NBA 2K16 [CODEX] - FULL - Torrent indir - Zamunda Download - PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ozo

ozo, bygame, optimist, meiss, 2011 - ∞
Emektar
Ynt: NBA 2K16 [CODEX] - FULL - Torrent indir - Zamunda Download - PC

Mikail Bircan' Alıntı:
beyler bu oyunda my playerda admımıza dögme kolluk ayakkabı vs gibi şeyleri nerden yapıcaz bilen varsa acil yardım edebilir mi ?
Yazdığını baya zor anladım desem yeridir ;D. Her neyse, bildiğim kadarıyla oyuncuya o dediklerini yapman için oyunun orjinal olması gerekiyor. En son öyle duymuştum.

Superplayer1231

Torrent-Oyun.com

Sağolun Hocam :D :D Boyut fazla ama bizde böleriz . rica:. rica:. rica:. s17:. s17:. s17:.

DeatHRaiN

Bilgisayar Müh.

Meiss' Alıntı:
Yazdığını baya zor anladım desem yeridir ;D. Her neyse, bildiğim kadarıyla oyuncuya o dediklerini yapman için oyunun orjinal olması gerekiyor. En son öyle duymuştum.
dostum bende 2k15 oynuyordum orda myplayerde maç bittikten sonra biri geldi ayakkabı için seni izliyoruz falan dedi sonra baya bi oynadım gelmedi acaba bu dediğinden dolayı mıdır :D

persia5

Torrent-Oyun.com

Merhabalar oyunda gamepadimi algılıyor oyun ama maç içinde oyuncuları ben hareket ettiremiyorum kendi kendilerine hareket ediyorlar napmam lazım acil yardım lütfen.

ozansuer

Torrent-Oyun.com

Codex oyunların hepsi bilgisayarımda yükleniyor ancak ne masaüstüne nede C sürücüsüne düşmüyor gözükmüyor ne yapabilirim 2 gün bekledim inmesini

POWWERS

Torrent-Oyun.com

teşekkürler 10 oyun

Rundless

Torrent-Oyun.com

İndirelim tekrardan :D teşekkürler

Berkansen

Torrent-Oyun.com
Ben bu oyunu önceden indirip oynamıştım. Şimdi tekrar indirdim. Ama şöyle bir sıkıntı var. Ben klavyeden oynayacağım . Ama oyun içinde vjoy joystick ayarları boş kaldığı için hata veriyor(buttons can't be left blank for any controller ). Bu joystick te yok bende o yüzden onlara tuş da atayamıyorum. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt