NBA 2K20 Update 1.05[CODEX] - FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

NBA 2K20 Update 1.05 [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcgereklioyun: NBA 2K20

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: Setup

:pcsurum: 1.05

:pcboyut: 5.06 GB

:pcnot: Bu güncellemeyi yüklemek için önce Update 1.02 ve 1.03'ü yüklemelisiniz.

:pcnot: Update 1.02 v 1.03'ü' konu altından indirebilirsiniz.

:surum:

- Oyunun aralıklı zamanlarda askıda kalmasına neden olan önemli bir sorun giderildi (örneğin VIP İstatistikleri menüsüne erişirken, Hakimiyeti'nde oyunları tamamlarken, Şimdi Oyna Çevrimiçi oyunlar oynarken ve daha fazlasını yaparken).
- Bu modda kullanıcı deneyimini büyük ölçüde iyileştirmek için MyCAREER'deki bazı sorunlara değinildi.
- Bazı MyPLAYER isimlerinin kaybedilmesi sorunu giderildi (mevcut tasarrufları düzeltmek için yeni bir yapı oluşturmanız gerekebilir).
- Aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda Oyun iyileştirmesi ve düzeltmesi: Pro Stick ile geri adım adım kaçar ve bitiş noktalarını bitirmek için destek, sınır dışı farkındalık iyileştirmeleri, daha güvenilir iç atış savunma teması tespiti, belirli rozetler için mantık düzeltmeleri ve çok daha fazlası.
- Kullanıcıların MyTEAM'de oyuncuları konum dışı oynamalarına izin veren bir istismar ele alındı.
- Bazı kullanıcıların MyTEAM'deki Domination oyunlarından doğru ödül kartlarını alamadıklarını bildirdikleri bir sorun giderildi.
- Bazı kullanıcıların MyTEAM'de yeni Koleksiyoncu Seviyelerine ulaştıklarında ödüllerini alamamaları sorunu düzeltildi.
- NBA 2K20'nin genel deneyimini geliştirmek için birçok düzeltmeler yapıldı!

- Fixed a major issue that was causing the game to hang at intermittent times (e.g. when accessing the VIP Stats menu, when completing games in Domination, when playing Play Now Online games, and more).
- Addressed a number of issues in MyCAREER to greatly improve the user experience in that mode.
- Fixed an issue where some MyPLAYER names would disappear (may need to create a new build to correct existing saves).
- Numerous Gameplay improvements & fixes including: support for standing stepback escapes and finishing alley-oops with Pro Stick, out of bounds awareness improvements, more reliable interior shot defense contact detection, logic fixes for certain badges, and much more.
- Addressed an exploit that allowed users to play players out of position in MyTEAM.
- Fixed an issue where some users were reporting they were not receiving the correct reward cards from Domination games in MyTEAM.
- Fixed an issue where some users were not receiving their awards when achieving new Collector Levels in MyTEAM.
- Many, many more fixes included to improve the overall experience of NBA 2K20!

:pckurulumaciklamasi:

• Update klasöründeki setup.exe'yi çalıştırarak oyun dizinine kurun.
  • CODEX klasöründeki her şeyi oyunu kurduğunuz yere atın.
  • İyi oyunlar!.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Darryl Messer

Darryl Messer
İndirip oynamaya değermidir? ve güncelleme çok gereklimi oyun için. paylaşım için teşekkürler.

Stalker.Caglaネコ

Stalker.Caglaネコ
Yanlış bilmiyorsam Torrent oyununda Kariyer modu yoktu,bu güncellemeyle açılıyor mu yoksa onun için satın almak mı lazım yine?

whiigoo41

Torrent-Oyun.com
Oyunu bu güncelleme ile birlikte kullanan var ise söyleyebilir mi acaba ilk halinde bulunmayan oyun modları eklenmiş mi? MyCareer gibi modlar yani.

mcflay

Torrent-Oyun.com
Myleague de oyunu save lemiyordu şimdi kaydedebilicez mi ?

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar size sorum var şimdi mycareer internet istediği için korsan hiç yok heralde size sorum peki korsanda orjinal oyunla tıpa tıp aynı olan modların hepsi var mı yani sadece my carrer mı yok birde diğer modlarda my career gibi olmasada 5-10 tane cutscene falan var mı ?

whiigoo41

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar size sorum var şimdi mycareer internet istediği için korsan hiç yok heralde size sorum peki korsanda orjinal oyunla tıpa tıp aynı olan modların hepsi var mı yani sadece my carrer mı yok birde diğer modlarda my career gibi olmasada 5-10 tane cutscene falan var mı ?
online erişim ile gelen modların hiç biri kırılamayacak galiba. yani şu ana kadar kurup deneyende cevap vermedi ama öyle düşünüyorum ben

ekrara

Seviye 1
Geçen sene 2K19'u oynadım, her hafta online crack çıkar mı diye bekledim ama bir türlü olmadı.
Şimdi 2K20 yeni bitti, güncellemeleri kuruyorum. Muhtemelen yarın denerim ve buraya oyun hakkında merak edilen her şeyi yazarım. Sorunuz varsa sorabilirsiniz.

sercan2328

Torrent-Oyun.com
Geçen sene 2K19'u oynadım, her hafta online crack çıkar mı diye bekledim ama bir türlü olmadı.
Şimdi 2K20 yeni bitti, güncellemeleri kuruyorum. Muhtemelen yarın denerim ve buraya oyun hakkında merak edilen her şeyi yazarım. Sorunuz varsa sorabilirsiniz.
Kasma varmı bide pc özelliklerin nedir

Gençler kariyer modu gibi özellikler yalnızca online oyunda var. Bu güncellemeler ile sadece oyunun içerik ve grafiksel olarak ayrıntılar eklenir. Online modda çalışması gereken hiçbir şey crackli versiyonda eklenemez.
16 gb ram kaç para nerden bulabilirim
Bahsettiğin 16 gb ram ddr3'mü ddr4'mü, anakartın ve işlemci modelin veya bunların destekledikleri ram frekansları nelerdir. Ayrıca her anakart her ram modeline destek vermiyor. Anakart üreticisinin sitesinden bunları kontrol etmen gerekiyor.

2k19 da keybord'da oynadığım için tuş ayarlarını yapamamıştım. 2k20 de tuş ayarlarını yapabiliyor muyuz artık yoksa bir pc ile uyumlu joystick almam gerekecek mi?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt