NBA 2K19 [CODEX] - FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Hocam öncelikle teşekkürler. Ancak ben updateleri yaptıktan sonra oyuna girdiğimde steam'a bağlanıyor. Bu sorunu nasıl çözerim ?

ISDone.dll hatası alıyorum. Dll dosyalarını 2 farklı windows dosyasına attım fakat sonuç alamadım. Denemediğim yol kalmadı . Belki sorunu çözen veya bilgi olan biri vardır diye buraya yazayım dedim.Yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.Forumu takip ediyor olacağım.

Merhaba. Google’a “NBA2K2019 CODEX isdone.dll error” yazıp aratırsanız büyük ihtimalle karşınıza ya bir youtube videosu ya da sorununuzu giderebilecek prosedürler çıkacaktık. Ben genellikle her sorunumu bugüne kadar bu yöntemle çözdüm. Kolay gelsin.

Merhaba. Google’a “NBA2K2019 CODEX isdone.dll error” yazıp aratırsanız büyük ihtimalle karşınıza ya bir youtube videosu ya da sorununuzu giderebilecek prosedürler çıkacaktık. Ben genellikle her sorunumu bugüne kadar bu yöntemle çözdüm. Kolay gelsin.
Dll dosyalarını gerekli klasörlere attım. Cmd üzerinden kaydını yaptım. Bir çok yolu denedim. Ama çözüm olmadı. Son çare olarak buraya yazdım belki aynı sorunu yaşadıysak tecrübelerinden sorunumu çözerim diye

yagiztz

Seviye 1
My career modunda 3lük yarışmasına katıldım ancak yarışma bittiğinde çıkamıyorum.ALT+F4 yapıp kapatıyorıum oyuna geri girdiğimde yine yarışmadan başlatıyor ve çıkamama sorunu devam ediyorum kaldım öylece ne yapmalıyım?

seiten

Torrent-Oyun.com
Selamlar dostlar oyunu indirdim kurdum ancak sse 4.2 diye bir hata verip açmadı oyun.İşlemcim Xeon e5450.

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
İşlmeci uyum sıkıntısı yaşıyorsunuz maalesef oyunu oynayamazsınız. Sizin işlemciniz sse 4.1 sürüm destekliyor ve maalesef bu sürümü değiştiremiyoruz. Mecbur 4.2 sürüm destekleyen bir işlemciye geçmedikçe oynayamayacaksınız.

Selamlar dostlar oyunu indirdim kurdum ancak sse 4.2 diye bir hata verip açmadı oyun.İşlemcim Xeon e5450.
İşlmeci uyum sıkıntısı yaşıyorsunuz maalesef oyunu oynayamazsınız. Sizin işlemciniz sse 4.1 sürüm destekliyor ve maalesef bu sürümü değiştiremiyoruz. Mecbur 4.2 sürüm destekleyen bir işlemciye geçmedikçe oynayamayacaksınız.
Reis oyunu başlatıyorum ama hiçbir ekran çıkmıyor.Bütün updateleri de yaptım sorun ney acaba ?
Merhaba bir ihtimal işlemci desteğinden dolayı başlamıyor olabilir. Şu programı bir deneyin benimde yıllar öncesi bir amd işlemciydi hiç açılmıyordu bu programla açıldı. Programın adresi aşağıdadır. Umarım faydası olur.
https://software.intel.com/content/...-end-user-license-agreement-and-download.html
Burda nasıl yapıldığı anlatılıyor.

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt