Torrent-Oyun | NBA 2K22 - NBA 75th Anniversary Edition [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Oyun bu şekilde career modda çalışıyor arkadaşlar. Yükleme sonrası "verify" yaparken yaklaşık 3 dosyayı eksik buldu bende ama tahminimce yaptığımız ve iptal ettiğimiz değişiklikler yüzündendir. Metallica16'ya teşekkürler:)

Kurulum sorunu çözüldü ama bu sefer ara sahnelerde donuyor. İlk başlangıçta donmasın diye direk takımla sözleşme imzaladım bu seferde maç sonu dondu. Acaba o eksik dosyalar ara sahne dosyası mı ?

Kurulum sorunu çözüldü ama bu sefer ara sahnelerde donuyor. İlk başlangıçta donmasın diye direk takımla sözleşme imzaladım bu seferde maç sonu dondu. Acaba o eksik dosyalar ara sahne dosyası mı ?
Galiba:( Sanırım fg_09.bin dosyasını değiştirince eksilen dosyalar ara sahneler olabilir. Peki mahallede oynayabildin mi? Benim asıl hedefim o açıkçası.

Günceleme: oyun esnasında neighborhood'a girmeye kalkarsanız connection fail diyip sizi ana menüye atıyor. tekrar kaldığınız yerden career devam etmeye kalkınca da hata veriyor maalesef. ara sahnelerde sorun yok ama devamlı oynayamayız anlaşılan bu modu.

Günceleme: oyun esnasında neighborhood'a girmeye kalkarsanız connection fail diyip sizi ana menüye atıyor. tekrar kaldığınız yerden career devam etmeye kalkınca da hata veriyor maalesef. ara sahnelerde sorun yok ama devamlı oynayamayız anlaşılan bu modu.
Career devam etmek istediğinde bağlantı hatası diyor değil mi ? Ara sahneler de donma yok mu ?

Career devam etmek istediğinde bağlantı hatası diyor değil mi ? Ara sahneler de donma yok mu ?
Ara sahneler ve sinematik geçişlerde hiç sorun yaşamadım ama oyuncu adı ne yazarsam yazayım player olarak kalıyor. bir süre sonra da connection fail veriyor ve ana menüye dönüyor. tekrar girmeye kalkınca connection fail diyip hiç sokmuyor artık.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt