Mutant Year Zero: Road to Eden Stalker Trials [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Perdikkas

Süper Editör
1.png

Mutant Year Zero: Road to Eden Stalker Trials [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 5.9 GB

:pccikistarihi: 26.02.2019
:pcnot: Bu sürüm bağımsızdır ve Denuvo bulunmamaktadır.

:pcoyungoruntuleri:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

:pcoyunhakkinda:

header.jpg

Oyun Hakkında :

Mutant Year Zero: Road to Eden sıra tabanlı savaşı gerçek zamanlı keşif, hikâye, gizlilik ve stratejiyle harmanlayan, taktiksel bir macera oyunudur. İklim değişikliği, nükleer savaş ve salgınların insanoğlunun kökünü kazıdığı ve radrasyonun etkisiyle insanların yerini mutantların aldığı bir Dünya’yı keşfet. Mutant takımın Zone’da hayatta kalabilecek mi?

Özellikler :

- TAKTİKSEL STRATEJİNİN EVRİMİ
Gerçek zamanlı bir keşif ile derin, taktiksel savaş sistemi arasında dilediğin anda geçiş yap.

- İNSANLIK SONRASI BİR DÜNYAYI KEŞFET
Dünyamızın başına gelenlerin hikâyesini ortaya çıkarırken, terk edilmiş şehirlerin ve fazlasıyla gelişmiş kırsalların arasında yolculuk et.

- BİR MUTANT TAKIMI YÖNET
Konuşan hayvanlar ve bazı başka mutantar bunlar alıştığın kahramanlardan değiller!

- GİZLİCE YAKLAŞMAKTA USTALAŞ
Gerçek zamanlı gizlilik sana düşman kamplarına gizlice sızıp pusu kurma imkânı verir.

- MUTASYONLARIN KİLİDİNİ AÇ
Karakterlerine Stoneskin, Moth Wings, Hog Rush ya da Corpse Eater gibi eşsiz mutasyonlar vererek onları şekillendir.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit

İşlemci: Intel Core i5-760 / AMD Phenom II X4 965

RAM: 6 GB RAM

Ekran Kartı: NVidia GTX 580 / AMD Radeon HD 7870

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit

İşlemci: Intel Core i7-6700K/ AMD Ryzen 5 1600X

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GTX 970 / AMD Radeon RX 480

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Onur.G

Dikenli Bir Tele Takılan Çiçeğim, Ah Ulan, Ah!
Süper Moderatör
çok eski bir oyun vardı swine diye. bana o oyunu hatırlattı. grafikleri falan da benziyor gibi :D
oynanır bence bu oyun :D
teşekkürler

Kreindreh

乇丂 乇丂
Mutant.Year.Zero.Road.to.Eden.Stalker.Trials-CODEX-[rarbg.to]
Mutant.Year.Zero.Road.to.Eden.Stalker.Trials-CODEX
Torrentler aynı imajmı ?

Cebelu

Torrent-Oyun.com
Taktik oyunlarını seviyorsanız, indirin bana Commandos' u hatırlattı yaşı büyük olanlar bilir :) onun daha güzel grafiklisi denebilir oynadığım heroların hepsinin ayrı özellikleri mevcut stealh yada loud ilerlemeniz için biraz zorlayıcı oynayışıyla birlikte keyifli saatler sunuyor.

BynQuiz

Eventually, everything goes away.
ben bunu neden gormedım hıc ya lısteme aldım :)

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt