NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

VERA

Camel White
Forum Yöneticisi

NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC | Torrent Oyun | Torrent Oyun İndir

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 10.97 GB

:pccikistarihi: Ağustos 2018

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Naruto serisi yepyeni bir deneyim olan NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER ile geri dönüyor! Bu oyunda, oyuncular çevrimiçi olarak 4 kişilik takımlar halinde diğer takımlara karşı savaşıyorlar. Görselliği itibariyle, SHINOBI STRIKER da yepyeni bir tarzla yeni baştan yaratıldı. Çevrimiçi savaşlarda takımına önderlik et ve kimin en iyi ninja olduğunu göster!

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:: Windows 7 64-bit

İşlemci: Intel Core i3-8350K

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 640

Bellek: 4 GB

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 40 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

xHolmes

Torrent-Oyun.com
teşekkürler inşallah bunda da 4 üncü oyundaki gibi kasma yoktur

Kadir Tek

Torrent-Oyun.com
oyunda connect hatası alıyorum internete bağlı olarak g,rmiyor

online oynanılmıyor ama vr arenası var size görevler veriyor ve sizde yapıyorsunuz uzun zamandır bekliyordum oyunu zaten dövüşmek filan çok eğlenceli herkese şiddetle tavsiye ederim

trollberserr

Torrent-Oyun.com
Narutoyla başladı Borutoyla devam ediyor. Naruto tüm sülalesine anime çekecek, oyun yapacak sanırım.:p Teşekkürler :)

Bunu bekliyordum teşekkürler.

Beyler steam açılıyor bende oyunu açamadım çözebilen varmı.

Edit: Crack atmayı unutmuşum çözdüm :) .

JohnWick

Hayatta yaptıklarımız, sonsuzlukta yankılanır.
Oyun güzel falan ama acayip zorluyo :( C rank görev olarak akatsukinin liderini bul ve öldür diyo bu görev C mi olur yav S de ne vercek daha şimdiden böleyse

Online olmadan olmaz bu oyun :( offline sıkıcı ya online oynamanın yolu yokmu?

Save dosyası nerede hocam? İnternetten araştırdım ama sadece orjinalin lokasyonunu gösteriyor.

Edit: Tamamdır buldum. Yerel Disk C > Kullanıcılar > Kullanıcı > Kaydedilen Oyunlar > NARUTO TO BORUTO SHINOBI STRIKER

Son düzenleme:
Teşekkür ederim bunu bekliyordum. İndirdim yükledim karakterimi yarattım oyuna başladım biraz ilerledikten sonra Naruto ile konuşup bir yere girmemiz gerekiyor oyun orada takılıyor. Sonra daha fazla ilerleyemiyorsunuz. Çünkü girmemiz gereken yer internet istiyor ama oyun crack'li olduğu için olmuyor. Save indirdim fakat kendim ilerlemediğim için hiç zevk almadım. Benim olay bu kadar. İyi forumlar.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.