NBA 2K19 [CODEX] - FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Veirelis

Camel Black
Forum Yöneticisi

NBA 2K19 [CODEX] - FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC | Torrent Oyun | Torrent Oyun İndir

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 62.05 GB

:pccikistarihi: Eylül 2018

:pcoyungoruntuleri:

5.png

2.png

3.png
4.png

:pcoyunhakkinda:

NBA 2K, türünün en iyisi grafikler ve oynanıştan çığır açan oyun modları ve oyuncuları içine çeken açık dünya “Mahalle”ye kadar spor oyunlarının ne olabileceğini tanımlamakla geçen 20 yılı kutluyor. NBA 2K19, oyunları gerçek dünyadaki basketbol heyecanı ve kültürüne bir adım daha yaklaştırırken sınırları zorlamaya devam ediyor.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit

İşlemci: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD FX-4100 @ 3.60 GHz or better

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GT 450 1GB / AMD® Radeon™ HD 7770 1GB or better

Bellek: 4 GB

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 80 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit veya Windows 8.1 64-bit veya Windows 10 64-bit

İşlemci: Intel® Core™ i5-4430 @ 3 GHz / AMD FX-8370 @ 3.4 GHz or better

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 770 2GB / AMD® Radeon™ R9 270 2GB or better

Bellek: 8 GB

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 80 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Relmon

Her türlü Yardım için P.M atabilirsiniz.
Bu boyuta rağmen sistem gereksinimleri gayet iyi. Repack çıkması kota sorunu olanlar için gerekli. Sağ ol paylaşım için.

Veirelis

Camel Black
Forum Yöneticisi
Boyutu konusunda endişe edenler veya indiremeyenler için FitGirl bekleniyor. Sürüm geldikten sonra test edilip paylaşılacaktır.

SCUM oyununun online sürümünün çalışıp çalışmadığından emin değilim, bir kaç link var serverlere ulaşmayı sağlıyor fakat ne kadar sağlıklıdır bilemiyorum. Bunu da öğrendikten sonra paylaşmayı düşünüyorum.

Offline olarak oynamayı isteyenler olursa (sürümden emin değilim, online da açabilir.) paylaşabilirim.

Son düzenleme:

kanfur

Torrent-Oyun.com
torrent'i hızlandırmak için tracker dışında bir şey daha yapıyorduk ama hatırlayamadım ne yapmak lazımdı?interntetim fiber ama çok ağır iniyor trackerlarda en güncel

Veirelis

Camel Black
Forum Yöneticisi
torrent'i hızlandırmak için tracker dışında bir şey daha yapıyorduk ama hatırlayamadım ne yapmak lazımdı?interntetim fiber ama çok ağır iniyor trackerlarda en güncel
Millet şuanda torrente abandığı için seed yok, bir kaç güne düzelir muhtemelen. Diğer ülkelere göre internetimizin kalitesi ortada olduğu için bu konuda da geriyiz...

ZeuS

GameR
Süper Moderatör
Paylaşım için teşekkürler. Yalnız o boyut nedir öyle arkadaş. Repack bekleyelim.

ST4Rzz

whowantstobeking
Boyutu konusunda endişe edenler veya indiremeyenler için FitGirl bekleniyor. Sürüm geldikten sonra test edilip paylaşılacaktır.

SCUM oyununun online sürümünün çalışıp çalışmadığından emin değilim, bir kaç link var serverlere ulaşmayı sağlıyor fakat ne kadar sağlıklıdır bilemiyorum. Bunu da öğrendikten sonra paylaşmayı düşünüyorum.

Offline olarak oynamayı isteyenler olursa (sürümden emin değilim, online da açabilir.) paylaşabilirim.
scumu müsait bir zaman da paylaşır mısın?

MrDoc

Torrent-Oyun.com
Bu sene 2K korsan için çok iyi önlem almış. Eğer offline MyCareer oynarsanız ara sahneleri falan göremiyorsunuz, dümdüz oynuyorsunuz. O yüzden ikilemde kaldım indirip indirmemek arasında.

MrDoc

Torrent-Oyun.com
Evet aynı sistem geçen yılda vardı.
Geçen sene orjinal almıştım oyunu ama pişmanlık oldu benim için. Ara sahnelerin olmamasını da pek umursamıyorum YouTube'da seri çeken arkadaşlardan izlerim. Maksat basketbol oyunu oynamak. Çok sıkıntı olacağını sanmıyorum.

BangBang01

Torrent-Oyun.com
Geçen sene orjinal almıştım oyunu ama pişmanlık oldu benim için. Ara sahnelerin olmamasını da pek umursamıyorum YouTube'da seri çeken arkadaşlardan izlerim. Maksat basketbol oyunu oynamak. Çok sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Bende geçen yıl almamıştım bu yıl aldım orijinal olmayınca çok sıkıntı oluyor.Güncelleme,yüz,roster,ara sahneler falan çok sıkıntı olmuştu.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt