Torrent-Oyun | NASCAR Heat 5 Gold Edition [CODEX] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Nascar Kapak 2.png

NASCAR Heat 5 Gold Edition [CODEX]
(-Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam (Codex)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 14,1 GB

:pccikistarihi: 10.07.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:psnot:
1605811668881.png

Satın almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/1265860/NASCAR_Heat_5/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

NASCAR Heat 5, the official video game of the world’s most popular stockcar racing series, puts you behind the wheel of these incredible racing machines and challenges you to become the 2020 NASCAR Cup Series champion.

Features all the official teams, drivers and cars from the three NASCAR National Series as well as the Xtreme Dirt Tour, racing on 39 authentic tracks. The immersive Career is complemented by Quick Race, a new Test Session mode and multiplayer, both online and split screen.

To take the win in NASCAR Heat 5 you have to Refuse to Lose!

· Introducing Test Session Mode – practice without AI, adjust your setup, and refine your race craft
· Deeper career mode statistics – track your performance more accurately, such as average finish, average start
· Race online for the ultimate challenge against up to 39 other drivers
· Take part in the eNASCAR Heat Pro League for the chance to drive for one of the official NASCAR teams!
· Full car set up options allow you to refine the car to suit the circuit and your racing style

:sistem_gereksinimleri:

:oyunfragmani:

UZUN OYNANIŞ VİDEOSU

NOT:
İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

s_i_r

Torrent-Oyun.com
F1 2020 kırılmışmıdır bir bakayım diye siteye girdim nascarla karşılaştık bakalım teşekkürler.

Merhaba admin kolay gelsin.Oyunu indirip kurdum ancak büyük bir sorun var logitech f710 gamepadi görüyor ancak çalışmıyor oyunda. Bunun çözümünü bulabilen var mı netten baktım ama bulamadım.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Repack Güncellemesi
DODI Repack eklenmiştir.

Merhaba admin kolay gelsin.Oyunu indirip kurdum ancak büyük bir sorun var logitech f710 gamepadi görüyor ancak çalışmıyor oyunda. Bunun çözümünü bulabilen var mı netten baktım ama bulamadım.
Genel bir sorun değil gibi görünüyor.Reddit'te falan bu sorunu yaşayan veya çözümünü sunan yok şuan.Windows 10'un 2004 sürümünde F710'un çalışmaması gibi bir sorunu vardı.Daha önce bu sorunu çözmüş müydün?

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Repack Güncellemesi
DODI Repack eklenmiştir.

Genel bir sorun değil gibi görünüyor.Reddit'te falan bu sorunu yaşayan veya çözümünü sunan yok şuan.Windows 10'un 2004 sürümünde F710'un çalışmaması gibi bir sorunu vardı.Daha önce bu sorunu çözmüş müydün?
Hocam öncelikle cevap için teşekkürler. Sürümüm 2004 değil eski 1903 sürümünde olması lazım. Tuş atama ile çözebildim sorunu ama malesef tam orjinalinde ki gibi olmadı. Bu oyun dışında death stranding,mafia remake gibi oyunlarda hiç sorun yok hatta 40 küsüre yakın oyun bitirdim bu gamepadi aldığımdan beri 2-3 kez başka oyunlarda da böyle sorun olmuştu netten gamepad fix dosyasını indirip oyunun klasörüne atınca düzelmişti. Ancak bunda öyle bir fix bulamadım nette.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Hocam öncelikle cevap için teşekkürler. Sürümüm 2004 değil eski 1903 sürümünde olması lazım. Tuş atama ile çözebildim sorunu ama malesef tam orjinalinde ki gibi olmadı. Bu oyun dışında death stranding,mafia remake gibi oyunlarda hiç sorun yok hatta 40 küsüre yakın oyun bitirdim bu gamepadi aldığımdan beri 2-3 kez başka oyunlarda da böyle sorun olmuştu netten gamepad fix dosyasını indirip oyunun klasörüne atınca düzelmişti. Ancak bunda öyle bir fix bulamadım nette.
Sürüm sorunlu olabilir.Update bekle istersen.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt