Torrent-Oyun | NBA 2K21 (Güncellendi_CODEX) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Bence bu bir sebep olamaz. Başka bir şeyden dolayıdır oyunları kırabilecek ve kendi adlarını daha da yayabilecek iken neden kırmasınlar? Ayrıca bunlar kırılsa da kırılmasa da bir şey değişmez bence. Büyük balıklar varken küçükler hiç bir anlam ifade etmiyor. (BENCE)
Ben bir sebep belirtmedim ki zaten.Belirsiz bir sebep dedim dikkat ettiysen.Ki o sebep senin dediğin gibi NFS Heat crack'i olsaydı; 14 tane kimisi çok beklenen kimisi az beklenen Denuvolu oyun kırılmazdı.Yine de sorun sence hala oysa kendi fikrindir, ona bir şey diyemem.

Sağol dostum boşuna indirmeyim o zaman bi kariyerimiz vardı onun da önlemini alarak engellediler son bi kaç seridir.
2K15'de almıştım oyunu serverlar lagdan geçilmiyor o kadar kötüydü ki şut atmak imkansızdı iade etmedim kaldı öyle aynı şekilde 2K16 aldım o da aynıydı o da duruyor, 2K17 aldım aynıydı iade ettim, 18 almadım 19 aldım çünkü bazı kişiler lag olmadığını söylemişti aldandım aldım iade ettim 20 aldım iade ettim çünkü benim tek oynadığım şey MyTeam'di onu da oynayamıyorsam anlamı yok almanın deyip almadım bu sene ve almayı da düşünmüyorum o lag sorunu olmayana kadar. Ben normalde sadece gözümden kaçan haber olur vs. onun için bu sitedeyim korsan indirmemeye özen gösteririm sadece bu oyun hariç her sene indiririm korsanı sadece MyLeague ve arada arkadaşlarla oynamak için.

Ogz93

Seviye 8
Oyunda ki değişiklikler o kadar az ki birileri oyunu açıp verse bu 2K20 nin modlu hali dese kesinlikle şüphe duymazdım.
Kendimce gözlemlediğim değişiklikler şöyle...
Stepback kolaylaşmış, Cury, Harden, Lilard, Doncic gibi oyuncular hile gibi bir şey olmuş, çok absürt bir şekil de şut sokabiliyorlar, işin kötü tarafı gerçekte de durum bu olduğundan kızamıyorum :), güç çizgisi üste alınmış, bir kaç küçük şey dışın da animasyon ve haraketler de hiç bir değişiklik yok, smaç basmak bir tık daha zor ya da daha alışamadım, block da aynı şekil de bir tık zorlaşmış. Bunlar dışın da her şey tamamen 2K20. Myteam vs. kapalı, üstte arkadaş belirtmiş zaten.

Özetle indirmeye değmez. 2K20 indirime bir kez girdi yine girecektir, fiyatı 20-30 Tl civarına düşüyor, takip edip onu almak boş içerikli şu oyunu indirmekten daha mantıklı.

Bugun bir yerde kampanya vardı 18 liraya satılıyordu fifa20 keşke denk gelseydiniz hocam. Ben ea access ile oynadım almadan idare ettim bu sene.

Fifa 20 - 17.85 ₺ - Origin İçin
https://2game.com/tr-tr/fifa-20-standard-edition

Kupon Kodu: BACKOFTHENET

Dh de baya kişi aldı bugün. Ama şu an indirim bitti 36 liraya çıktı falan demişler. Ara ara bakın belki iner yine.
Hocam güvenilir mi acaba bilemedim niye fiyatı bu kadar düşürsünler?

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Hocam güvenilir mi acaba bilemedim niye fiyatı bu kadar düşürsünler?
Yani site hakkında yorum yapamam daha once alışveriş yaptığım bir site değil. Ama dh de dün akşamdan beri satın aldığını söyleyen çok kişi oldu oyun fırsatları konusunda. Olumsuz birşey yazanı görmedim henüz. Geçenlerde de playstoreda 40 lı 50 li rakamlara kadar inmişti kısa sürelik. 21 çıkıyor, 20 nin futu öldü artık. Muhtemelen o yüzden dibi görüyor fiyatı artık. Geçende de steamde nba 2k20 20 liraydı :)

Morningstar

LIGHTBRINGER
Her sene aynı oyunu cıkartıyorlar bu ne abi. Ter teknolojisini geliştirmekten başka bir şeyleri yok.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar oyunda kaç mod var ve yine offline vs online şekilde ayrılmış mı bu ayrılanlar hangileri ve farkları ne oluyor online ve offline da ,indirmeye değer mi ?

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt