Nba 2k17 Şut Sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ArrowTogether

Did this forum have any gamer ? :)
[size=14pt]Beyler ben my carrer de bi karakter oluşturdum ve baya bi kastım şimdi özellikleri aynen stephen curry gibi 3 pt shooting ve mid range shooting full de ama maçlarda 3 lük denediğimde güzel attığım halde 10 da 1-2 tanesi giriyor oda zaten yeşil bar attığımda neden böyle karakterim de güçsüz değil boy kilo oranı gayet güzel stephen de çok kötü atsak bile 10 taneden 8 i falan giriyor ben mükemmel atıyorum 1-2 oluyor sinir oldum s20:. s20:.

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Ynt: Nba 2k17 Şut Sorunu

Hareket halinde atıyor olabilirsin, savunmacı çok yakınındayken atıyor olabilirsin. Bunlara büyük ihtimal dikkat ediyorsundur ama aklıma başka bir şey gelmiyor. Belki de oyunun bununla ilgili bir sorunu vardır.

oguba

Omae Wa Mou Shindeiru

nba 2k16-17 öyle. ben de full 3 lük puanıyla bomboş durarak atıyorum, güzel de atmış olsam girmiyor çoğu. oyun kafasına göre karar veriyor. bazen hareket ederken rezalet bir şekilde atıyorum giriyor, oyun da şike var. :D

Kal El

Semper Fi

Yapay zeka hata çok oluyor.

KevinGates

Luca Brasi

Üstte 3 yorumda bilmeyen arkadaşlar tarafından yazılmış o yüzden onları es geç. Oyunad badge ler o badge leri açman lazım öyle her pozisyonda ki üçlüğü atmak istiyorsan. Mid range deadeye olsun, deep range olsun. Anlayacağın iş badge lerde bitiyor. Yapay zeka felan değil. Youtube'da nasıl badge açılacağı var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt