NBA 2K13 [3DM] - FULL - Zamunda Torrent - indir - Torrent Download

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

salih.kpln.3

Torrent-Oyun.com
Ynt: NBA 2K13 [3DM] - FULL - Zamunda Torrent - indir - Torrent Download

2 gb memory yazmış arkadaş ben 1 gb ram 1 gb ekran kartıyla kasmadan oynuyom Saol gardaş :) thanks:. thanks:. thanks:.

Leonidas1903

Torrent-Oyun.com

indiriyorumda daha önce hiç oynamadım oyun hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz şimdiden thanks:.

Leonidas1903' Alıntı:
indiriyorumda daha önce hiç oynamadım oyun hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz şimdiden thanks:.
Oyun hakkında videolar izleyebilirsiniz.

Ali Ünal

Torrent-Oyun.com

harika olmuş

emrebyrktar16

Oyun Oynamak Öldürür.

2015le aralarında çok çok büyük farklar göremedim grafikler dışında her şey gayet normal gibi

emrebyrktar16' Alıntı:
2015le aralarında çok çok büyük farklar göremedim grafikler dışında her şey gayet normal gibi
Haklısın dostum yine smaç basıyosun, sayı atıyosun, 3 lük atıyosun, pas veriyosun, bir kaç basketçi emekli olmuş bir kaçı da takım değiştirmiş o kadar
hhhz:. hhhz:. hhhz:. hhhz:. hhhz:. hhhz:. hhhz:. hhhz:.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt