NBA 2K20 [CODEX] - Full Torrent Oyun indir - Torrent Download - PS4 & XBOX Destek Forumu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

sercan2328

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar bu oyun bende aşırı kasıyo pc özellikleri i7 4710hq gtx 860m 16 gb ram sizce normalmı kasması

ekrara

Seviye 1
Oyunu indirdim, açmaya gelince açılıyor başlama ekranı geliyor ama hemen sonra oyundan atıyor. Ne yapmalıyım?

seiten

Torrent-Oyun.com
Nba2k19 işlemcim SSE4.2 özelliğini desteklemediği için açmamıştı bu aynımı acaba?

2k19 da keybord'da oynadığım için tuş ayarlarını yapamamıştım. 2k20 de tuş ayarlarını yapabiliyor muyuz artık yoksa bir pc ile uyumlu joystick almam gerekecek mi?

Savitar16

Torrent-Oyun.com

NBA 2K20 [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 75.70 GB

:pccikistarihi: 05.09.2019

:pcnot: Yalnızca 64 bit işletim sistemde çalışmaktadır..

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

NBA 2K20 Standard Edition'daki dijital öğeler:
• 5000 Virtual Currency
• 5000 MyTEAM Puanı
• 5 MyCAREER Yetenek Güçlendirmesi
• MyPLAYER Kapsül Kıyafet Koleksiyonu
• 10 MyTEAM Lig paketi (haftada bir tane sunulur)
• 5 Heat Check paketi (NBA sezonunun başlangıcından itibaren haftada bir tane sunulur)

Oyun içi satın alma opsiyonu

Ön siparişinizi iptal etmek dahil ön sipariş vermek hakkında daha fazla bilgi almak için Sony Entertainment Network Terms of Service/User Agreement'ı (Sony Entertainment Network Hizmet Koşulları/Kullanıcı Sözleşmesi) okuyun. Otomatik indirme için PS4™ sisteminizde Otomatik Oturum Açma ve Otomatik Giriş etkinleştirilmiş olmalıdır.

1 - 4 Players
Network 2 - 10 Players
HDD 60GB
DUALSHOCK®4
Remote Play Supported
HD Video Output: 1080p
Online Mode: Online Play (Optional)
Çevrimiçi oyun için PlayStation®Plus gereklidir.

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD FX-4100 @ 3.60 GHz or better
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GT 450 1GB / AMD® Radeon™ HD 7770 1GB or better
Bellek: 4 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 80 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel® Core™ i5-4430 @ 3 GHz / AMD FX-8370 @ 3.4 GHz or better
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 770 2GB / AMD® Radeon™ R9 270 2GB or better
Bellek: 8 GB
DirectX: Sürüm 12
Boş Alan: 80 GB

:pcoyunfragmani:

Savitar16

Torrent-Oyun.com
Bu oyun laptop ile tv ye bağlayınca ses gelmiyor. Böyle bir sorun yaşayan oldumu ? Sadece bu oyunda yapıyor. Mecburen oyunu açıyorum sonra hdm kabloyu takıyorum ses pc den görüntü tv de oluyor

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
NBA.2K20.Update.v1.09-CODEX Eklendi boyutu 4.17 GB Kurmak için önceki 4 update'e ihtiyacınız var

Tüm updateler konuya eklendi 2,3,5,7 ve 9 şeklinde sırasıyla kurunuz.

NBA.2K20.Update.v1.02-CODEX
NBA.2K20.Update.v1.03-CODEX
NBA.2K20.Update.v1.05-CODEX
NBA.2K20.Update.v1.07-CODEX
NBA.2K20.Update.v1.09-CODEX

Hocam mycareer gelmiş ama oynayamıyoruz sanırım bu ilerleyen patchlerde düzelir mi

bırı su oyunun tam anlamıyla oynanabılırlıgını sorun olmadıgını bılıyorsa soyleyebılırmı herkez ayrı bı arızası var dıyor

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt