Torrent-Oyun | NBA 2K21 (Güncellendi_CODEX) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Hocam güvenilir mi acaba bilemedim niye fiyatı bu kadar düşürsünler?
Hocam bir saat önce aldım oyunu buradan 18 liraya. Sorunsuz hesabıma geçti oyun. Daha önce kampanyayı haber vermiş ama bu siteden hiç alışveriş yapmadığımdan site hakkında yorum yapmamıştım. Şu anda belirtebilirim ki problemsiz alabildim.

Ea access ile oynayabiliyordum, biraz arşivlik almış oldum. Yıllardır her yıl çıkan fifayı aldım, bir tek bunu almamıştım. İyi oldu origin kütüphanem açısından.

Almayı düşünüyorsanız bilginiz olsun sizinde.

Narayanna

Bur(Sa)msun City
Demo çıkmayabilir bile. PES'in bu ByPass durumunu gördükten sonra demo çıkarmaları da düşük bir ihtimal gibi geliyor bana. @omar gibi ben de büyük oyunların bu saatten sonra kırılması imkansız diye düşünüyordum. Ama bu yorumları yazdığımız NBA 2K21 oyununun kırılması umutlandırdı açıkçası
NBA 2K21 de Denuva yok çünkü, o yüzden bu kadar kolay kırılmıştır. Denuva görünmüyor çünkü oyunda.
Denuva olan oyunları kıran gruplar bile umudu kesmişler gibi.

BLinDExecutioneR

Keep Calm and İgni
Boşuna indirmemek gerek. Çoğu mod kapalı, 2k20 yi steamden çaktım ama gamepad olmayınca o da kaldı. Umarım alana kadar serverları kapanmaz.

enes7874

Torrent-Oyun.com
İ7 6700 hq
2 gb GTX 950M
8 gb ram
480gb ssd
arkadaşlar oyunu çalıştırır mı sizce ekran kartı karşılaştırmalarında önerdiği gtx 770 gtx 950m den daha iyi görünüyor

RUBENム

war. war never changes.
İ7 6700 hq
2 gb GTX 950M
8 gb ram
480gb ssd
arkadaşlar oyunu çalıştırır mı sizce ekran kartı karşılaştırmalarında önerdiği gtx 770 gtx 950m den daha iyi görünüyor
Kod:
MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit / Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i3-530 / AMD FX-4100
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GTS 450; ATI HD 7770
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 110 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Directx 9.0x

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit / Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-8370
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GTX 770; ATI R9 270
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 110 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Directx 9.0c
Minimum olarak GTS450 istiyor oyun. Önerilende ise R9 270 görüyorum. GTX950'nin de R9 270'den biraz daha performanslı olduğunu düşünürsek oyunun çalışmaması için hiçbir neden yok. Tabii oyunun optimizasyonunun durumu hakkında yorum yapamıyorum oynamadığım için. Ama oyunun çalışmaması için hiçbir neden göremiyorum.

atamertozsari

Torrent-Oyun.com
Son eklenen repackte mycareer oynayabiliyor muyuz indiren varsa öğrenebilir miyim ?

BayLord51

Torrent-Oyun.com
şimdi sonuç nedir online isteyen modlara girilmiyor mu tek mod kadlı oynayabileceğimiz o zman oda mylegue çözümü yok mu diğer modlar için ona göre indirecem 50 gb boşuna girmesin

recep2961

Torrent-Oyun.com
Ben indirdim fakat "isdone.dll" hatası aldım kurulum yaparken ve yükleme başarısız oldu.

seiten

Torrent-Oyun.com
Merhabalar dostlar xeon e5450 işlemcim var oynayabilir miyim sse den dolayı 2k20 yi oynayamamıştım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt