Mutlaka oynanması gereken oyunlar.

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Ablon

Seviye 1
Arkadaşlar öncelikle saygılarımı büyüklerime sevgilerimi küçüklerime en içten duygularımla aktarırım.
Ben online oyunları bıraktım sadece arada league of legends giriyorum, arkadaşlarım olmayınca oynamıyorum bile genelde solo taklmayı tercih ediyorum.
Yakında sırf türkçe dil desteği olmayan oyunları anlayarak oynayabilmek için ingilzice kursuna gideceğim pandemi bittikten sonra gitmeyi düşünüyorum.
Konuya gelelim '' Arkadaşlar ben daha önce oyun önerisi aldım oynadım lakin PC bazı oyunlarda kasıyor grafik ayarları düşürüncede grafikler kötü oluyor mesela örnek veriyorum Assassin's Creed Origins.
Arkadaşlar ''Aşşağıya sistem özelliklerimi bırakacağım'' Ben oyunlardan pek anlamıyorum sadece başla vur kır parçala bitir yapıyorum onun için sizden özür dileyerek rica ediyorum çünkü bu işler emek isteyen işler benim sistemime göre oyun oyun serisi macera aksiyon vs vs oyunları yazarmısınız?

Saygılar...!

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

RUBENム

war. war never changes.
Arkadaşlar öncelikle saygılarımı büyüklerime sevgilerimi küçüklerime en içten duygularımla aktarırım.
Ben online oyunları bıraktım sadece arada league of legends giriyorum, arkadaşlarım olmayınca oynamıyorum bile genelde solo taklmayı tercih ediyorum.
Yakında sırf türkçe dil desteği olmayan oyunları anlayarak oynayabilmek için ingilzice kursuna gideceğim pandemi bittikten sonra gitmeyi düşünüyorum.
Konuya gelelim '' Arkadaşlar ben daha önce oyun önerisi aldım oynadım lakin PC bazı oyunlarda kasıyor grafik ayarları düşürüncede grafikler kötü oluyor mesela örnek veriyorum Assassin's Creed Origins.
Arkadaşlar ''Aşşağıya sistem özelliklerimi bırakacağım'' Ben oyunlardan pek anlamıyorum sadece başla vur kır parçala bitir yapıyorum onun için sizden özür dileyerek rica ediyorum çünkü bu işler emek isteyen işler benim sistemime göre oyun oyun serisi macera aksiyon vs vs oyunları yazarmısınız?

Saygılar...!
Yakuza 0 ve Yakuza Kiwami. Serinin diğer oyunlarını sistemin kaldırmayacaktır.

Ablon

Seviye 1
Aksiyon-Macera-Hikaye
İndie-Platform-Hikaye

İlk linktekilerin hepsini o sistem ile mümkün değil ama 2. linkteki oyunların %90'ını oynaman mümkün olacaktır.Bu arada küçük oyunlardır diyip geçme, aralarında büyük bütçeli oyunlara bile taş çıkaracak yapıda oyunlar da var.
Çook Teşekkür Ederi Üstad Sende Olmasan :(

AcıBizimDostumuz

Torrent-Oyun.com
Sleeping dogs

Mass Effect 1 ve 2 ve 3

İkisinin de Türkçe yaması mevcut ve iki oyunda sistemini zorlamaz. Sleeping Dogs çeteli bir oyun ben bitirdim ve mükemmel senaryosu olsun oynanışı olsun karakterleri olsun. Mass Effect seçimlerin oyunu etkiliyor öyle bir oyun uzayda geçiyor uzaylılar var diyalog kurabiliyorsun istediğin cümleyi seçiyorsun kız arkadaş vs vs göz at.

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
condemned criminal origins

mass effect serisi

resident evil serisi 6 tavsiyem

mirrors Edge serisi

darkness 2(efsanedir)

fallout 4 ya da New VEGAS.

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
Dragon Age Origins
Dishonored
The wolf amoung us
Skyrim
Max Payne

FeaRimbor

Swallow your pride with your hate.
Yazılmış ama Dragon Age Origins, sisteminde hiç sıkıntı çıkarmadan çalışır. Serinin en güzel oyunudur aynı zamanda.
Bu da yazılmış Skyrim, çok uzun saatler gömebileceğin bir oyun fazla sistem de istemiyor.
Bilmiyorum muhtemelen oynamışsındır ama MB Warband, yine modlarla vs çok zaman gömebileceğin bir oyun indirimlerde steam de 7 tl oluyor. Türk yapımı oyun destek olmak istersen diye. (online da var ayrıca)
Devil may cry deneyebilirsin 4 ve 5 muhtemelen sıkıntı çıkaracaktır ama öncesini oynayabilirsin. (2 yi oynamasan da olur)

Ablon

Seviye 1
Öncelikle herkese teşekkür ederim. Şuan COD 1 2, 3, 4, 5. oyundayım wikipediada ki seriye göre oynuyorum Call of duty world at war oyunun %50'indeyim COD da sistemimin kaldırmayacağı oyunlar nelerdir ? önce COD bitirmek istiyorum ve '' AC '' Assassin's Creed'deki sistemimin kaldırmayacağı oyunlar nelerdir beyler yardımcı olurmusunuz. Zaten Çalışınca çok iyi bi pc yazıcam sizinde desteğinizi alıcam önerilerinizi dikkate alıcam ama şuan oynayabildiğimi oynuycam.
- Bu arada lütfen konuyu kilitlemeyin yazan arkadaşlar yazsın.

Hocam çok düşük sistem gerektiren oyunlar için bir çok tavsiye gelecektir, fakat çalıştığın zaman iyi bir bilgisayar alacağını belirtmişsin, inan bana şimdi zorlukla oynadığın oyunları yeni bilgisayar topladığında yeniden daha rahat ve güzel grafiklerle tekrar deneyimlemek isteyeceksin, bana kalırsa bütün bu heyecanı ve zevki o zamana bırak , hem bilgisayar toplamak için ve çalışmak için güzel de bir amacın olsun. Çok oyun tavsiyesi gibi olmadı ama en azından bu anlamda bir tavsiye vermiş olayım sana. Yinede zaman geçirmek için bir oyun önerecek olsam Fahrenheit İndigo Prophecy öneririm, çok vur parçala bir oyun değildir, grafiklerde baya geridedir fakat mükemmel bir hikaye sunuyor tavsiye ederim.

Ablon

Seviye 1
Hocam çok düşük sistem gerektiren oyunlar için bir çok tavsiye gelecektir, fakat çalıştığın zaman iyi bir bilgisayar alacağını belirtmişsin, inan bana şimdi zorlukla oynadığın oyunları yeni bilgisayar topladığında yeniden daha rahat ve güzel grafiklerle tekrar deneyimlemek isteyeceksin, bana kalırsa bütün bu heyecanı ve zevki o zamana bırak , hem bilgisayar toplamak için ve çalışmak için güzel de bir amacın olsun. Çok oyun tavsiyesi gibi olmadı ama en azından bu anlamda bir tavsiye vermiş olayım sana. Yinede zaman geçirmek için bir oyun önerecek olsam Fahrenheit İndigo Prophecy öneririm, çok vur parçala bir oyun değildir, grafiklerde baya geridedir fakat mükemmel bir hikaye sunuyor tavsiye ederim.
- Hocam Teşekkür Ederim. Düşünüp yazmışsın, belirttiğim gibi sistemim çok iyi değil. Çalışınca alacağım PC ile oynasam daha mantıklı bu durum da çalışmamın mümkünatı yok çünkü pandemi dolayısıyla insanlar işçi alacağına işçi çıkartıyor. Ben kontenjandan faydalanıp Ankara Büyükşehir Belediyesine girmeye çalışacağım olursa eğer 3,4 bin lira para alacağım güzel bi sistem dizerim. Oyunları da yeni PC de oynarım diye düşünüyorum. Ve aynı zamanda İngizlice kursuna gideceğim oyunları daha rahat oynayabilmek için, bi kaç düşüncem var tekrar Teşekkür Ederim şuan tek yapmam gereken sabırlı olmak.

RUBENム

war. war never changes.
Öncelikle herkese teşekkür ederim. Şuan COD 1 2, 3, 4, 5. oyundayım wikipediada ki seriye göre oynuyorum Call of duty world at war oyunun %50'indeyim COD da sistemimin kaldırmayacağı oyunlar nelerdir ? önce COD bitirmek istiyorum ve '' AC '' Assassin's Creed'deki sistemimin kaldırmayacağı oyunlar nelerdir beyler yardımcı olurmusunuz. Zaten Çalışınca çok iyi bi pc yazıcam sizinde desteğinizi alıcam önerilerinizi dikkate alıcam ama şuan oynayabildiğimi oynuycam.
COD serisinde düşük ayarda BO4, MW2019 ve Cold War dışındaki bütün oyunları kurtaracağını düşünüyorum. AC serisinde ise Unity, Origins, Odyssey, Valhalla dışındaki oyunları da düşük ayarda oynayabileceğini düşünüyorum.

Metro serisine başlayabilirsin çok iyi seridir mutlaka denemen gerek.

Sıralama şöyle : Metro 2033 redux, metro last light redux, metro exodus.

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
Tek tek oyun önerisi yapamıyorum maalesef; kartın Nvidia GT730'a eşit görünüyor. Muhtemelen 2015-2016'ya kadar oyunları low-medium aralığında oynayabilirsin. Tavsiyem madem daha sonra PC toplayacaksan büyük oyunları bir kenara bırakıp daha ufak tefek çaplı oyunlara yönelip onları bitirmen.

Oynanış bakımından grafik bazıları için alt planda kalsa da AA+ üstü oyunları iyi grafiklerle oynayıp bitirmek ayrı bir hissiyat verecektir.

Edit : Konu Fikir Alışverişine taşındı.

Ogz93

Seviye 8
BioShock serisi. Yakın zaman da bende en başından oynamayı planlıyorum.

Hiç bir konunun kilitlendiğini görmedim ( toksik ler hariç ) ki senin ki kilitlensin.

Ablon

Seviye 1
COD serisinde düşük ayarda BO4, MW2019 ve Cold War dışındaki bütün oyunları kurtaracağını düşünüyorum. AC serisinde ise Unity, Origins, Odyssey, Valhalla dışındaki oyunları da düşük ayarda oynayabileceğini düşünüyorum.
- Teşekkür Ederim Dostum.

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Metro serisine başlayabilirsin çok iyi seridir mutlaka denemen gerek.

Sıralama şöyle : Metro 2033 redux, metro last light redux, metro exodus.
- Normal sürümde ilk oyunu oynadım tam kuleye çıkıp bitirecekken oksijen bitti bitirememiştim çok üzülmüştüm hack falan arattım google'den bulamadım kısmet olursa yeni versiyonlarını birdaha oynayacağım Teşekkür Ederim. :)

ioShock serisi. Yakın zaman da bende en başından oynamayı planlıyoru
BioShock serisi. Yakın zaman da bende en başından oynamayı planlıyorum.
- Adını bundan ta 5-6 yıl önce duymuştum o zamanlar aktif oyun oynuyordum başlamak nasip olmadı bi türlü ama onu da oynayacağım Teşekkür Ederim.

Tek tek oyun önerisi yapamıyorum maalesef; kartın Nvidia GT730'a eşit görünüyor. Muhtemelen 2015-2016'ya kadar oyunları low-medium aralığında oynayabilirsin. Tavsiyem madem daha sonra PC toplayacaksan büyük oyunları bir kenara bırakıp daha ufak tefek çaplı oyunlara yönelip onları bitirmen.

Oynanış bakımından grafik bazıları için alt planda kalsa da AA+ üstü oyunları iyi grafiklerle oynayıp bitirmek ayrı bir hissiyat verecektir.

Edit : Konu Fikir Alışverişine taşındı.
- Bende tam olarak bu şekilde düşünmüştüm düşük grafikli eski oyunları oynamayı planlıyordum yalnız 2015-2016 ve GT730'a eşit olduğunu bilmiyordum benimle paylaşman iyi oldu çok Teşekkür Ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt