitgirl hariç başka torrent deneyebilirsin.
FitGirl (özellikler gif).gif

kalecikli1

Bu Hayat Bize Emanet Mutluk Olmak İcin Yaşa.
iyi günler ya bu kurulum bende 46 saat gosterıyor onu nasıl düzeltebılırım cok cok uzun suruyor yanı kurulum yapması 2 3 günü bulucak bi cözümü varmı acaba

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
iyi günler ya bu kurulum bende 46 saat gosterıyor onu nasıl düzeltebılırım cok cok uzun suruyor yanı kurulum yapması 2 3 günü bulucak bi cözümü varmı acaba
Fitgirl Repack mi indirdin hocam? Bir de uzun süre belli bir yüzde de kaldı mı?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt