Nascar Heat 3 [CODEX] | FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Byilmaz91

See you Again.
Takım Lideri

Nascar Heat 3 [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 14.53 GB

:pccikistarihi: 7 Eylül 2018

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

NASCAR Heat 3'te hiç olmadığı kadar çok yarışmanın daha fazla yolu var! Gelişmiş Kariyer Moduna atlayın, kendi yarış takımınızı oluşturun ve Xtreme Dirt Tour'da yarışın. Dünyanın en iyisi olduğunuzu kanıtlayın. Ayrıca, tüm favori modlarınız her zamankinden daha iyi şekilde geri döndü, Haydi Pistlerin Çamurunu Arttıralım !

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 \ 8\10 (Yalnızca 64 Bit Sürümü)
İşlemci: Intel Core i3 530 veya AMD FX 4100
Ekran Kartı: Nvidia GTX 460 veya AMD HD 5870
Bellek: 4 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 16 GB Kullanılabilir Depolama Alanı

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Relmon

Her türlü Yardım için P.M atabilirsiniz.
Oooo bayağı yenilik gelmiş. Eskiden kuru kuru yarış yapardık. Eline sağlık abim.

ExcellentJobIr

Torrent-Oyun.com
Similasyonmu yoksa arcade bir oyun mu direksiyon seti ile oynayacağım arcade gibi ise hiç bulaşmaya gerek yok project cars dan ve assettodan aldığım gerçek araba sürme deneyimini alabilir miyim

Relmon

Her türlü Yardım için P.M atabilirsiniz.
Similasyonmu yoksa arcade bir oyun mu direksiyon seti ile oynayacağım arcade gibi ise hiç bulaşmaya gerek yok project cars dan ve assettodan aldığım gerçek araba sürme deneyimini alabilir miyim
Sonuçta nascar'da belli alan içerisinde turlanıyor. Ama sürüş hissi gerçekten çok güzel ve optimizasyonu güzel olan bir oyun. Direksiyon seti ile oynayabileceğini düşünüyorum ama yinede bir araştır. Eski oyunu iyiydi bakalım umarım bunda da üzerine koymuşlardır.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt