Torrent-Oyun | NBA 2K22 - NBA 75th Anniversary Edition [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
NBA KAPAK 99.png

NBA 2K22 -NBA 75th Anniversary Edition [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - NBA 75th Anniversary Edition
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 96,3 GB

:pccikistarihi: -10.09.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1644960/NBA_2K22/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

NBA-2K22.jpg

NOT: Gif'leri bizzat kendim yaptım. :)

BASKETBOL DÜNYASI

NBA 2K22 tüm basketbol evrenini karşına getiriyor. Orijinal takımlara ve oyunculara karşı gerçek NBA ve WNBA ortamlarında HEMEN OYNA. MyTEAM'de günümüzün yıldızları ve geçmişin efsaneleriyle kendi rüya takımını kur. MyCAREER ile kendi profesyonel oyunculuk yolculuğuna çık ve NBA'e yükselme deneyimini yaşa. MyGM ve MyLEAGUE ile güçlü bir Yönetici olarak yönetim yeteneklerini sına. NBA 2K22 ile herkes her yerde basket oynayabilir.

OYUNUNU GELİŞTİR

Yeni taktiksel saldırı, elden geçirilmiş savunma ile birleşiyor ve çok daha rekabetçi ve sürükleyici bir NBA 2K22 deneyimi sunuyor. Beceriye dayalı top sürme, atış yapma, smaç basma ve alley-oop'lar ile hareketlerini geliştirirken sahanın diğer ucundaysa rakiplerine aman vermeyen yeni blok ve savunma hamleleriyle karşı koy.

YELKENLER FORA

PC için geliştirilen yepyeni 2K22 Neighborhood'da yolcu gemisiyle açık denizlere yelken aç. İdeal MyPLAYER'ını oluştur, seviye atlayarak ödüller kazan ve hem oyununla hem tarzınla kendini yansıt.

RÜYALARININ TAKIMI

NBA fantezi basketbol rekabetinin doruk noktası NBA 2K22 MyTEAM'de kartları topla, yeni kartlar yarat ve oyuna kendini kaptır. NBA yıldızlarıyla ve her dönemden efsanelerle hayallerindeki kadroyu oluştur, MyTEAM deneyimine her sezon eklenen özelliklerle oyunun kurallarını değiştiren evrimi yaşa.

YENİ SEZONLAR, YENİ KEŞİFLER

NBA 2K22'de her sezonla birlikte yeni ödüller kazanmak için yepyeni fırsatlar seni bekliyor. İster MyTEAM'de ister MyCAREER'da en iyilere karşı mücadele et ve her bir sezonun beraberinde getirdiği müthiş ödülleri keşfet.

:sistem_gereksinimleri:
NBA.png

:oyunfragmani:

ÖRNEK OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:
İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. torrent isminden de anlaşılacağı üzere hız bakımından alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISININ ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!
FitGirl Repack'te My Career Unlocker mevcut olup, ayrıca güncel sürümdür.
Önemli Not!.png

Fitgirl Repack indirecekler veya Fitgirl'de kurulum sorunu yaşayanlar ve Fitgirl harici sürümlerde de My Career Modunu oynamak isteyenler aşağıdaki Linkten gerekli bilgilere ulaşabilirler.

JC_link.gif

FitGirl Repack'te Kurulumun %97'de Kalma Sorunun Çözümü İçin Tıklayınız!
Screenshot_3.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyunu daha önceden indirip deneme fırsatım oldu. Oyunda kariyer yok. Tıkladığınızda sizi online kısma atmaya çalışıyor. Bir de oyunda o kadar çok 3 lük atılıyor ki anlatamam. Rakip takımın attığı her 3. lük giriyor. Oyunu biraz oynayayım dedim. Rakip sadece ilk periyotta abartısız en az 6-7 tane 3 lük peş peşe salladı ve hepsini de soktu. Fark bir anda epey bir açılınca oyunu kapattım. Sonra steam yorumlarına girdim ve kullanıcıların en çok bu 3. lüklerin çok fazla olduğundan yakındıklarını gördüm. O kadar yakınmışlar ki bir çoğu oyunu ilk maç bitmeden iade etmiş. Gerçekten o 3. lükler adamın canını epey sıkıyor ve oyundan soğutuyor. Bir de adam geçip şöyle artistlik bir sayı yapayım olayı da epey zorlaşmış. Zaten eski serilerde de bu zordu ama bunda daha da zorlaştırmışlar. Topu aldığın an anında karşında seni potaya ilerletmemek için yemin etmiş bir rakip beliyor. Sanırım en yakın güncelleme ile bu rakibin attığı her 3 lük atışının sayı olması sorununu düzeltirler. Çünkü steam kullanıcıları çoğunlukla oyuna olumsuz oyu kullanmış. Bu arada paylaşım için teşekkür ederiz.Ellerine emeğine sağlık.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyunu daha önceden indirip deneme fırsatım oldu. Oyunda kariyer yok. Tıkladığınızda sizi online kısma atmaya çalışıyor. Bir de oyunda o kadar çok 3 lük atılıyor ki anlatamam. Rakip takımın attığı her 3. lük giriyor. Oyunu biraz oynayayım dedim. Rakip sadece ilk periyotta abartısız en az 6-7 tane 3 lük peş peşe salladı ve hepsini de soktu. Fark bir anda epey bir açılınca oyunu kapattım. Sonra steam yorumlarına girdim ve kullanıcıların en çok bu 3. lüklerin çok fazla olduğundan yakındıklarını gördüm. O kadar yakınmışlar ki bir çoğu oyunu ilk maç bitmeden iade etmiş. Gerçekten o 3. lükler adamın canını epey sıkıyor ve oyundan soğutuyor. Bir de adam geçip şöyle artistlik bir sayı yapayım olayı da epey zorlaşmış. Zaten eski serilerde de bu zordu ama bunda daha da zorlaştırmışlar. Topu aldığın an anında karşında seni potaya ilerletmemek için yemin etmiş bir rakip beliyor. Sanırım en yakın güncelleme ile bu rakibin attığı her 3 lük atışının sayı olması sorununu düzeltirler. Çünkü steam kullanıcıları çoğunlukla oyuna olumsuz oyu kullanmış. Bu arada paylaşım için teşekkür ederiz.Ellerine emeğine sağlık.
Değerli yorumun için ben teşekkür ederim dostum.Maalesef TakeTwo ve EA gibi firmalar oyun kalitesinden çok artık online'dan ve oyun içi ödemelerden gelecek paraya odaklandıkları için o tür şeylere artık ne dikkat ediyorlar ne de düzeltmek için çaba gösteriyorlar.Anca NBA 2K21'deki reklam skandalı gibi ses getiren bir durum olacak ki düzeltmek için bir nedenleri olsun.Bu yapay zeka orantısızlığını da bilerek yaptıklarını düşünüyorum.Oyunu hiç oynamadım ama büyük ihtimal FIFA gibi oyun içi ödemelerin de bolca kullanıldığı bir oyundur.Eee böyle bir sorun olacak ki sen oyun içi ödeme yapabil.

Biz de bekliyoruz ki TakeTwo güzel bir futbol oyunu çıkarıp EA'e rakip olsun.EA'e rakip olması için futbol oyunu yapmasına gerek yok ki adilik konusunda birbirlerine rakipler zaten.Güzelim Mafia, Dead Space ve Mass Effect gibi nice güzel marka da çürüyüp gidiyor bunların elinde!

abbush

Seviye 1
Adminim acaba Fifa da olduğu gibi takım yönettiğimiz kariyer modu mevcut mu ? Sezonlar akıp gidiyor mu bunda da :) Nba cahiliyim de

İletileriniz Birleştirildi (Lütfen Flood Yapmayınız)

2k21 den çok farkı var mı arkadaşlar
Pek olduğunu düşünmüyorum çünkü Ps5 gibi konsollara yeni oyun motorunu kullandılar diye biliyorum. Fifa öyle olacak mesela pc için.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Adminim acaba Fifa da olduğu gibi takım yönettiğimiz kariyer modu mevcut mu ? Sezonlar akıp gidiyor mu bunda da :) Nba cahiliyim de

İletileriniz Birleştirildi (Lütfen Flood Yapmayınız)

Pek olduğunu düşünmüyorum çünkü Ps5 gibi konsollara yeni oyun motorunu kullandılar diye biliyorum. Fifa öyle olacak mesela pc için.
Ben de bu oyunla alakalı çok bir bilgiye sahip değilim ancak My Career modunu soruyorsan aşağıdaki post'ta da söylediğim gibi online bir içerik olduğu için crack'li versiyonda girilemiyormuş.Ama post'ta verdiğim linkteki siteyi takip edersen, ordan online içeriklere erişmek için online crack paylaşılabiliyor, belki bu oyuna da yapabilirler.

Araştırdığım kadarıyla My Career modu online bir içerik olduğu için oynanamıyormuş ama ilerde online-fix.me'de bunun için bir crack yapılır diye tahmin ediyorum.Yanlışım yoksa crack'i de Goldberg vs. yapıyor.

abbush

Seviye 1
Ben de bu oyunla alakalı çok bir bilgiye sahip değilim ancak My Career modunu soruyorsan aşağıdaki post'ta da söylediğim gibi online bir içerik olduğu için crack'li versiyonda girilemiyormuş.Ama post'ta verdiğim linkteki siteyi takip edersen, ordan online içeriklere erişmek için online crack paylaşılabiliyor, belki bu oyuna da yapabilirler.
Teşekkür ederim adminim ilginiz için :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Denersen bana da söyleyebilir misin? Ben de My Career oynamak için indireceğim sadece. Olmuyorsa denememe gerek yok.
Fitgirl Repack henüz yayınlamadı repack'ini, yayınlayınca burda da paylaşılacak.
Muhtemelen Fitgirl, ya kendi yapmaya karar vermiştir ya da yapıldığını öğrendiği için bekletiyordur.

Fitgirl Repack henüz yayınlamadı repack'ini, yayınlayınca burda da paylaşılacak.
Muhtemelen Fitgirl, ya kendi yapmaya karar vermiştir ya da yapıldığını öğrendiği için bekletiyordur.
Aynen adminim, yazıyor dediğime bakmayın. Daha yayınlanmadı, heyecan yaptım :D

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt