Torrent-Oyun | NBA 2K21 (Güncellendi_CODEX) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

.Barış Kaan.

Özgürlük, müziğin kanatlarında.
Arkadaşlar bu oyunda kendimize oyuncu oluşturup geliştirmeye çalıştığımız bir mod var mı? Yoksa hiç indirmeyeceğim de.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
GÜNCELLEME 2:
Sondaki torrent CODEX'in kırdığı son sürümdür (15.10.2020).Sadece update'i olmadığı için lütfen istemeyiniz.

Karakterin yeteneklerini arttırmak istediğimde Calculating Upgrade Cost, Please Try Again In A Few Moments diyor my career da çözüm bilen var mı?
Fitgirl kurdum ve my career unlocker crack yaptım.

Karakterin yeteneklerini arttırmak istediğimde Calculating Upgrade Cost, Please Try Again In A Few Moments diyor my career da çözüm bilen var mı?
Fitgirl kurdum ve my career unlocker crack yaptım.
Hocam bunu çözdün mü buldun mu çözümünü oyuncuyu yükseltemiyoruz çok kötü ya

Hepinize özelden, açıklaması ile yolladım arkadaşlar.

Hayır sadece MyCareer için bu, diğer kapalı olan Mod'lara etki etmiyor.
Online oynamıyorsun, sadece o Mod için internet bağlantısı gereksinimini ortadan kaldırıyor.
Kardeşim merhaba, son linke uygun my career unlockerı değil mi? ben internetten tüm videoları izledim fakat yapamadım. sana zahmet olmazsa banada yollar mısın nasıl yapacağımı

oyunu fitgirl indirdim. update'ini yaptım ancak oyun açılmıyor. hata felanda vermiyor direk başlamıyor. Bilgisayarım oyun için yeterli. neden olabilir ?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
oyunu fitgirl indirdim. update'ini yaptım ancak oyun açılmıyor. hata felanda vermiyor direk başlamıyor. Bilgisayarım oyun için yeterli. neden olabilir ?
Update yüklemeyi denedin mi?

>> https://www28.zippyshare.com/v/CM1GxKOu/file.html

Bir de Windows ve ekran kartı güncellemelerini kontrol et, eksik olmamalı (her oyun için).Ek olarak yükleme esnasında virüs programın veya Win. Defender crack'i engellemiş veya silmiş olabilir.

sami46

Torrent-Oyun.com
oyunu kurdum ama tuş ataması yapamıyorum nba 2014 teki gibi tuş ayarlarını nasıl atıcam neyin ney oldunu bilmiyorum bide atama yapsam dahi kaydetmiyor

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

beyler tuş ayarı yapıyorum maouseta sag tik yapıp kaydediyorum esc ile çıkıyorum kaydetmiyor yardım edin lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt