Torrent-Oyun | NBA 2K21 (Güncellendi_CODEX) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
kapak 2.png

NBA 2K21- CODEX
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: Steam (+v1.03 update)

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 82,1 GB

:pccikistarihi: 4.09.2020

:pcnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:pcnot: CODEX'in kırdığı son sürüm eklenmiştir (15.10.2020).

:pcoyungoruntuleri:
2-nba-2k18-by-2k-games-for-xbox-one-750x430.jpg
855d5a10-bc73-11ea-bdfd-fa626f80ea40.jpg
NBA-2K21-_Everything-is-Game_-Current-Gen-Gameplay-Trailer-_-PS4-0-42-screenshot.png
nba-2k21-myteam-ps5-ve-xbox-series-x-modellerine-aktarilacak-1.jpg
nba-2k21-screen-03-ps4-en-13aug20.jpg
screenshot_1-1597435557.jpg

:pcoyunhakkinda:
NBA 2K21, sektör lideri spor oyunu deneyimi sunan, dünyaca bilinen ve çok satan NBA 2K serisinin yeni oyunudur.

Sınıfının en iyisi grafik ve oynanış, rekabetçi ve topluluk çevrimiçi özellikleri ve derin, çeşitli oyun modları üzerine yapılan kapsamlı geliştirmeler ile NBA 2K21, Everything is Game konsepti ile NBA basketbolu ve kültürünün tüm yönlerini benzersiz bir şekilde yaşamanızı sağlıyor.

:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_6.png

:pcoyunfragmani:
OYNANIŞ

NOT:
Fitgirl Repack eklenmiştir.indirme esnasında Çince ve İspanyolca'yı indirmenize gerek yok.İyi oyunlar.

GÜNCELLEME:
v1.03 update'ini aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.İyi oyunlar.

GÜNCELLEME 2:
Sondaki torrent CODEX'in kırdığı son sürümdür (15.10.2020).Sadece update'i olmadığı için lütfen istemeyiniz.

https://www28.zippyshare.com/v/CM1GxKOu/file.html

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

BayLord51

Torrent-Oyun.com
yine buda offline da modlar dandik mi online dan farklı olarak birde oyunda kaç mod var ve kaç tanesi online vs offline olarak ayrı kalitesi ?

MuratTamer

Dutch always has a plan..
İndirip deneyen neti hızlı arkadaşlar gözlemlerini yazsın lütfen. Özellikle oynanışta/grafikte 2020 ile bir fark var mı aralarında öğrenelim. Ona göre indireyim. Videolardan birşey anlasılmıyor en iyi oynayan bilir aynı otun laciverti mi değil mi :)

MuratTamer

Dutch always has a plan..
fifa 21in çıkışına doğru salarlar 20yi bence hala satış bekliyorlar
Bugun bir yerde kampanya vardı 18 liraya satılıyordu fifa20 keşke denk gelseydiniz hocam. Ben ea access ile oynadım almadan idare ettim bu sene.

Fifa 20 - 17.85 ₺ - Origin İçin
https://2game.com/tr-tr/fifa-20-standard-edition

Kupon Kodu: BACKOFTHENET

Dh de baya kişi aldı bugün. Ama şu an indirim bitti 36 liraya çıktı falan demişler. Ara ara bakın belki iner yine.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
denuvo var mı fifa 21 de ben yine futbol oyunları için bir nebzede olsa ümitliyim fifa 17 1 seneye yakın sürmüştü kırılması 18 çıktığı gece kırılmıştı 19 3-4 ay sonra ama 20 baya sürdü 21 inşallah en kısa sürede kırılır

Transient Ghost

Ekip Lideri
denuvo var mı fifa 21 de ben yine futbol oyunları için bir nebzede olsa ümitliyim fifa 17 1 seneye yakın sürmüştü kırılması 18 çıktığı gece kırılmıştı 19 3-4 ay sonra ama 20 baya sürdü 21 inşallah en kısa sürede kırılır
Daha oyun çıkmadı ama olacaktır büyük ihtimal.Ne de olsa işe yarıyor, niye koymasınlar ki.

FIFA 21 bu sene Steam'da olacağı için ben umutluyum kırılmasından. En azından olurda demo çıkarsa PES20 gibi bir ByPass sistemi bulunur diye umuyorum

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Bugun bir yerde kampanya vardı 18 liraya satılıyordu fifa20 keşke denk gelseydiniz hocam. Ben ea access ile oynadım almadan idare ettim bu sene.

Fifa 20 - 17.85 ₺ - Origin İçin
https://2game.com/tr-tr/fifa-20-standard-edition

Kupon Kodu: BACKOFTHENET

Dh de baya kişi aldı bugün. Ama şu an indirim bitti 36 liraya çıktı falan demişler. Ara ara bakın belki iner yine.
Şimdi her yıl aynı oyunu ufak eklemeler yaparak yayınlayan bir şirketin oyunu oynamaya değer mi? Şuan FİFA'nın bütün satışlarının tek bir sebebi var oda adının FİFA olmasıdır.
Bence artık büyük oyunların kırılması imkansız. Çünkü şu nfs heat olayından sonra hiç bir oyun kırılmadı. Eskiden fifa oyunu çıktığı günü bırak çıktığı saatten 1-2 saat sonra kırılıyordu şimdi olmuyor. Eğer o olay olmasaydı şuan RDR2, FİFA, Cod MW 2019 hepsi kırılırdı. Ama başka bir grup bu sorunu çözerse tekrar o eski günleri yaşarız. (Bence)

BayLord51

Torrent-Oyun.com
FIFA 21 bu sene Steam'da olacağı için ben umutluyum kırılmasından. En azından olurda demo çıkarsa PES20 gibi bir ByPass sistemi bulunur diye umuyorum
aynen pes gibi bypass ihitmali olabilir steam de demonun oyun 9 ekim de çıkcak demo ne zaman çıkar ki tahminen çıksada oynasak

aynen pes gibi bypass ihitmali olabilir steam de demonun oyun 9 ekim de çıkcak demo ne zaman çıkar ki tahminen çıksada oynasak
Demo çıkmayabilir bile. PES'in bu ByPass durumunu gördükten sonra demo çıkarmaları da düşük bir ihtimal gibi geliyor bana. @omar gibi ben de büyük oyunların bu saatten sonra kırılması imkansız diye düşünüyordum. Ama bu yorumları yazdığımız NBA 2K21 oyununun kırılması umutlandırdı açıkçası

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Demo çıkmayabilir bile. PES'in bu ByPass durumunu gördükten sonra demo çıkarmaları da düşük bir ihtimal gibi geliyor bana. @omar gibi ben de büyük oyunların bu saatten sonra kırılması imkansız diye düşünüyordum. Ama bu yorumları yazdığımız NBA 2K21 oyununun kırılması umutlandırdı açıkçası
nba,wwe çıktığı saat kırılıyor bunlarda koruma yokta pes ve fifa da var ama belli olmuyor işte fifa 18 çıktığı saat kırılmıştı çok şaşırmıştım o zaman sabah görünce 17 nin 1 sene sürmesinin ardından

Transient Ghost

Ekip Lideri
Bence artık büyük oyunların kırılması imkansız. Çünkü şu nfs heat olayından sonra hiç bir oyun kırılmadı. Eskiden fifa oyunu çıktığı günü bırak çıktığı saatten 1-2 saat sonra kırılıyordu şimdi olmuyor. Eğer o olay olmasaydı şuan RDR2, FİFA, Cod MW 2019 hepsi kırılırdı. Ama başka bir grup bu sorunu çözerse tekrar o eski günleri yaşarız. (Bence)
NFS Heat'ten sonra Denuvolu olup da kırılan çok oyun var dostum.Çoğunlukla senin benim gibilerinin istemediği oyunlar olduğu için onları yok sayıyoruz.NFS Heat'ten sonra şimdiye kadar 14 tane oyun kırılmış.Listesi uzun olduğu spoiler'a aldım ama kısaca en ilgi çekici olanları AC Odyssey DLC'si, Monster Hunter World'ün DLC'si, FM 2020, Total Warhammer 2 ve ME: Shadow of War DLC'si.Sorun NFS Heat crack'i değil, sorun belirsiz bir sebepten dolayı istememeleri.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
NFS Heat'ten sonra Denuvolu olup da kırılan çok oyun var dostum.Çoğunlukla senin benim gibilerinin istemediği oyunlar olduğu için onları yok sayıyoruz.NFS Heat'ten sonra şimdiye kadar 14 tane oyun kırılmış.Listesi uzun olduğu spoiler'a aldım ama kısaca en ilgi çekici olanları AC Odyssey DLC'si, Monster Hunter World'ün DLC'si, FM 2020, Total Warhammer 2 ve ME: Shadow of War DLC'si.Sorun NFS Heat crack'i değil, sorun belirsiz bir sebepten dolayı istememeleri.

Bence bu bir sebep olamaz. Başka bir şeyden dolayıdır oyunları kırabilecek ve kendi adlarını daha da yayabilecek iken neden kırmasınlar? Ayrıca bunlar kırılsa da kırılmasa da bir şey değişmez bence. Büyük balıklar varken küçükler hiç bir anlam ifade etmiyor. (BENCE)

Ben indirdim kurma işlemindeyim. Kurma biraz uzun sürüyor gibi. 20 dakikada %43 bitti

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt