Naruto Shippuuden Mayıs Ayı Programı ! Filler'lar Bitebilir.

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Karadenizli

Torrent-Oyun.com
Fillerlar bitiyor mu?

Uzun süredir devam etmekte olan Anbu Kakashi doldurma sezonu, Kakashi’nin Anbu’yu bırakmasıyla birlikte sonlara yaklaşıyor.

İlk olarak bu hafta; yani 1 Mayıs’ta herhangi bir bölüm yayınlanmayacak.

8 Mayıs’ta yine doldurma bölüm yayınlanacak. Bu bölüm, doldurma sezonun son bölümü olabilir.

Eğer bir sürpriz olmazsa 15 Mayıs’ta Naruto Shippuuden anime serisinin, manganın hikayesine kaldığı yerden devam etmesi ve 2014 boyunca bir daha doldurma bölüm yayınlanmaması bekleniyor.

1 Mayıs: Bölüm yok
8 Mayıs: Naruto Shippuden 361 - Takım 7
15 Mayıs: Naruto Shippuden 362 – Kakashi’nin Kararlılığı

Alıntıdır.

SolidSnake|T-O

God's in his heaven , All's right with the world.
Ynt: Naruto Shippuuden Mayıs Ayı Programı ! Filler'lar Bitebilir.

bıktım artık şu naruto'nun fiilerinden MANGA bitmek üzere adamlar hala fiiler bölüm peşinde zaten izlemeyide bıraktım fiiler bölümler bitince izliyecem bu arada bilgilendirme için çok teşekkürler :thumbup:

IAmArtiz

La İlahe İllallah Muhammeden Resulullah

1 yıl önce bıraktım animeyi mangada bu hafta gelmedi haamına :D Bidahaki bölüm son fiildi sanırım :)

Otaku Penguen

Torrent-Oyun.com

açıklama geldi 15 mayıstan sonra 2014 boyunca filler yok ama 2015 te nolcak bilmiyoruz :D

LoLPLayZZ

Torrent-Oyun.com

Sağol kardeş ;D

nogunata

Torrent-Oyun.com

Otaku Penguen' Alıntı:
açıklama geldi 15 mayıstan sonra 2014 boyunca filler yok ama 2015 te nolcak bilmiyoruz :D

2015 diye bişey olmayacak çünkü naruto shippuden yöneticileri 2014 bitmedenönce animeyi bitirecez dediler..

eronis55

Torrent-Oyun.com

Ben asıl neyi merak ediyorum biliyormusunuz ?
Şimdi hinata narutoya aşık, naruto sakuraya aşık, sakura sasukeye aşık. Bütün kızlar sasukeye aşık. Sasukeden tık yok. Bir kere narutoyla öpüşmüşlerdi (kazara tabii ama..) :D Hay anasını ben böyle işin :D böyle bir dizilimi nasıl sonuçlandıracaklar onu çok merak ediyorum :D Film bitincede çözmezlerse idamlık derim bu yazara :D

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.