Torrent-Oyun | NBA 2K21 (Güncellendi_CODEX) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

bodurbaba

Torrent-Oyun.com
Oyunu yükledikten sonra oyuna girdim ama maça girmeden yükleme ekranında ya da oyun içinde biraz bekleyince oyun hata vermeden kapanıyor bunun çözümü var mıdır ?

Arkadaşlar oyunun sistem gereksinimlerine ve Steam yorumlarından anladığım oyun bir kaç şey dışında Nba 2k20'nin aynısı. Sizce ben de orijinal NBA 2K20 var sizce bunu indireyim mi yoksa Orijinal NBA 2K20 oynamaya devam mı etmeliyim? Ne dersiniz?

Bugun bir yerde kampanya vardı 18 liraya satılıyordu fifa20 keşke denk gelseydiniz hocam. Ben ea access ile oynadım almadan idare ettim bu sene.

Fifa 20 - 17.85 ₺ - Origin İçin
https://2game.com/tr-tr/fifa-20-standard-edition

Kupon Kodu: BACKOFTHENET

Dh de baya kişi aldı bugün. Ama şu an indirim bitti 36 liraya çıktı falan demişler. Ara ara bakın belki iner yine.
keşke 2k20yi de böyle uyguna bi yerden bulabilsem ya :D

Narayanna

Bur(Sa)msun City
MyCareer Modu normalde online gerektiği için kapalı,
Ama NBA2K21 MyCareer Unlocker ile oynayabilirsiniz, ben oynuyorum şuana kadar sorun olmadı.
Konuya eklemelisiniz bence bu eklentiyi.
Direk paylaşmak isterdim ama, yasak mıdır bilemedim.

Ama NBA2K21 MyCareer Unlocker ile oynayabilirsiniz, ben oynuyorum şuana kadar sorun olmadı.
Kardeş bana da MyCareer Unlockerın linkini özelden atar mısın?

BayLord51

Torrent-Oyun.com
bu oyunda 3 mod var sadece my legua açılıyor online istediği için mycareer ve myteam girilmiyor unlocker ile my career giriliyor demişsin peki myteam de çalışıyor mu bu unlocker online crack gibi bişey mi online falanda mı oynanıyor oyunda ?

Bana da atar mısın özelden

Narayanna

Bur(Sa)msun City
Kardeş bana da MyCareer Unlockerın linkini özelden atar mısın?
Bana da atar mısın özelden
Hepinize özelden, açıklaması ile yolladım arkadaşlar.

bu oyunda 3 mod var sadece my legua açılıyor online istediği için mycareer ve myteam girilmiyor unlocker ile my career giriliyor demişsin peki myteam de çalışıyor mu bu unlocker online crack gibi bişey mi online falanda mı oynanıyor oyunda ?
Hayır sadece MyCareer için bu, diğer kapalı olan Mod'lara etki etmiyor.
Online oynamıyorsun, sadece o Mod için internet bağlantısı gereksinimini ortadan kaldırıyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt