Torrent-Oyun | NBA 2K22 - NBA 75th Anniversary Edition [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Ekli dosyayı görüntüle 248873
FitGirl Repack eklenmiştir.My Career modunu ilk sürümde oynayamayanlara Fitgirl Repack'i denemelerini tavsiye ederim.Repack yeni yayınlandığı için hızı düşük olabilir, bilginize.
@EyyubelEnsarı @мєтαℓℓι¢α16

>> [58,7 GB_FitGirl] NBA 2K22 - NBA 75TH ANNIVERSARY ED. (+ Tüm DLC'ler + MYCAREER UNLOCKER + ROSTER UPDATE 09.11.2021).torrent
Teşekkür ederim, indirmeye başladım bile :) Yanlız oyunda yapay zekadan şikayetçiler; potaya gitmek zormuş, rakibin her üçlüğü sayı oluyormuş, patch ile düzeltilmeliymiş. Yapay zeka kötü olsa bu sefer çok basit diye şikayet ederler :)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Teşekkür ederim, indirmeye başladım bile :) Yanlız oyunda yapay zekadan şikayetçiler; potaya gitmek zormuş, rakibin her üçlüğü sayı oluyormuş, patch ile düzeltilmeliymiş. Yapay zeka kötü olsa bu sefer çok basit diye şikayet ederler :)
Rica ederim, yapay zeka işini her firma doğru yapamıyor maalesef.Fikrimce bu biraz da online'a ve oyun içi ödemelere daha çok odaklandıkları için oluyor.Belki oyunu zor yapmak, oyun içi ödemelere bile yöneltiyor olabilir.Oynamadığım için kesin konuşamam ama.

Kardeş biraz daha bekle. Fitgirl'ün kurulumları uzun sürüyor.
Kurulumu iptal ettim maalesef , fitgirl de böyle yazıyor.

Ayrıca son yüzdelerde çok uzun süre takılı kaldıysanız ve Görev Yöneticisi'nde şu işlemlerden birine sahip değilseniz kullanın: fgpack.exe, x.exe, x2n.exe veya x5.exe. Bu durumda kurulumu iptal edin ve sahip olduğunuz tüm cmd.exe işlemlerini sonlandırın. Ardından yeni bir fg-09.bin ile yeniden yükleyin. Sonunda "sıkışmış" 30-60 dakika boyunca hala bir şey olacak, ancak kurulum normal şekilde bitmeli

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Merhabalar,

Fitgirl indirdim kuruyorum fakat % 97.6 da kaldı. Do not panıc ıf ıt looks stuck diyor ama bir kaç saattir hiç ilerlemedi :(
Genelde takılmaya engel olan şey anti-virüs programları oluyor ama işe yaramazsa aşağıdaki adımları da uygulayarak bu sorunu çözmen mümkün hocam.Maalesef Fitgirl Repack bazı sistemlerde sorunsuz yüklenirken, bazı sistemlerde uyumsuz bir durumdan dolayı sorun yaşatabiliyor.

• Başka bir yere kurmayı dene.Örneğin C'ye kuruyorsan D'ye, D'ye kuruyorsan C'ye kurmayı dene.
  • Gerekli boş alanın haricinde en az 10-20 GB daha boş alan olduğundan emin ol (oyundan oyuna göre değişir, mümkün olduğunca fazla olmalı).
  • Oyun yüklenirken pc'yi yormamaya dikkat et (gerekiyorsa yükleme esnasında kullanma).
  • Sanal belleği 2 kat arttırmayı dene.
  • Kullanıcı adında Latin harfler haricinde harfler varsa bu harfler olmadan yeniden adlandır (İ-ı-ğ-ü-ö-ş-ç).
  • UAC'ı geçici olarak devre bırak (Kullanıcı Hesap Denetimi).Asla uyarma olarak ayarlanabilir.
  • Unarc.dll nerde varsa bulup çok ayrı bir yere taşı (System32'de vs. vardır-silme önerilir).
  • Yükleme yaptığın dosya veya kurulum için oluşacak dosya ismi mümkün olduğunca kısa olmalı.
  • Setup'un uyumluluğunu Windows 7 olarak ayarlayıp yönetici olarak çalıştır.
  • Mümkünse arkada çalışan hiçbir uygulama olmasın (tarayıcı dahil).
  • Yükleme esnasında hiçbir koruma aktif olmamalı (sorumluluk size aittir).
  • Oyunun dosyaları eksiksiz olmalı (Utorrent'ten 'tekrar kontrol et' yapabilirsin).
  • Pc'ndeki bütün C++ Redistributable'lar eksiksiz olmalı (Windows 10 update'lerini kontrol edin).
  • Kurulumu 'Güvenli Mod'da çalıştır.
  • Son olarak aşağıdaki adımları da uygula.
  • FitGirl (özellikler gif).gif

@Transient Ghost selamlar. Acaba bu FitGirl sürümündeki MyCareer gerçek online oyunculara karşı mı olacak yoksa oyun içindeki yapay zekaya karşı mı olacak? Yani mahallede oynadığımız bölüm özellikle. Bilgi verme imkanın olursa çok sevinirim. İyi forumlar.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
@Transient Ghost selamlar. Acaba bu FitGirl sürümündeki MyCareer gerçek online oyunculara karşı mı olacak yoksa oyun içindeki yapay zekaya karşı mı olacak? Yani mahallede oynadığımız bölüm özellikle. Bilgi verme imkanın olursa çok sevinirim. İyi forumlar.
Maalesef oynamadığım için bilmiyorum hocam, oynayan arkadaşlardan @EyyubelEnsarı @мєтαℓℓι¢α16 nikli arkadaşlara bi' soralım, onlar daha iyi bilirler.

Haydaa bir de takılma sorunu mu var yoksa:)
Sanırım, fitgirl sitesinde de şöyle diyor;

Ayrıca son yüzdelerde çok uzun süre takılı kaldıysanız ve Görev Yöneticisi'nde şu işlemlerden birine sahip değilseniz kullanın: fgpack.exe, x.exe, x2n.exe veya x5.exe. Bu durumda kurulumu iptal edin ve sahip olduğunuz tüm cmd.exe işlemlerini sonlandırın. Ardından yeni bir fg-09.bin ile yeniden yükleyin. Sonunda "sıkışmış" 30-60 dakika boyunca hala bir şey olacak, ancak kurulum normal şekilde bitmeli

Sanırım, fitgirl sitesinde de şöyle diyor;

Denedin mi peki? işe yaradı mı?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Haydaa bir de takılma sorunu mu var yoksa:)
Evet, Fitgirl Repack genel olarak bazı sistemlerde kurulum aşamasında böyle sorunlar yaşatabiliyor, çözüm adımlarını yukarıdaki bir mesajımda paylaşmıştım.Herkeste yaşanabilecek bir durum değil ancak böyle bir sorunu da var maalesef.Bu yüzden diğer oyunlarda da mümkün olduğunca Fitgirl Repack harici repack'lerin tercih edilmesini öneriyorum.Yeri gelmişken onu da söylemiş olayım.Yalnız bunda sadece Fitgirl Repack'te My Career modu oynanabildiği için ekstra başka bir seçenek yok maalesef.

Evet, Fitgirl Repack genel olarak bazı sistemlerde kurulum aşamasında böyle sorunlar yaşatabiliyor, çözüm adımlarını yukarıdaki bir mesajımda paylaşmıştım.Herkeste yaşanabilecek bir durum değil ancak böyle bir sorunu da var maalesef.Bu yüzden diğer oyunlarda da mümkün olduğunca Fitgirl Repack harici repack'lerin tercih edilmesini öneriyorum.Yeri gelmişken onu da söylemiş olayım.Yalnız bunda sadece Fitgirl Repack'te My Career modu oynanabildiği için ekstra başka bir seçenek yok maalesef.
Allahımmm... gerçek toxic oyuncular olmadan yapay zekayla career oynamak istemek çok mu rabbim sen yardım et:D

Ekli dosyayı görüntüle 248873
FitGirl Repack eklenmiştir.My Career modunu ilk sürümde oynayamayanlara Fitgirl Repack'i denemelerini tavsiye ederim.Repack yeni yayınlandığı için hızı düşük olabilir, bilginize.
@EyyubelEnsarı @мєтαℓℓι¢α16

>> [58,7 GB_FitGirl] NBA 2K22 - NBA 75TH ANNIVERSARY ED. (+ Tüm DLC'ler + MYCAREER UNLOCKER + ROSTER UPDATE 09.11.2021).torrent
Kardeşim ben bunu indirdim paket açılımına geçti %97.6 da kaldı 5 saat geçti halen dolmadı.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Kardeşim ben bunu indirdim paket açılımına geçti %97.6 da kaldı 5 saat geçti halen dolmadı.
Kurulumda uzun bir süre aynı yüzde de takılma sorunu yaşıyorsan aşağıdaki adımları uygulayarak bu sorunu çözebileceğini düşünüyorum.Fitgirl Repack'in bazı sistemlerde bu şekilde sorun çıkarma sorunu var maalesef.

• Başka bir yere kurmayı dene.Örneğin C'ye kuruyorsan D'ye, D'ye kuruyorsan C'ye kurmayı dene.
  • Gerekli boş alanın haricinde en az 10-20 GB daha boş alan olduğundan emin ol (oyundan oyuna göre değişir, mümkün olduğunca fazla olmalı).
  • Oyun yüklenirken pc'yi yormamaya dikkat et (gerekiyorsa yükleme esnasında kullanma).
  • Sanal belleği 2 kat arttırmayı dene.
  • Kullanıcı adında Latin harfler haricinde harfler varsa bu harfler olmadan yeniden adlandır (İ-ı-ğ-ü-ö-ş-ç).
  • UAC'ı geçici olarak devre bırak (Kullanıcı Hesap Denetimi).Asla uyarma olarak ayarlanabilir.
  • Unarc.dll nerde varsa bulup çok ayrı bir yere taşı (System32'de vs. vardır-silme önerilir).
  • Yükleme yaptığın dosya veya kurulum için oluşacak dosya ismi mümkün olduğunca kısa olmalı.
  • Setup'un uyumluluğunu Windows 7 olarak ayarlayıp yönetici olarak çalıştır.
  • Mümkünse arkada çalışan hiçbir uygulama olmasın (tarayıcı dahil).
  • Yükleme esnasında hiçbir koruma aktif olmamalı (sorumluluk size aittir).
  • Oyunun dosyaları eksiksiz olmalı (Utorrent'ten 'tekrar kontrol et' yapabilirsin).
  • Pc'ndeki bütün C++ Redistributable'lar eksiksiz olmalı (Windows 10 update'lerini kontrol edin).
  • Kurulumu 'Güvenli Mod'da çalıştır.
  • Son olarak aşağıdaki adımları da uygula.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt