NASCAR Heat 5 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

NASCAR Heat 5 [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 13.50 GB

:pccikistarihi: 2020-07-07

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Dünyanın en popüler stockcar yarış serisinin resmi video oyunu NASCAR Heat 5, sizi bu inanılmaz yarış makinelerinin direksiyonuna sokuyor ve 2020 NASCAR Cup Series şampiyonu olmanız için sizi zorluyor.

Üç NASCAR Ulusal Serisinin tüm resmi takımlarını, sürücülerini ve arabalarının yanı sıra 39 otantik pistte yarışan Xtreme Dirt Tour'u içeriyor. Sürükleyici Kariyer, hem çevrimiçi hem de bölünmüş ekran olan yeni bir Test Seansı modu ve çok oyunculu Quick Race ile tamamlanmaktadır.

NASCAR Heat 5'te kazanmak için Kaybetmeyi Reddetmelisiniz!

· Test Seansı Moduna Giriş - AI olmadan pratik yapın, kurulumunuzu ayarlayın ve yarış teknenizi geliştirin
· Daha derin kariyer modu istatistikleri - ortalama bitiş, ortalama başlangıç gibi performansınızı daha doğru izleyin
· Diğer 39 sürücüye karşı nihai mücadele için çevrimiçi yarış
· Resmi NASCAR takımlarından birine binme şansı için eNASCAR Heat Pro League'e katılın!
· Tam araç kurulum seçenekleri, devreye ve yarış stilinize uyacak şekilde aracı hassaslaştırmanızı sağlar.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64bit Versions of Windows 7, 8 and 10
İşlemci: Intel Core i3 530 or AMD FX 4100
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 460 or AMD HD 5870
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 18 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Soundcards​

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64bit Version of Windows 10
İşlemci: Intel i5 9600k or AMD Ryzen 5 2600x
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1660Ti or AMD Radeon RX 590
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 18 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Soundcards​

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Elinize sağlık. İmzam da ki sistemime bu oyunu tavsiye eder misiniz?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt