NBA 2K20 [CODEX] - Full Torrent Oyun indir - Torrent Download - PS4 & XBOX Destek Forumu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

mcflay

Torrent-Oyun.com
myleaque girdiğimde oyun save yapıyorum ancak kaydetmiyor,yardımcı olabilecek varmı :(

Arkadaşlar video ayarlarını (çözünürlük, AA vs.) özelleştiriyorum oyuna girip çıktığımda eski haline dönüyor, kaydetmiyor. Çözümünü bilen var mı? Her oyuna girdiğimde video ayarlarını baştan yapmaktan gına geldi vallahi

Tayo

Torrent-Oyun.com
Oyundan çıkınca ayarlar saveler kayıtlı kalmıyor. Yardımcı olabilecek var mı.

Morningstar

LIGHTBRINGER
NBA 2K15'ten sonra hiç bir şey üstüne koyamadılar bu oyunun. Hala ısrarla çıkartıyorlar ya yeter artık yav.

Foruma kayıt olmadan önce indirmiştim tek hayal kırıklığım MyCareer'in olmamasaydı keşke bu konuda bilgilendirme yapılsaydı. Yinede paylaşamın için eline emeğine sağlık teşekkürler. :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt