Torrent-Oyun | NBA 2K21 (Güncellendi_CODEX) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
MyCareer Modu normalde online gerektiği için kapalı,
Ama NBA2K21 MyCareer Unlocker ile oynayabilirsiniz, ben oynuyorum şuana kadar sorun olmadı.
Konuya eklemelisiniz bence bu eklentiyi.
Direk paylaşmak isterdim ama, yasak mıdır bilemedim.
Selam zahmet olmassa bana da gönderebilirmisin dosyayı ?

mrymex

Seviye 1
MyCareer i yaptık ama bu sefer de yetenekleri geliştiremiyoruz :(
onun da taktıgı var ama hersey 99 oluyo . hersey A+ , oluyo . 2 maç yaptım sıkıldım, afedersinde oyunda kendını tanrı gıbı hıssedıyorsun, her attıgın gırıyo falan . sıkıcı . en guzelı o hesaplama yaparken keske o puanları dağıtsak, cok zevklı olur

onun da taktıgı var ama hersey 99 oluyo . hersey A+ , oluyo . 2 maç yaptım sıkıldım, afedersinde oyunda kendını tanrı gıbı hıssedıyorsun, her attıgın gırıyo falan . sıkıcı . en guzelı o hesaplama yaparken keske o puanları dağıtsak, cok zevklı olur
Kardeş bana o taktiği buradan ya da özelden söyler misin?

SELEN

If you think you can then you can.
Oyun yükleme ekranında limit şıkkı var önerir misiniz? Çok etkiler mi sınır koysak oynayışı? Steamde indirime girerse diye 1-2 maç denemek için indirdim.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Oyun yükleme ekranında limit şıkkı var önerir misiniz? Çok etkiler mi sınır koysak oynayışı? Steamde indirime girerse diye 1-2 maç denemek için indirdim.
Fitgirl Repack'teki ram kullanım sınırlamasından mı bahsediyorsun?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Evet fitgirl. Daha kurmaya başlamadan çıkıyor.
3-4 oyunda daha denk gelmişti ama onların boyutu yüksel değil diye normal yükleme yapmıştım. Çok bilgim yok.
O ayar ram'ini nasıl kullanmasını istiyorsun diye soruyor.Örneğin onu işaretlersen biraz daha yavaş ama stabil, seçmezsen daha hızlı yükleme yapacaktır (süper hızlı anlamında değil).Ama bu sefer ram'ini neredeyse sömürdüğü için pc'yi kullanamayacaksın.Tavsiyem onu işaretleyerek yüklemek çünkü bazen seçmediğin zaman hata verebiliyor.Bu yüzden yavaş ve stabil dedim.Her iki durumda da pc'yi az kullanmaya özen göster.Gece yüklemeye bırakmanı tavsiye ederim ama yine de sen bilirsin.

SELEN

O ayar ram'ini nasıl kullanmasını istiyorsun diye soruyor.Örneğin onu işaretlersen biraz daha yavaş ama stabil, seçmezsen daha hızlı yükleme yapacaktır (süper hızlı anlamında değil).Ama bu sefer ram'ini neredeyse sömürdüğü için pc'yi kullanamayacaksın.Tavsiyem onu işaretleyerek yüklemek çünkü bazen seçmediğin zaman hata verebiliyor.Bu yüzden yavaş ve stabil dedim.Her iki durumda da pc'yi az kullanmaya özen göster.Gece yüklemeye bırakmanı tavsiye ederim ama yine de sen bilirsin.
Beyond two souls olması lazım çok anlamadığım için tiksiz devam etmiştim, onda ilk seferde yüklemede hata almıştım. Oyunlarda yine karşılaşırsam dikkat edicem. Gece bitiş saatlerini kestiremiyorum ama sabahtan dediğiniz şekilde bilgisayarı kullanmadan yükleme yapıyım. Çok teşekkür ederim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Beyond two souls olması lazım çok anlamadığım için tiksiz devam etmiştim, onda ilk seferde yüklemede hata almıştım. Oyunlarda yine karşılaşırsam dikkat edicem. Gece bitiş saatlerini kestiremiyorum ama sabahtan dediğiniz şekilde bilgisayarı kullanmadan yükleme yapıyım. Çok teşekkür ederim.
Rica ederim.Ben de uzun sürecek oyunlar için önceden gece bırakıp tahmini bitiş saatinin üstüne biraz ekleyerek pc'yi otomatik kapattırıyordum geceleri (Wise Auto Shutdown ile).Yükleme bittikten sonra finish'e tıklamaya gerek yok.Fitgirl kullandığım zamanlarda birçok oyunu bu şekilde yükledim.Ama artık 10 GB falan fark olmadığı sürece bu eziyete katlanmak istemediğimden dolayı diğer alternatiflere yöneldim.Bu aralar DODI ve Xatab kullanıyorum çoğunlukla.

Narayanna

Bur(Sa)msun City
Rica ederim.Ben de uzun sürecek oyunlar için önceden gece bırakıp tahmini bitiş saatinin üstüne biraz ekleyerek pc'yi otomatik kapattırıyordum geceleri (Wise Auto Shutdown ile).Yükleme bittikten sonra finish'e tıklamaya gerek yok.Fitgirl kullandığım zamanlarda birçok oyunu bu şekilde yükledim.Ama artık 10 GB falan fark olmadığı sürece bu eziyete katlanmak istemediğimden dolayı diğer alternatiflere yöneldim.Bu aralar DODI ve Xatab kullanıyorum çoğunlukla.
Hocam bende daha çok DODI Repack'larda hata alıyorum nedense :)
Örnek olarak Beyond Two Souls problemliydi mesela.
Bu güne kadar FitGirl'den onlarca oyun indirip yükledim bir tan bile hata almadım, üstelik bahsettiğiniz 2GB Ram kısıtlamasını da hiç kullanmadım.
Bende 16 GB Ram olduğu için olabilir sorun olmuyordur belki de, sisteme göre değişiyor durum sanırım.

MyCareer i yaptık ama bu sefer de yetenekleri geliştiremiyoruz :(
O durum sanırım online olmadığımız için olmuyor, adamlar korsana karşı neredeyse her şeyi online'a bağlamışlar.
O çözümü bulursanız bana da söyleyin bir zahmet :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Hocam bende daha çok DODI Repack'larda hata alıyorum nedense :)
Örnek olarak Beyond Two Souls problemliydi mesela.
Bu güne kadar FitGirl'den onlarca oyun indirip yükledim bir tan bile hata almadım, üstelik bahsettiğiniz 2GB Ram kısıtlamasını da hiç kullanmadım.
Bende 16 GB Ram olduğu için olabilir sorun olmuyordur belki de, sisteme göre değişiyor durum sanırım.
Aynen, sorunlar pc'den pc'ye göre değişiyor.Kimi pc'de hiçbir repack sorun çıkarmazken bazı kullanıcılarda da hiçbir repack düzgün çalışmayabiliyor.Sorun sadece ram değildir ama ram'i seçenek olarak sunduklarına göre o da baya önemli derecede kullanılıyor.Hızlı ve sorunsuz yüklenmesi için SSD ve işlemci de iyi olması gerekiyor.Repack'lerde pek sorun yaşamadım ama bazıları gerçekten hatalı olabiliyor bazen.Örneğin en temiz diye bildiğim Xatab'ın NFS Heat repack'inde Rusça dil sorunu vardı.DODI Repack indirince öyle bir sorunla karşılaşmadım.Mümkünse çıkmış diğer alternatifleri kullanmakta fayda var.

SELEN

Ben de daha çok xatabtan indirme yapıyorum memnunum. Oradaki boyut biraz fazlaydı bu sefer. Program konusunda da bilgim yoktu, bir dahaki yüklemeler için Wise Auto Shutdown'yi denicem. Tekrardan teşekkürler.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Ben de daha çok xatabtan indirme yapıyorum memnunum. Oradaki boyut biraz fazlaydı bu sefer. Program konusunda da bilgim yoktu, bir dahaki yüklemeler için Wise Auto Shutdown'yi denicem. Tekrardan teşekkürler.
Rica ederim, iyi forumlar.

neS

Seviye 1
oyuna gelen updateleri indirebileceğimiz bi site var mı ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt